Галя із Дарниці• Изменено 20 марта 2024

Асиметрія, брови, лоб, опущене повіко..

Питання для тих, хто знається в бьюті, косметології..
Це не перекошене фото, це так одна бров нижча від іншої, і тонша і взагалі іншої форми, ну і вцілому звісно трохи асиметрія.
Ботокс (точніше був ксеомін) в міжбровку трохи розправляє напругу, але щоб не впали брови недоколювали по боках над бровами, і тому там компенсаторно морщилося.
На фото не видно, але горизонтальні зморшки трохи є по чолу.
Але кажуть, що не всі косметологи по ботоксу вміють правильно з таким лбом працювати.
Якщо знаєте перевіреного косметолога в Києві -порадьте, будь ласка.
Розширувати брови такі задля компенсації асиметріі - щось мені здається що лише посиле ефект насисання повік.. Стрілочки малювати - не дуже на таких повіках..
Брові в принципі такі, ширшими ніколи не були
ТайТаке• 20 марта 2024
Зачем так пугать
Губи з філером• 20 марта 2024
Боже.. Другое фото есть?
Шкала Радощів• 20 марта 2024
судя по фото и проблемы у вас нет
Miss Lisi4ka• 20 марта 2024
Может быть от проблем с осанкой. Ещё не у всех череп симметричный. Мне кажется в вашем случае можно скорректировать макияжем, одну рисовать ниже, вторую выше. Никто в динамике не заметит, что у вас что-то там разное.
Джага-джага• 20 марта 2024
Автор, у меня тоже не симметричное лицо и нависшие веки. Ничего себе не колола и не собираюсь) Фото вообще не информативно.
Мэри Попкинс• 20 марта 2024
блин, я думала что сейчас будет что то очень стремное. у меня существенная асимметрия, вы бы посмотрели и подумали - у меня нет проблемы)) я пока не колола ботокс. Есть ощущение, что я не привыкну к заморозке)) я даже к бровисту перестала ходить, меня бесило, что она одну бровь пытается «опустить».
Если вам реально что то заметно - сходите к Немировской
Б´ю байдики• 20 марта 2024
Посмотрите в нете,точку окончания и точку начала брови,отметьте на коже,прикладываете трафарет с понравившейся формой и рисуете себе(трафареты на али копеечные).стрелок для нависшего века полно
автор Галя із Дарниці • 20 марта 2024
Ответ дляMiss Lisi4ka
Макіяжем, то звісно +я і обігрую динамікою. Але на фото де не на фронталку - дууже виражено.
Аасиметрія звісно вцілому трохи є, але вже не виправити, я всі техніки за понад 35 років життя пробуавла.
А вот недавно• 20 марта 2024
Ну и фото🤣👽
Ничего по фото непонятно и простыню я не осилила, но сейчас любую асимметрию можно исправить инъекциями
В Киеве не знаю, в Житомире знаю девушку, творит чудеса
автор Галя із Дарниці • 20 марта 2024
Ответ дляТайТаке
Зачем так пугать
вау який овал обличчя))
сорі, не подумала про такі асоціаціі
Шкала Радощів• 20 марта 2024
ребенок увидел фото - йокарный бабай... ребенок без глаз...
автор Галя із Дарниці • 20 марта 2024
Ответ дляШкала Радощів
судя по фото и проблемы у вас нет
вона не турбує щоб сильно. але от цікаво спитати у досвічених чи робили б вони брови напиленням, щоб трохи скомпенсувати товщини.
ну і про ботокс питання, бо багато хто хто в темі каже - складний лоб(
автор Галя із Дарниці • 20 марта 2024
Ответ дляМэри Попкинс
а можна детальніше про Немировську? Ви про ботокс? дякую
Шкала Радощів• 20 марта 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
у меня тоже нависшее веко, которое после последнего ботокса упало капитально, и брови разные... вот брови решила не трогать, неиделаьная идеальность пусть будет, меньше внимания чем после покрасок или татуажа...
автор Галя із Дарниці • 20 марта 2024
Ответ дляМэри Попкинс
а що за заморозка? анастезія?
мені ксеомін раз кололи 1.5 роки тому без анастезії. але я легко терплю.
Большой секретик• 20 марта 2024
Ответ дляТайТаке
Зачем так пугать
100%
автор Галя із Дарниці • 20 марта 2024
Ответ дляБ´ю байдики
так мені і вживу на макіяжі таке малювали - як фрік))
тут мабуть зіба що спробувати підняти кінчик брові ботоксом. але чи реально це? бо мало хто з косметологів такі лби вміє вколоти, щоб і не впав погляд і підняти бровей кінчикі не створити нових зморшок. бо лоб високий
ТайТаке• 20 марта 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
вау який овал обличчя))
сорі, не подумала про такі асоціаціі
И, судя по коментам , не только у меня ))
Б´ю байдики• 20 марта 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Так в волосковой технике рисовать,никакого фрика не будет.учитесь
автор Галя із Дарниці • 21 марта 2024
Ответ дляШкала Радощів
так, я от також в принципі брові думаю тут ризиковано чіпати. лише трохи в макіяжі, але не розширюючи
Непозбувна Бентега• 21 марта 2024
Ответ дляШкала Радощів
судя по фото и проблемы у вас нет
Или проблемы в другом
Шкала Радощів• 21 марта 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Или проблемы в другом
проблема в нависшем веке - но оно тут как раз зарисовано
Непозбувна Бентега• 21 марта 2024
Ответ дляШкала Радощів
Это для вас
у автора - другое мнение, у меня - третье)
автор Галя із Дарниці • 21 марта 2024
Ответ дляШкала Радощів
як раз повіки незамальовані
Просто болталка• 21 марта 2024
Я б Вам радила знайти хорошого майстра перманентного макіяжу і зробити бровки. Теж маю проблеми з асиметрією,
автор Галя із Дарниці • 21 марта 2024
Ответ дляПросто болталка
так тут повіко вниз іде, тому тут ьоюся щоб не посилилося враження опущення