ничевока• Изменено 23 марта 2024
Шар як гнійник на геніталіях
Дівчата, добрий день!
Сьогодні замітила на великих стат губах як темно-синій твердий випуклий (прошу вибачення) чиряк. Буває волосинка як вростає, то гнійничок з´являється. Але тут як запечена кров((( пробувала надавити-не виходить зразу, але все ж таки змогла пізніше. Вийшла темно-синя, як венозна кров по кольору.
Господі, що це? В інеті не можу нічого знайти, можливо хтось стикався...дякую.
Я не тріль.
Розмір як прищик
Я не тріль.
Розмір як прищик
В гости звали?• 23 марта 2024
Может быть обычная вросшая волосинка, если само не рассосётся и не пройдет через пару дней, то может бартолинит, нужно будет вскрыть и почистить в хирургии гнойник.
Люблю Украину• 23 марта 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
это бартолинит
ничевока
• 23 марта 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Наче волосинка вросла, бартолініт не схоже почитала. Господі, я чуть з ума не зійшла.
Ответ дляничевока
Автор , у меня такая же хрень . Раздражает нереально.
Я уже и иглой колупала. Обычно когда волосок то он иголкой вынимается.
Тут да, плотная фигня.
Гинеколог смотрела сказала волосина вросли и что бы удалить надо вырезать.
Тут да, плотная фигня.
Замріяна• 23 марта 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Удалено администрацией...
шанкр - это язва, а не шарик-чиряк
Зажуженная Жужжа• 23 марта 2024
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Зажуженная Жужжа• 23 марта 2024
Ответ дляЗамріяна
шанкр - это язва, а не шарик-чиряк
Дякую, знатиму
ничевока
• 23 марта 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Удалено администрацией...
Ні, як родимка-чирка випукла на вигляд, як запечена кров всередині було.
Зажуженная Жужжа• 23 марта 2024
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Клевотница• 23 марта 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Удалено администрацией...
Але ж назви болячок знаєте
ничевока
• 23 марта 2024
Ответ дляТайТаке
Бартолиевые железы в опрелеленных местах. Ваше уплотнение не там?
ні, не таке. на великій стат губі ближче до лобка.
Зажуженная Жужжа• 23 марта 2024
Ответ дляКлевотница
Але ж назви болячок знаєте
Звісно, я чемно вивчала уроки анатомії в школі, та й книжки читала, а вони навіть у шкільній літературі згадувалися, якщо пам´ятаєте)
Клевотница• 23 марта 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Я не запам´ятовую те, що мені не потрібно
Зажуженная Жужжа• 23 марта 2024
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Зажуженная Жужжа• 23 марта 2024
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...