Добавили в Дію новые данные про образование...интересно это как то связанно с новым законом про мобилизацию..? Что думаете?
Ответ дляMariya 29
Хорошо, зачем тогда их добавили в дію, Ваши предположения?
Тому що нас всіх зовсім порахували і всім п...ц. Навіщо в Дії мої водійські права і інформація про мою машину? Напевно, на блокпосту віджати можуть машину, а мене як інженера-механіка знімуть з маршруту і відправлять в армію рити окопи.
Janeke_in_UA• 22 марта 2024
Никак не связано, а просто решает кучу проблем. Став впо, убегая из дома, я в последнюю очередь думала о дипломах. Но они нужны оказались... Просила родных поехать искать, чтоб отправить
super-kidd• 22 марта 2024
Ответ дляJave
Наприклад в 20-21 на Дію витратили 76 млн грн, а в 2022 на підтримку Дії вже 244 млн грн..
Не маю змоги оцинити корисність такого застосунку, але як на мене це дорога іграшка.. напр паспорт на НП легше показати фізичний чим відправляти qr коди на електронний
Або хтось, просто не вмієте рахувати)))
Ось вам математика:
умовно:
В Україні 20млн активних користувачів дії:
Якщо на дію витратили 300млн,
то це буде 15 гривень з особи на рік.
В дії інтегровано тьма послуг,
від продати авто, до зареєструвати дитину, чи шлюб,
чи сплатити податки, чи подати на відшкодування, чи авторизуватися для додатку, чи провести опитування, чи закрити фоп\відкрити.
Отримати довідку.
Якщо людина скористається, хоть однією функією, вона збереже державі пару сотень гривень.
І чим більше людина користується, тим більше економія.
Я наприклад за рік до сотні послуг використовую,
і на мене держава витрачає 15 гривень, а не декілька тисяч.
Тобто дія - це можливість економії мільярдів гривень для держави))
Ось вам математика:
умовно:
Якщо на дію витратили 300млн,
то це буде 15 гривень з особи на рік.
В дії інтегровано тьма послуг,
Отримати довідку.
Janeke_in_UA• 22 марта 2024
Ответ дляLenakaBro
там наче дипломи з 2000 року, якщо раніше - то не буде їх в базі.
У меня гараздо позже. Не добавилось ничего... Ни школа, ни вузы🤔
Ответ дляsuper-kidd
Або хтось, просто не вмієте рахувати)))
Ось вам математика:
умовно:
Якщо на дію витратили 300млн,
то це буде 15 гривень з особи на рік.
В дії інтегровано тьма послуг,
Отримати довідку.
Ось вам математика:
умовно:
Якщо на дію витратили 300млн,
то це буде 15 гривень з особи на рік.
В дії інтегровано тьма послуг,
Отримати довідку.
І якими послугами ви там користуєтесь? Раніше хоча б ковід сертифікат показувала а зараз не потрібно..то якими цікаво ви послугами за крайні 6 міс там користуваличь
Ответ дляСалт
Типу дозволу на користування машиною
А зрозуміла, раніше треба був дозвіл в МВД, майбуть робився, батько оформлював дозвіл на керування сестрі, коли їй лише 18 років виповнилося, а зараз через дію.. впринципі, норм.. ну якщо у нас є можливість виділити гроші на такі гарні іграшки, то це круто, тут я без сарказму..але дійсно краще 240 млн на Дію чим 30 млн Кравець на вечори.