Одні думки• 25 марта 2024
Як оформити завдаток за будинок ріелтору?
Дівчата, допоможіть порадою. Ріелтор займається продажем будинку , власники за кордоном. Приїдуть тільки на саме оформлення. Ріелтор просить завдаток , щоб це було гарантією , що ми купимо і власники будуть їхати. Як оформити завдаток , якщо посередник ріелтор?
Губи з філером• 25 марта 2024
Письмовий договір завдатку + документ, що підтверджує передачу коштів. Перевірити повноваження на укладання договору.
Малая Налегке• 25 марта 2024
Ми давали завдаток ріелтору і підписували з фірмою ріелтора договір на зберігання завдатку.
Брюлик в стразах• 25 марта 2024
Риэлтор- никто, я б ему денег не давала, если что , вы ничего не докажете, юридически он никакого отношения к этому дому не имеет. Зачем им задаток??? Вы говорили с хозяином? Если реально хочет продать, приедет и так, ге то время, чтоб раскидываться покупателями, да еще и на дом
Тоскующая• 25 марта 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Так нотариально заверенный он! Если Вы не дадите задаток- не будут закрываться платежки и хозяева не будут ехать на сделку. Но я бы, естественно поговорила лично по видео с хозяином лично
Брюлик в стразах• 25 марта 2024
Ответ дляТоскующая
Кто заверен??? Еще раз- риэлтор никакого отношения к дому не имеет, те по сути , вы даете деньги левому человеку, даже если нотариально заверите, кстати как заверите? Позыку будетн делать или как?
Перекус беру завжди• 25 марта 2024
Слати ріелтора на йух, або на р/р власника з призначенням платежу платити
Одні думки
• 25 марта 2024
Ответ дляГуби з філером
Розписка підійде?
Тоскующая• 25 марта 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Спокойно! Люди заключили договор для продажи! Реэлтор занимается! Наверное, хозяин вкурсе,как брать задаток
Тоскующая• 25 марта 2024
Ответ дляОдні думки
Розписка підійде?
У Вас что нет связи с хозяином дома?
Одні думки
• 25 марта 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Розписку
Одні думки
• 25 марта 2024
Ответ дляТоскующая
У Вас что нет связи с хозяином дома?
Ні, тоді , ріелтор навіщо .....
Тоскующая• 25 марта 2024
Ответ дляОдні думки
Ні, тоді , ріелтор навіщо .....
Вы покупаете не собственность риэлтора!!! Какая нахрен расписка? Берите у риэлтора договор и читайте ,что там они с хозяином заключили
Одні думки
• 25 марта 2024
Ответ дляТоскующая
Розписка , якщо не відбудеться продаж будинку по вині продавця, завдаток мені повернуть.
Тоскующая• 25 марта 2024
Ответ дляОдні думки
а продавец в курсе ? сейчас такое время- тот риэлтор наберет таких задатков и свалит на пособие еще
Одні думки
• 25 марта 2024
Ответ дляТоскующая
Сказала ріелтор, що по відео з´єднає нас під час перегляду будинку. Але я от думаю, як перевірити особистість. Просити паспорт онлайн показати?
Губи з філером• 25 марта 2024
Ответ дляОдні думки
Розписка підійде?
Якщо передача готівкою - так. Але важливо вірно скласти розписку.
Тоскующая• 25 марта 2024
Ответ дляОдні думки
Да, документы на дом и паспорт. данные чтобы совпадали
Одні думки
• 25 марта 2024
Ответ дляТоскующая
Так, дякую
Тоскующая• 25 марта 2024
Ответ дляГуби з філером
Если хозяин не может поставить подпись?
Губи з філером• 25 марта 2024
Ответ дляОдні думки
Щоб повернули, потрібен договір завдатку (!). І перевірити повноваження ріелтора на укладання договору від імені власників. В нього є довіреність?
Губи з філером• 25 марта 2024
Ответ дляТоскующая
Если хозяин не может поставить подпись?
Вище писала про те, що потрібно і комплексі три документи: довіреність або інший документ на підтвердження повноважень ріелтора, договір завдатку і розписка як документ, що підтверджує передачу коштів (або на розрахунковий рахунок, зазначений в договорі).
Тоскующая• 25 марта 2024
Ответ дляГуби з філером
Да, доверенность от хозяина у риэлтора должна быть обязательно! и сверить по видеосвязи все фамилии!
Зубожиння• 25 марта 2024
Ответ дляОдні думки
а як ви вину будете доводити?
Зубожиння• 25 марта 2024
Ответ дляГуби з філером
немає ніякого ’договору завдатку’
це юридичний абсурд
Одні думки
• 25 марта 2024
Ответ дляТоскующая
Немає ні довіреності ні договору. Бо це хороші знайомі.
Тоскующая• 25 марта 2024
Ответ дляОдні думки
Вам не смешно самой от такой формулировки очень серьезного процесса?
Одні думки
• 25 марта 2024
Ответ дляТоскующая
Мене цікавить чи можна розписку взяти в ріелтора в такій ситуації.
Тоскующая• 25 марта 2024
Ответ дляОдні думки
Да все можно! Но вот только если он Вас кинет, Вы будете долго нудно и безрезультатно судится!