всегдаДаДа• 23 марта 2024
Хтось бачить різницю на фото до і після
Смас ліфтингу нижньої частини на апараті Альтера . Косметолог каже , що хороший результат
Коржик• 24 марта 2024
Ответ дляМороженная курица
Так.
Началось все с прошлого лета, с новой работы, где я стою с опущенной вниз головой. Спина начала болеть, появились сильные отеки под глазами. Шея как у гуся стала, и вообще вот как то все изменилось, я даже не понимала что конкретно, как то так резко постарела быстро.
Сначала попалось упражнение на 1мин в тик токе от китайца, стала делать, ушли отеки. Думаю, класс, работает, значит все можно исправить. И поняла, что проблема в основном в отеке, в работе в согнутости. Но выбора особо нет, поэтому работаем, с тем, что есть.
Купила курс от девочки, там обертывания, подтяжка кожи на теле, заодно и шее доставалось. Кожа стала плотнее, подтянулась. И плюс же упры от китайца отеки ушли, и я на радостях, что есть результаты, стала уже гуглить конкретно от отеков, для спины упры подольше. У китайца были просто похлопывания по всему телу с утра. А их миллионы там на любой вкус. И это помогает все, если делать регулярно, не ленится.
Вот китаянки или японки, не знаю, кто они, заметила, что они просто поливаются гелем алое вера и себе купила, потом у них там много классных упражнений для лица.
Помогает очень, отеки ушли, спина перестала болеть, осанка выровнялась, я вернула себе прежнее состояние.
И сделала вывод, что брыли и вообще все изменения идут в первую очередь от осанки спины, а не от возраста
А обёртывание кожи с чем ?
Коржик• 24 марта 2024
Автор, Вы прекрасно выглядите.
Думаю немаловажен и постоянный вес. Нет игры в гармошку.
Мороженная курица• 24 марта 2024
Ответ дляКоржик
А обёртывание кожи с чем ?
С глиной, грязью, ламинарией, медовый массаж
Смайлик• 24 марта 2024
Ответ дляМороженная курица
Так.
Дякую, що поділились! Результат вражаючий
Рекламама• 24 марта 2024
Ответ дляМороженная курица
Так.
Мне тоже отеопат... спасибо за хлопалку китайскую..щиро.
5 минут мой максимум )
Мороженная курица• 24 марта 2024
Ответ дляРекламама
5 минут мой максимум )
Вот видео с китайцем или если не китаец, то извиняюсь, но я их всех уважаю с их технологиями) С чего я все начала. Тут вообще 1мин утром
Одяг та сумки• 24 марта 2024
Ответ дляХвильоватиша
Біоревіталізація 10 тис за 1 процедуру, рекомендують 7.
Автор, результат дуже помітний.
якщо 7 тис то що там за препарати?- золоті? Я роблю в кращому салоні міста і ціна не7м
але місто не областне. І що то за косметолог що 7м процедур радить? Ви наплутали щось докупи -аби щонаписали
Хвильоватиша• 24 марта 2024
Ответ дляОдяг та сумки
Салон мережевий, ходжу туди, бо довіра є і зручно біля дому, я в Києві. Мені порахували на все обличчя 10 тис, а під очі 4 тис. Косметолог сказала, що по кількості процедур будемо дивитися на результат. А в інтернеті я читала, майже скрізь рекомендують в середньому 7, по одній кожні 3 тижні. Тому так і пишу.
Насправді, мене злякала ціна, та й не впевнена, що мені це потрібно, під очі точно треба, тому, зважаючи на вартість, готувалася зробити тільки під очі.
Напишіть, будь ласка, скільки це коштує у вас, можливо, я пошукаю дешевше.
Деловитая• 24 марта 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Вам заборонив?
усім.просто після смас підтяжка вже не можлива, фіброз тканин буде такий після смас , що хірургу вже там нема що робити.
Мороженная курица• 24 марта 2024
Ответ дляТайТаке
Кто делал утреннее упражнение из тик тока?
Я его неправильно делаю? Делала вместе с видео 4 мин .
Почему в коментах под видео пишут сложно, как после пробежки , мышцы , мокрая??
У меня нет такого эффекта мокрости и с пробежкой это не сравнить.
всегдаДаДа
• 24 марта 2024
Ответ дляДеловитая
Власне після альтери ннмає , тому і ціна за процедуру відповідна . Я перепитувала про це косметолога
Деловитая• 24 марта 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Запитайте у хорошого пластичного хірурга!Звісно, що є!
Одяг та сумки• 25 марта 2024
Ответ дляХвильоватиша
Мереживний салон рукожопа на роботі тримати не буде. Я вибирала косметолога в мед центрі відомомуі по відгуках подруг.
1 мл Celosome я платила 3,9 тис пів року тому якщо не помиляюсь +/- так - носогубку підкалувала. Хоча у нас в місті гадаю можна і набагато дешевше вколоти десь у підвалі
Біоревіталізація мені обійшлася 4 тис - але біоревіталізація - це збір чогось колять усе обличча та шию - можливо вам за 10 якийсь дієвий елексир молодості вколять. А якщо маете на увазі 10 тис за 1 мл щоб зморшки під очима прибрати - то якось дорого начебто.
Мені здаеться ви наплутали докупи - біоревіталізацію та зморшки під очима це різне. Мені 40 і ніякі кожні 3 тижні мені косметолог не радить робити біоревіталізацію. Сказала за пів року прийти. Носогубку мені 2 мл вводили ось пів року пройшло - нажаль бачу що ще треба 1 колоти.... Щомені кололи на фото, препарат вже два рази колола - е дорожче і краще. І є дешевше. Мені на мій достаток підбирали. Удачі вам- пишіть потім про ваш досвід пост. То так мало людей діляться досвідом( а процедурки дієві- молодою бути хочеться
тому треба робити.
Яжбоматуся• 26 марта 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Я косисуюсь ним вже 10 років 2 - 3 рази в тиждень на ніч круглий рік . Починала з 0,3 % потім 0,5, тепер 1 % . Користувалась фірмами obagi i skinceuticals
А где покупаете ? Подскажите , пожалуйста
Плету корзинки• 21 апреля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Ось такий маю .
Добрый день! Подскажите где покупаете крем? Не нахожу такой в Украине (
всегдаДаДа
• 21 апреля 2024
Ответ дляПлету корзинки
Він зник від початку війни . Але минулого місяця купляла тут на кідстафі в пробниках . І доречі дешевше виходить
Плету корзинки• 21 апреля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Спасибо, нашла)
всегдаДаДа
• 21 апреля 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Подивіться на кідстафі
Inno4ka-ya• 18 мая 2024
Ответ длявсегдаДаДа
50 через місяць . Хотіла красунею стати
То ви і є красуня