Гербарія сушу• 25 марта 2024
Теракт в Крокусе - жертвоприношение. Что думаете?
Концерт Пикника, был оккультной приманкой на жертвоприношения перед 23 марта, Пурим!
И кстати . На плакате группы Пикник за 22 марта Музыкант в позе висельника , нога загнута . Это карта Таро Висельник . Значение карты , Жертвоприношение . Случайность ? Не думаю.
Девочки, это не мои слова. Увидела по ссылке. Кто любит теории заговора?)
Prof beauty• 25 марта 2024
Ответ дляА шо сталося?
Так розстріл почався до початку концерту. Вони були за кулісами і встигли втекти
не всі втекли
одна учасниця гурту загинула
ellllena.ua• 25 марта 2024
Ответ дляЮния13
а что считать?если уже было все офиц.объявлено
Да мало ли, сместили фокус, чтобы другие кандидаты не оспаривали итп
Предотвратить народные волнения по поводу нечестных выборов. Хз какие ещё страхи у х..ла
Горда пташка• 25 марта 2024
А хто знає, яка кількість загиблих на сьогодні. Бо остання інформація була 115, два дні назад. І все, не бачила в нас інформації.
Горда пташка• 25 марта 2024
Ответ дляdebor_a
То есть на каждого нападавшего по 30
Для людини з автоматом замало. Я так кажу, бо я колишня військова. Тому щось 115 - це мало в такій ситуації, коли було скупчення людей.
Ответ дляПотішаюся
фото
Понятно, во всем евреи виноваты
на самом деле, когда ты почти бесконтрольно запускаешь к себе в страну всякого рода мусульман, даешь им возможность создавать всякие диаспоры, организации, капсулироваться в ментальной изоляции , при совершении ими преступлений стараешься, чтоб не возникло коллективной ответственности - то вопрос времени, когда какие-нибудь молодые мусульмане, наслушавшись долбанутых проповедников и получив у них оружие, пойдут ’убивать неверных собак’, чтоб потом попасть в исламский рай к девственницам.
golublexa3• 25 марта 2024
Ответ дляMaster77
Понятно, во всем евреи виноваты
Нет это результат внутренней и внешней политики.
Когда страна совершает террористические акты внутри своей страны и в других странах , то ответные действия не за горами.
golublexa3• 25 марта 2024
Ответ дляГорда пташка
Так они не профессионалы, особо и стрелять не умели...
ellllena.ua• 25 марта 2024
Ответ дляdebor_a
Другие кандидаты? Оспаривали? Последователи Навального?
Х..ло тени своей боится, к людям зассал приехать, свечки в одиночестве ставит. А вам смешно🙂
Irina-5d24• 25 марта 2024
Ответ дляКрасота неземная
🤬У Німеччині з 2022 року фіксують прибуття потенційних бойовиків ІДІЛ-К під виглядом українських біженців і дуже занепокоєні перспективою хвилі терактів — Bild.
’Наразі ми бачимо, що бойовики ІДІЛ-К (’Вілаят Хорасан’) навмисно переправляються до Німеччини через Україну під виглядом біженців від війни, із зими 2022 року’, — розповідає журналістам співробітник служби безпеки.
Співробітники органів державної безпеки Німеччини побоюються хвилі терактів під час Чемпіонату Європи з футболу та Олімпійських ігор цього літа.
Такі масові заходи — ідеальні цілі для терористів.
Спецслужби припускають, що вихідці з Таджикистану в Західній Європі мають добре організовану терористичну мережу, що налічує понад 100 ісламістів.
Саме громадян цієї країни підозрюють у вбивств понад 130 людей у російському ’Крокус Сіті Холі’.
’В одній тільки Німеччині їх понад 50, більшість із них проживають у землі Північний Рейн-Вестфалія. І діють вони вкрай замкнуто і конспіративно’, — додає співрозмовник.
А кто им доктор, что они раздают защиту всем вподряд? Тут тоже армяне,грузины, арабы - беженцы из Украины. Толпами едут, семьями и хорошо если внж есть. У некоторых ничего нет вообще. Одни слова и паспорт ´утерян’
Irina-5d24• 25 марта 2024
Ответ дляКрасота неземная
⚡️ Франція вирішила підняти рівень терористичної загрози у країні до найвищого, — прем´єр-міністр Франції у Twitter.
Такие дела вот
Да тк скоро олимпиада. Активизируются(((
Irina-5d24• 25 марта 2024
Ответ дляКрасота неземная
Да конечно
Не Украина виновата, а под видом украинцев беженцев игил в Ес попал. А там арабов куча
А то ж украинцы и арабы- одно лицо прям
Irina-5d24• 25 марта 2024
Ответ для vihola
Все ж таки цікаво співпало, коли прийшли на концерт до сатаністів, глядачів повбивали порізали, а самі «артисти» живі та здорові.
Это называется ’терракт’.
Ответ дляgolublexa3
Какие ответные действия? Версия про украинский след настолько притянута за уши, что воспринимать ее всерьез могут только полные лохи. Это - необразованные таджики, которым проехал по ушам языкастый проповедник.
Ответ дляAlena.i
Задовбав цей крокус, жертви, як всьому світу шкода... В нас кожен день жертви, б..
По-перше, як би цінічно це не було, до наших жертв вже звикли. Це, приблизно, як до майдану у нас буда б сенсацією будь-яка смерть під час протестів, а після майдану навіть вибух гранати під радою не став топ-темою надовго.
По-друге - світ дуже боїться ісламського тероризму. Бо війна, де в основному, гинуть військові, а не цивільні - то одне. А тероризм - то інше. Бо від нього не рятує цивільний статус і він може виникнути будь-де, навіть у мирній країні.
Це нам болить, бо наше, а вже наприклад, поляки більше думають про своє (як через українців не втратити прибутки).
Ответ дляМаю сечі
Це схоже на попередні операції, але логічні ланцюжки прослідкувати важко. Ви вважаєте, що расейського обивателя так просто задурити? Тоді навіщо такі жертви, можна ж було просто якийсь магазинчик біля дому підірвати
Тому що це шита білими нитками операція ФСБ. Їм не вперше підривати своїх громадян для збереження влади. А російського обивателя задурити можна й трешом з біогусями, не те що цілим терактом.
Ответ дляЗалатавая
Ні, лише писали шо страхова компанія покриє всі втрати 10 млрд рублів
Дойче Велле обублікувало статтю експерта з будівництва, про те, що сучасна концертний зал, розрахований на тисячі людей, не міг отак спалахнути, як факел. Споруда досі не здана в експлуатацію, не працює пожежна вентиляція і протипожежна система. Будівля збудована з найдешевших легкозайтистих матеріалів, коротше, порушено все що можливо. Тому всі, хто задихнувся і згорів, убиті власниками і владою, що за хабар на це закрила очі. Але ж вуха відрізають не їм.