23 марта в 18:11

Хто був на дифіциті калорій

Дівчата на скільки кг і з якою швидкістю реально схудли? Організм не звикає так жити? Якщо потім повернутися на 2000-2500, не набереться ваги і з прибавкою?
показать весь текст
Пацака-задирака 24 марта в 09:33
Ответ дляПешитеБесАшипок
Сила тяжіння та інерція що на підлозі, що на батуті однакова.
Ясно, диванный аналитик
ПешитеБесАшипок 24 марта в 09:37
Ответ дляПацака-задирака
Ясно, диванный аналитик
Розумна людина зрозуміє, а нерозумну не переконаєш.
Пацака-задирака 24 марта в 09:41
Ответ дляПешитеБесАшипок
Розумна людина зрозуміє, а нерозумну не переконаєш.
Я уже это поняла
Вмію заміряти найкраще 24 марта в 09:59
Ответ дляПешитеБесАшипок
Фізику вчила і біологію, от звідки. Ви молода, ще не відчули, але всі стрибки це неприроднє навантаження на хребет, коліна і стопи. А зайва вага ще все це погіршує.
Вам би так само полегшало від систематичного пілатеса чи лікувальної фізкультури по 15 хв вдома щодня.
Мені 40 р , я відчула це на собі ,і батут це не звичні стрибки , біг от що вбиває коліна