В танке• 25 марта 2024
ЗАК, пркоментуйте, будь ласка хто розбирається.
Просила у сімейного зак бо не подобаюся собі, тиск постійно, слабкість, думала гемоглобін низький.Забрала результати, але сімейного лікаря не буде ще мінімум тиждень, до іншої іти не хочу бо від тиску мені виписали ліки, допомагає, а з аналізом не знаю, є там щось негарне чи норм в принципі.
Перерахую те що зазначено як не норма.
LYM 41.1%( норма 20-40)
HCT 54.7 % (норма 35- 54)
MCV 107,9(норма 80-100)
MCHC 279( норма 315-360)
Цукор 5.15 та холестерин 4,42, ці дві штуки ніби теж в нормі.
Або, дівчата, може хто знає де є онлайн консультація де можна приліпити цей аналіз для отримання коментарю.
Перерахую те що зазначено як не норма.
LYM 41.1%( норма 20-40)
HCT 54.7 % (норма 35- 54)
MCV 107,9(норма 80-100)
MCHC 279( норма 315-360)
Одна_на_всей_планете• 25 марта 2024
1 принимаете ли вы гормональные препараты
2. не значитльное повышейне лимфоцтов - такое себе.
3. вам нужен кардиолог при повышенном давлении. УЗИ сердца нужно
В танке
• 25 марта 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Так, регулон п´ю давненько вже.Це впливає?
Одна_на_всей_планете• 25 марта 2024
Ответ дляВ танке
конечно)
я дополнила пост выше.
ну и плюс: гинеколог и стандартные для этого возраста анализы на предментопаузу.
Критичного у вас ничего нет.
я дополнила пост выше.
Критичного у вас ничего нет.
Мушля з Криму• 25 марта 2024
ОАК нормальный, жалобы на слабость и давление - это к кардиологу. Скорее всего гипертензия началась, нужна схема для ежедневного приема.А перед визитом вести дневник давления + узи сердца сделать
В танке
• 25 марта 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
конечно)
я дополнила пост выше.
Критичного у вас ничего нет.
я дополнила пост выше.
Критичного у вас ничего нет.
Дякую)Бо я вже поначитувалася в інтернеті про всякі пухлини на що може вказувати низький рівень mchc, а регулон якраз п´ю бо видалені півтори яєчника а залишок постійно кисти викидав.То страшнувато якось стало.
Слід тепер змусити себе йти до гінеколога.
Ще раз вам велике дякую
Одна_на_всей_планете• 25 марта 2024
Ответ дляВ танке
Ще раз вам велике дякую
Обожаю, когда гуглят и находят у себя все, включая онкологию.
Встает вопрос: зачем пршли то?)))
Вам: к кардиологу(обязательно) и гинекологу
Встает вопрос: зачем пршли то?)))