Оце фіфа• 23 марта 2024

Як бути?

Ми хочемо продати коляску, прогулянкова. В ній все ок, технічно як нова, але є царапини, не скрізь(одразу і не видно)
Брали її за 4500 зараз вона майже 6
Чоловік вперто хоче ставити ціну 3500
Я поставила ціну 3000 тому що розумію що це багато за б/у
Багато хто цікавиться нею, але після фото з царапинами не хочуть брати. Я пропоную скинути ціну до 2500 може нище, але чоловік проти, категорично. Ну як пояснити, що зараз люди так не купують як раніше?
Детские_Будут?• 23 марта 2024
Зачем объяснять? Пусть висит объявление. Недели 3 провесит, муж и сам снизит цену.

Аннуитет• 23 марта 2024
Дайте йому шанс продавати. Вас ті 2500 спасуть? Хай грається і продає.
автор Оце фіфа • 23 марта 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Він впертий до крику, буде збавляти по 100грн в місяць
Аннуитет• 23 марта 2024
Ответ дляОце фіфа
І що?)) Хай розважається.
Детские_Будут?• 23 марта 2024
Ответ дляОце фіфа
штош. значит так.
Детские_Будут?• 23 марта 2024
Вибачте, але це з серії ’бачили очі, що купували’. Ви ж знаєте свого чоловіка, чим тут можуть зарадити порадниці?
автор Оце фіфа • 23 марта 2024
Ответ дляАннуитет
Він не хоче, бо в нього робота! Вона просто місце займає. Я можу і 2000тис поставити, і продати, але буду слухать довго

черная мамба• 23 марта 2024
Йой, співчуваю вам. Не люблю таких дріб´язкових. Залиште той продаж йому, нехай бавиться, відповідає на повідомлення, робить відправку.
Детские_Будут?• 23 марта 2024
Ответ дляОце фіфа
о, це погано) тоді шкандаль))
Вбигудях• 23 марта 2024
Ответ дляОце фіфа
Хороший у Вас муж. Целеустремлённый и уверенный.
Нервогенератор• 23 марта 2024
А почему сразу не выставите фото с царапинами, прописав, что они учтены в цене? Тогда и количество вопросов уменьшится.
А еще цена может зависеть от того, настолько нужны деньги или насколько крупногабаритная вещь загромождает пространство. Если в обоих случаях она ’каши не просит’, то своего покупателя рано или поздно дождетесь
автор Оце фіфа • 23 марта 2024
Ответ дляДетские_Будут?
о, це погано) тоді шкандаль))
Ні не скандал точно, це не про мого чоловіка, скоріш про мене. Це бу-бу-бу
Аннуитет• 23 марта 2024
Ответ дляОце фіфа
Ну скажіть, що зняли з продажу, як йому треба, то хай продає. Дайте йому місяць на продаж, домовьтеся , якщо не продасть, то ви з 2 тис продаєте і крапка.
автор Оце фіфа • 23 марта 2024
Ответ дляНервогенератор
Дякую, за пораду! Виставлю одразу все як є
Детские_Будут?• 23 марта 2024
Ответ дляОце фіфа
Так я ж про вас і кажу)) Я б тоді вчинила скандал :) Бо вона мені заважає, бо саме я її змушена продавати, а він командує. Або хай сам всім займається, і за тиждень винесе коляску з хати, або я роблю так я вважаю за потрібне. Все.
Аннуитет• 23 марта 2024
Ответ дляВбигудях
Впертий віслюк. Якби ж це його тільки стосувалось. Але та коляска хламить квартиру, де всі живуть.
Нервогенератор• 23 марта 2024
Главное, не нарваться на мошенников.
Это я заодно вспомнила тот знаменитый эпос на Советчице с коляской, где продавец троллила мошенников)
черная мамба• 23 марта 2024
Поставте умову - ви займаєтесь продажем, то й самі виставляєте ціну. Хоче по-своєму - вперед, нехай сам цим займається!
Детские_Будут?• 23 марта 2024
Ответ дляНервогенератор
Главное, не нарваться на мошенников.
что за эпос? :)

Вбигудях• 23 марта 2024
Ответ дляАннуитет
Ну Вам виднее. Называть мужа автора ослом я бы не стала. Всё-таки она от него родила))) Здесь за оскорбления банят.
автор Оце фіфа • 23 марта 2024
Ответ дляНервогенератор
Главное, не нарваться на мошенников.
А як вони роблять? Там же олх доставка, ніби без проблем
Аннуитет• 23 марта 2024
Ответ дляОце фіфа
Тобто ви класні фото відразу ставити?) Не люблю таких продавців хитрозробленних. Тільки час на вас витрачаєш.
Нервогенератор• 23 марта 2024
Ответ дляДетские_Будут?
что за эпос? :)
Наслаждайтесь)). Порвете живот от смеха)) https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2735441
Детские_Будут?• 23 марта 2024
Ответ дляНервогенератор
дякую :)
черная мамба• 23 марта 2024
Ответ дляОце фіфа
Коляску не відправите олх доставкою, там тільки до 70 см. Рекомендую такі речі продавати в своєму місті самовивозом.
Нервогенератор• 23 марта 2024
Ответ дляОце фіфа
Если на сайте, то без проблем. А если через вайбер и пр. левые мессенджеры, то возможны варианты)
автор Оце фіфа • 23 марта 2024
Ответ дляАннуитет
Каляска сфоткана з усіх сторін, і є фото з царапиною спереді. Я написала про її стан, і написала що можу відправити додаткові фото
Я ось на вас теж час потратила, також невзахваті
Бубль Гум)• 23 марта 2024
я молча продаю без мужа - цены 5 раз дешевле - лишь бы забрали...
прекрасно понимаю что кого у есть - те возьмут новое
мне они погоды не делают
П´яна вишня• 23 марта 2024
ставте свою ціну та і все. Поставте її посеред коридору, чоловік сам швидше продасть)))
Директор Пляжу• 23 марта 2024
Ответ дляОце фіфа
Не морочте собі спину,забудьте.Нехай він зайиається.