Люблю ХОЛОСТЯКА• 24 марта 2024
Психологи, що означає "іду в подорож за емоціями"?
які такі емоціі? не розумію(
мені що гори, що ліси, що ріки - однакове усе, тобто більші емоції коли я щось зрозуміла нове і ось-ось поділюся цим з людьми... або людям щось цікаве і цінне їм донесла, зробила.
це якийсь психотипаж такий?
Не стесняюсь• 24 марта 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
як відпустити, коли все самій тягнути все життя.. і в дитинстві хоч і люблячі батьки але через нехватку грошей фактично усі надії лише на себе.. сама собі вчитель, сама собі все...
коли розумію що грошей нема і самосвіта забирає в 20 разів більше часу, а хочеться таки засвоїти, зрозуміт те що цікаво... то звісно там час і на сон - дефіцит.. не тоо що дерева созерцать.. більш того навіть то дратує.. ладно якщо в безпечному місці багато ходити на природі - то хоч як фітнес користо, а тупо гуляти - страє тривожно дуже... бо час іде...
Не будете розуміти, що ви не сама, а вас простір та багато хто його називає Бог - весь час тримає на руках, і нічого не станеться без вашого тримання самій - будете все життя як білка в колесі крутитися.
Згадайте для чого ви взагалі тут. Чи ким ви хочете померти, коли виростете? Чи коли буде *потім* на яке ви відклали життя в стилі ’просто жити’
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 24 марта 2024
Ответ дляНе стесняюсь
справа в тому що найстрашніше - це отаке життя передати дітям. тому я не поспішала мати сімю. ну і сама без сімї я сподіваюся не доживу до преклонних років. максимум 50-55 - і хватить мені.
при цьому я люблю дітей і не чайлдфрі, але дуже важко мені було відчувати оте життя в дитинстві коли ти тупо просто є, просто існуєш, бо без грошей батьки тебе не можуть толком нікуди за інтересом інтегрувати...
тому кожну хвилину життя намагаюсящось нове розуміти і дізнаватися
Эта_Шикарна)• 24 марта 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
може причина в тому З КИМ ви їздили..
так, безголова компанія мені непотрібна) з дитинства я дуже серйозна.. покурити побухати поспати з усіма - щось то не моє)
Потому вам и не заходит отдых, вы прямо хотите проанализировать все ощущения. Нет в вас духа авантюризма)))). Не обязательно побухать и спать с кем попало, необязательно безголовуб компанию, но просто найдите людей с которыми лично вам будет комфортно, таких как вы!
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 24 марта 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
ну тож має бути цим людям взаємно цікаво.. а не лише вони мені, чи лише я їм..
Безпринципова• 24 марта 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
не зовсім зрозуміла речення. там пропущенні якість знаки пунктуаціі чи слова наприкінці?
Вам не подорожувати, а займатися творчими проектами треба для емоцій.
Эта_Шикарна)• 24 марта 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Это понятно. Я бы искала на сайтах для совместных поездок если у вас нет друзей подходящих. Или даже на сайте знакомств с пометкой что ищите для отдыха.
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 24 марта 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
ой.. сайти знайомств - то гаяння часу... якого і так дуже мало
Эта_Шикарна)• 24 марта 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Вам бы к хорошему психиатру пойти, а не в отпуск. Много кто рос в таких условиях, но далеко не у всех такие проблемы.
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 24 марта 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
які саме в мене ’такі проблеми’?
Чому саме психіатр?
Ви психолог?
Чому саме психіатр?
Ви психолог?
Эта_Шикарна)• 24 марта 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
які саме в мене ’такі проблеми’?
Чому саме психіатр?
Ви психолог?
Чому саме психіатр?
Ви психолог?
Я не психолог, но будучи на вашем месте, не имея возможности получать удовольствие от жизни, постоянно копаясь в своей голове в поисках что у меня не так и вспоминая тяжёлое прошлое, пошла бы к психологу или психиатру, чтобы мне помогли с моими проблемами разобраться.
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 24 марта 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
я не копауся в голові.
чому саме про психіатра ви кажете? саме тому я перепитала чи ви психолог? бо схоже вам подобається знецінити людину - одразу посадити його на таблетки і навішати ій доспехи з діагнозами.. такимм чином довівши собі що ви більш успішна, а таких як я заперти в дурці чи посадити на пігулки. при тому що в мене нема ні депресіі ні панічних атак, ні шизофреніі, ні неврологічних розладів.. просто, бо Вам краше так здихатися від людини, яка написала цей допис для психологів
Эта_Шикарна)• 24 марта 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
я не копауся в голові.
Я вам вроде ничего такого не писала, ни про таблетки ни про дурку... Вы же сами жалуетесь что у вас проблемы, вот я советую обратиться за помощью, чтобы вам специалист помог разобраться что вам мешает жить и радоваться. Если вас именно смутило слово психиатр, то извините, для меня это смежные профессии... Сама обращаюсь по разным вопросам и другим рекомендую.
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 24 марта 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
де я жалілася? в мене було питання до психологів про психотип. все.
психіатри все через таблеточки взагалі-то.