Федорино Горе• 23 марта 2024
Порекомендуйте СУПЕРживильний крем для рук, будь-ласка
Дуже пересихає шкіра на руках , в пошуках якісного крему для рук. Дякую за поради !
Федорино Горе
• 23 марта 2024
Ответ дляOks_kis
Я такой на зиму себе купила, осталась довольна, куплю еще
Почитала відгуки на цей кремчик, вони надихають придбати його. Дякую за рекомендацію !
Єдина Країна• 23 марта 2024
Мені найбільше подобається Garnier червоний (для ніг в них також класний з цієї ж серії) та Nivea з плюсом, він також дуже добре справляється з тріщинами та сухістю рук. На ніч наношу, вранці вже зовсім інша справа))
Єдина Країна• 23 марта 2024
Просто Фіфа• 23 марта 2024
Мені допомагає тільки бархатні ручки. Не купувала з початку війни його, перепробувала купу інших. Шкіра як наждачка, тріскалися пальці. Псіхонула й купила його. Шкіра стала ніжна й доглянута. Ще гліцерин додала в крем
ПоЗиТиВнАя• 23 марта 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Классный, я у бабушки его брала. Действительно хорошо увлажняет
Просто Фіфа• 23 марта 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Так, були і нівея, і корейський, і німецький професійний, і купа інших. Фігня все. Німецький непоганий, але 300 грн. Цей 43 і не гірше
Як ухурделю• 23 марта 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Риластил Ксеролакт, лучший из всех какие были
Поддерживаю, наверное по вашему совету и купиоа. Оч хороший
Федорино Горе
• 25 марта 2024
Ответ дляНетутешня
результат для рук шикарний. Ви здивуєтесь
Дякую за пораду! Почитала властивості крему , він ще й антибактеріальний. І цілий літр за прийнятні гроші.
Дякую!