jabka ya• 23 марта 2024

лице та шия - наче наждачний папір

Дівчатка, порадьте лікаря з особистого досвіду, у кого була така ж проблема. Кілька років таке лице - хоч шкіра жирна, крема зволожуючі присутні, навіть відразу після крему лице як наждачка(((
Tivoli• 23 марта 2024
Кислоты нужны
автор jabka ya • 23 марта 2024
Ответ дляTivoli
Кислоты нужны
кислоти які і для чого?
Santa_n• 23 марта 2024
За кілька років були у косметолога чи дерматолога?
Tivoli• 23 марта 2024
Ответ дляjabka ya
кислоти які і для чого?
выравнивают рельеф кожи
мягко отшелушивают
кислоты в составе например ночного крема
автор jabka ya • 23 марта 2024
Ответ дляSanta_n
так, але креми зволожуючі, і без діагноза. типу шкіра чутлива, потрібно догляд. Догляд не допомогає, а нущ о ж, не можу більш порадити нічого -і це в сучасних клініках..
автор jabka ya • 23 марта 2024
Ответ дляSanta_n
крім питання вашого, поділитеся досвідом вирішення такого питання?
автор jabka ya • 23 марта 2024
Ответ дляTivoli
выравнивают рельеф кожи
мягко отшелушивают
можете порадити, яким кремом ви вирішили таку проблему?
вре_Динка• 23 марта 2024
Ответ дляjabka ya
Йдіть до косметолога і підбирайте догляд, робіть чистку
kaaatrin• 23 марта 2024
А догляд у вас для якої шкіри? Якщо для жирної, то це через догляд. Плюс лущиться часто зневоднена шкіра, треба більше пити.
Карамелінка• 23 марта 2024
Ответ дляjabka ya
Обратитесь к косметологу. Чистка или пилинг нужны скорее всего. Биоревитализация. Уход подберёт. Все очень индивидуально.
Самостоятельно можете скатку сделать. Скрабировать, не зная вашей кожи, рекомендовать нельзя.
автор jabka ya • 23 марта 2024
Ответ длявре_Динка
а якщо гірше зробить косметолог?
автор jabka ya • 23 марта 2024
Ответ дляКарамелінка
Порадьте косметолога з мед. освітою, м. Київ, дякую
вре_Динка• 23 марта 2024
Ответ дляjabka ya
а якщо гірше зробить косметолог?
Ну ходіть тоді з наждачкою
автор jabka ya • 23 марта 2024
Ответ длявре_Динка
Ну ходіть тоді з наждачкою
Не бийте більше голову, вам шкодить. якщо ви не розумієте, що косметологи різні бувають, як і лікарі. то не має про що взагалі розмовляти з вами.
Santa_n• 23 марта 2024
Ответ дляjabka ya
Так можливо спочатку буде відповідь? Щоб розуміти, який шлях ви вже пройшли для вирішення за стільки років, щоб зрозуміти, що радити
Карамелінка• 23 марта 2024
Ответ дляjabka ya
Я в Кривом Роге.
Создайте тему, вам посоветуют киевских косметологов.
автор jabka ya • 23 марта 2024
Ответ дляSanta_n
була ж відповідь, гляньте вище -вам писала
автор jabka ya • 23 марта 2024
Ответ дляКарамелінка
Я в Кривом Роге.
добре, дякую
автор jabka ya • 23 марта 2024
Ответ дляSanta_n
ви лікар/косметолог ? ну, що вам саме потрібно зрозуміти?
InnaV• 23 марта 2024
Купіть гелевий пілінг-скатку. Мені подобається unice з огірком. На сухе обличчя нанесли, скатали і шкіра як персик.
автор jabka ya • 23 марта 2024
Ответ дляInnaV
лице не сухе..
InnaV• 24 марта 2024
Ответ дляjabka ya
лице не сухе..
А чому ви вирішили, що такий чи подібний пілінг лише для сухої шкіри?
Вам просто треба зняти частинки відмерлих шкіри і тоді і креми будуть краще працювати.