ничевока• Изменено 23 марта 2024
Шар як гнійник на геніталіях
Дівчата, добрий день!
Сьогодні замітила на великих стат губах як темно-синій твердий випуклий (прошу вибачення) чиряк. Буває волосинка як вростає, то гнійничок з´являється. Але тут як запечена кров((( пробувала надавити-не виходить зразу, але все ж таки змогла пізніше. Вийшла темно-синя, як венозна кров по кольору.
Господі, що це? В інеті не можу нічого знайти, можливо хтось стикався...дякую.
Я не тріль.
Розмір як прищик
Я не тріль.
Розмір як прищик
Бокс-орун• 23 марта 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Удалено администрацией...
Пушка заряджена• 23 марта 2024
С таким страдаю часто, у меня это фурункул. Пару дней мазь Вишневского или аналог - созревает и выходит гной, потом зарастает.
Если сильно мучает,то к хирургу - вскроет /почистит.
Не зви чайна• 23 марта 2024
Візьміть бинт складіть в декілька разів 2х2см намажте мазью Вишневського( вона вонюча і темного кольору-може забруднити білизну) та якось зафіксуйте цей компрес на всю ніч. Має витягнути весь гній. Якщо ні-спробуйте і на наступну ніч.
Голкою на статевих губах не раджу ковиряти!
Ответ дляНе зви чайна
😁А ещё и иголкой хотела пах ковырять, так может она открыла пах и просто задула его, мы же не уточнял, возможно она наркоманка.
Бокс-орун• 23 марта 2024
Ответ дляDoverie
Я бы и фото запостил но думаю не стоит, кстати с такими проблемами кож вен идут а не на форум
А ,так то ваша подруга Жужжа з сифілітичними шанкрами ?