Mariya 29• 22 марта 2024

"Дія" Данные про образование. Зачем?

Добавили в Дію новые данные про образование...интересно это как то связанно с новым законом про мобилизацию..? Что думаете?
Салт• 22 марта 2024
Ответ дляJave
А зрозуміла, раніше треба був дозвіл в МВД, майбуть робився, батько оформлював дозвіл на керування сестрі, коли їй лише 18 років виповнилося, а зараз через дію.. впринципі, норм.. ну якщо у нас є можливість виділити гроші на такі гарні іграшки, то це круто, тут я без сарказму..але дійсно краще 240 млн на Дію чим 30 млн Кравець на вечори.
Мене більш турбує, чи достатньо захищена Дія в плані безпеки і чи немає там дірок і витиків.
Зараз якась з країн Балтії буде розробляти свій аналог Дії, думаю вони вивчали, наскільки країні це потрібно.
І все ж таки сама ідея Дії мені подобається.

Калиопа• 22 марта 2024
Ответ дляmarata
На дівоче прізвище?
Не зміновала
nightwoman• 22 марта 2024
Ответ дляСалт
Ну поки що і в Дії я нічого не бачу ) Але підозрюю, що в Дії теж має підтягнутися з якоїсь бази.
На старому телефоні без оновлення застосунку підтягнуло диплом. А на новому -ні😁
Салт• 22 марта 2024
Ответ дляnightwoman
Забавно )
Jave• 22 марта 2024
Ответ дляСалт
Зрозуміло що дуже зручно дома все зробити.. але є таке поняття раціональне використання обмеженних коштів воюючої країни.. розумієте з однієї сторони піднімати акциз на паливо, бо величезний дефіцит бюджету а з іншої виділяти кошти на такі застосунки як Дія.. не логічно..це моя думка
Калиопа• 22 марта 2024
Ответ дляSephia
Я не оновлювати, а всі дипломи додалися. Сьогодні перевірила
Ну на даний момент зручно, багато людей втратили документи, тому дуже добре, що додали.
А якого року у Вас дипломи і чи паспорт паперовий чи ID картка?
Kittu2008• 22 марта 2024
Ответ дляmarata
На дівоче прізвище?
Кстати, тоже думала на эту причину, но идентификационный код же подтянулся
marata• 22 марта 2024
Ответ дляKittu2008
А ви не міняли код на нове прізвище? У Дії десь у запитаннях-відповідях було, що доки про освіту на дівоче прізвище не підтягнуться, бо їх не змінюють на нове прізвище. У мене бакалаврський диплом на дівоче не підтягнувся, а наступний вже є
Sephia• 22 марта 2024
Ответ дляКалиопа
Паспорт старого зразку.
Загран біометричний, вод посвідчення є.

Sephia• 22 марта 2024
Ответ дляmarata
В мене документи про освіту всі 3 на дівоче прізвище, все підтяглося
Юля Неюля• 22 марта 2024
Ответ дляLenakaBro
там наче дипломи з 2000 року, якщо раніше - то не буде їх в базі.
Есть в базе, у мамы подтянуло диплом за 1985 год
Калиопа• 22 марта 2024
Ответ дляSephia
Паспорт старого зразку.
Загран біометричний, вод посвідчення є.
Цікаво))
В мене ті самі документи
Kittu2008• 22 марта 2024
Ответ дляmarata
Код як раз на нове призвіще )
Елена23• 22 марта 2024
Підтягнувся диплом бакалавра 2000 р., а диплом спеціаліста 2001 - ні. Хз, чому так
Kittu2008• 22 марта 2024
Ответ дляЕлена23
Проверьте в бакалавре )
Kittu2008• 22 марта 2024
Ура дипломы подтянулись, аттестат нет )
Елена23• 22 марта 2024
Ответ дляKittu2008
Проверьте в бакалавре )
Ні, нема, тільки він
super-kidd• 22 марта 2024
Ответ дляJave
І якими послугами ви там користуєтесь? Раніше хоча б ковід сертифікат показувала а зараз не потрібно..то якими цікаво ви послугами за крайні 6 міс там користуваличь
Тільки за останній час - це реєстрація місця проживання дитини, виписка про місце проживання для садочка.
Довідка про доходи за. Шарінг авто. Про такі базові, як авторизація та аутентифікація для банків, нової пошти - взагалі мовчу.
Підпис цифрових документів, заяв. Реєстрація дитини, Реєстрація дити у садочок. Допомога на дитину. Допомога на другу дитину. Є-деклараці. ЛАмпочи)) - хоча це фігня.. Реєстрація ТОВ. Витяг про земельну ділянку.
Довідка про несудимість. Два штрафи за швідкість))
super-kidd• 22 марта 2024
Ответ дляJave
Це не просто зручно, будь яка автоматизація - особливо, один раз запрограммував, і мільйону людей зробила програма - це скажена економія коштів. Тобто замість мільярдів гривень на оплату людей, які б це робили, на час у черзі, ви робити це в онлайн за лічені хвилини. Без зайвих людей, яким весь час треба платити зарплати.
Саме це - називається заощаджувати кошти.
Ці дії - ці людино години - вони не безкоштовні для країні, зайві 5 хвилин на кожну перевірку документів, зайві години на справки, та інше - це все дуже дорого коштує.

Jave• 22 марта 2024
Ответ дляsuper-kidd
Ви маєте інформацію скільки ми зекономили вже на цьому застосунку годино людей.. щоб без пустих фраз
Аутеетифікація то конєшно мощно.. я описала що набагато зручніше було з паспортом..
І ще раз пишу: є таке поняття як раціональне використання обмеженних фін ресурсів..так я зовсім не користуюсь дією, і вся моя сім´я і батьки
super-kidd• 22 марта 2024
Ответ дляJave
Ну по даним 2019
’Для того, щоб зекономити кошти платників податків, в Міністерстві створили державне підприємство Дія, основною задачею якого є розробка і оцифрування послуг для порталу та мобільного застосунку. Таке рішення дозволить зекономити щонайменше 2 млрд гривень’

Зараз думаю, що набагато більше, за рахунок того, що кількість послуг, які оцифровані - зросла в рази.

А от, знайшла:
Реальний антикорупційний та економічний ефект від запровадження онлайн-послуг за 2020 – 2021 рік на Дії: 16,3 мільярда гривень. Економія часу, який держава звільнила завдяки автоматизації, становить близько 20,5 тисячі людино-годин.

З паспортом зручніше?
Ну камон.
Ткнути паспорт можливо і зручно, хоча також не згодна.
А от тій людині, якій ви його ткнули - треба відсканувати, переписати, завірити копію, ну просто дуже зручно.

Я ж вам і кажу, головна ідея цифровізації - саме економити кошти та час людей.
Jave• 22 марта 2024
Ответ дляsuper-kidd
Ну по даним 2019

А от, знайшла:

З паспортом зручніше?
Ну камон.

Добре, взагалі будь-яка автоматизація це добре..з прогресом я сперечатись не буду..але ще раз напишу обмежені фінансові ресурси воюючої країни.. для вас ці слова щось значать? хотілось би почути відповідь на питання:
Чи могли б ми ці 245 млн грн використати під час війни таким чином щоб пришвидшити настання миру, чи допомагає в цьому дія
І до речі 20 млн користувачів в Дії смішно) можна намалювати будь яку цифру тому що я користуюсь послугами 5 банків, їхніми застосунками, заст НП, і ще куча програм на тел а Дію за крайні 2 роки відкривала ну можливо разів 3, хоча ми провод і операц з нерухомістю і дітей переводили . Я до того що я можу також сказати що поки я тут писала пост, економічний ефект від моєї писанини склав 200 грн..
До речі, пошукайте на ДОУ думки програмістів про цей застосунок, саме там я перший раз прочитала думку про дорогу іграшку, яка в час коли економлять кошти не потрібна..
super-kidd• 23 марта 2024
Ответ дляJave
Та ви знущаєтесь:))

Як би ми не використали 245млн на Дію, то ми б на оплату цих дій, які зроблено автоматизовано, завдяки Дії, тільки у 20-21 роках витратили б 13млд гривень))

Тому відповідь на ваше ’Чи могли б ми ці 245 млн грн використати під час війни таким чином щоб пришвидшити настання миру, чи допомагає в цьому дія ’ - Ні не могли б, бо нам би прийшлось не просто витратити 245 млн, а ще й додати до них 13 мрд та 755 млн. І це тільки за за ті роки 20-21

А ще був 21-22, 22-23

Тобто в масштабі країни - економія йде на більше ніж 40 млр станом на зараз.
Ящко ви робили ті дії, а застосунком не користувалися. То що я можу сказати, у вас багато вільного часу, ви не звикли його не витрачати без сенсу. Я рада за вас. Сподіваюсь, що не усі такі олд-скульні та цінують свій час, та гроші країни, що воюєї.
А з приводу Доу - то давайте вже думку промістів? Бо не зрозуміло, про шо саме ви.

А поки що.
Окрім вже отриманих винагород..

Платформу для розробки реєстрів Дія.Engine номінували на World Summit on the Information Society Prizes в категорії E-government
Jave• 23 марта 2024
Ответ дляsuper-kidd
Та ви знущаєтесь:))

А ще був 21-22, 22-23

А поки що.
Окрім вже отриманих винагород..

Які дії шановна??
Ще раз пишу (таке враження, що ви якось пов´язанні з розробкою дії) що цей застосунок , на мою думку не потрібний саме зараз.. ви пишете про довідку в садок, чому просто не пред´вити свідоцтво про право власності або договір оренди, як я зррбила в школі, це мені коштувало аж 10 хв, взяти свідоцтво з папки ф потім туди його положити, про авторизацію взагалі смішно, вона з дією не зручна, коли ти використ старий паспорт ти просто його пред´явив та закрив питання, а з дією ти постійно надсилаєш qr коди..
Цікаві віднуки на доу шукайте самі, ось вам декілька відгуків людей ..
І так не проблема була б якби в країні грошей вистачала, а то грошей не вистачає зате розробили якийсь застосунок за пару сот млн грн, щоб якась дамочка могла довідку в садок сформувати... яка впринципі й не потрібна
Стрсовно нагороди, це буде тішити дуже військових, а також людей які потерпають від обстрілів через брак коштів на зброю та засоби ПВО
Ви також у себе дома кола ваша дитина хоче їсти чи вона хворіє просто купуєте їй іграшку?.. я сподіваюсь порівняння ви зрозуміли і вам не доведеться пояснювати до чого я
Jave• 23 марта 2024
Ответ дляsuper-kidd
Та ви знущаєтесь:))

А ще був 21-22, 22-23

А поки що.
Окрім вже отриманих винагород..

І мені дуже цікаво як такі інфантили як ви поснюють для себе чим відрізняються витрати Дію під час війни від витрат на зйомки серіалів та перекладання бруківки
автор Mariya 29 • 23 марта 2024
Спасибо всем за Ваше мнение!