Злива інформації• 25 марта 2024

ВПО на дитину

Хто подавав на подовження виплати ВПО на дитину, чи потрібна довідка з центру зайнятості, якщо я офіційно не працюю і на себе не оформляю допомогу. Раніше теж отримувала тільки на дитину, на себе не оформляла.
АнтиТроль• 25 марта 2024
ВПО зараз оформлюється повністю на родину
Ви маєте працювати або стояти в ЦЗ

Я така бойова• 25 марта 2024
Ответ дляАнтиТроль
Ви маєте працювати або стояти в ЦЗ
а фраза на рахунок ЦЗ ’ окрім тих ,хто здійсює догляд за дитиною до 14 років ’ -вам ні про що не каже ? -
Я така бойова• 25 марта 2024
Якщо вашій дитині нема 14 ,то не пторібна !
автор Злива інформації • 26 марта 2024
Дякую