ЛюблюДевчонок• 23 марта 2024
Львів, мені здається новобудов там тепер більше ніж старовинних будівль))
Скільки років там не була, нещодавно з‘їздили, місто ніби нове, на кожному кроці новобудови, зовсім інший вигляд місто має тепер. Прикольно
Love_Love_Love_• 23 марта 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Так і мої аналогічно - такі як мені хочеться. Я запитала - ви могли відповісти, а могли не відповісти.
Жіночко, для чого ви мені це пишете? Мені всерівно які у вас коментарі. Ви взагалі мені не цікава. Зупиніться. Або їдьте в США поки до людей на вулицях не почали приставати
Красавица писяная• 23 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Добре, панюся , бувайте здорові!
Гербарія сушу• 23 марта 2024
Ответ дляДа Щас же
во Франции такого нет, берегут архитектуру старовини
та звісно, про існування Ла Дефанс в Парижі ви звісно не в курсі
великий знавець