Там все розмивчато• 25 марта 2024
Екскурсії зі Львова для дорослого
Одноденні, які порадите, де шукати? Або що у Львові робити, побачити цікаве?
Сиреневенькая• 25 марта 2024
Ездили на день синевир, тустань, понравилось. Вообще очень много всего на один день есть. Да и по самому городу есть на что посмотреть.
Там все розмивчато
• 25 марта 2024
Ответ дляСиреневенькая
Дякую, погуглю. В місті нецікаво.
Сиреневенькая• 25 марта 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Дякую, погуглю. В місті нецікаво.
По городу есть экскурсии с гидом, индивидуально. Это интересно)
Там все розмивчато
• 25 марта 2024
Ответ дляСиреневенькая
Перший, другий, а не 15 раз.
Oksana0612• 25 марта 2024
Якщо не були в солеварні в Дрогобичі і Вам таке цікаве, то можете з´їздити. Це в сторону Трускавець, Східниця, Тустань.
В них є сайт, можна дізнатися про години відвідування.
Там все розмивчато
• 25 марта 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
А Ви надовго у Львові? На вихідні багато екскурсій зі Львова.
В п´ятницю назад. А не знаєте, яка дорога в Тустань, щоб самій проїхатися, ям багато? Погуглила, 120 км, зовсім поряд.
Там все розмивчато
• 25 марта 2024
Ответ дляOksana0612
Не була, дякую, вибір розширюється.
Oksana0612• 25 марта 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Дорога добра, тільки відремонтували. Траса Львів - Меденичі ( здається) через Східницю.
Краще ніж через Стрий.
Oksana0612• 25 марта 2024
Всі екскурсій автобуси і туристичні на Трускавець їдуть цією трасою, через Меденичі.
Там все розмивчато
• 25 марта 2024
Ответ дляOksana0612
Дякую 💐❤️
Там все розмивчато
• 25 марта 2024
Ответ дляOksana0612
Дякую 💐❤️