25 марта в 19:50

Якщо свекруха-ворог? То і діти свекрухи також?

В мене кожного дня, якісь справи, турботи. Рідко думаю про невістку. Можу ввечері тут написати декілька тем для розміркування. Але згадала, що невістка не привітала ні мого середнього сина, ні дочку з днем народження. Заблокувала дочку також. Взагалі з ними не спілкується. Середній син каже, що з невісткою треба знову спілкуватися. Бо через це, до мене і старший син їздити не буде, і онука бачити не буду. Але ж ми всюди в чс. Нас там ніхто не чекає. Невістка хоч би запросила. Але мене дивує, що вона не спілкується із дітьми моїми. Цікаво, що вони їй поганого зробили? Також ворогами стали? Дуже дивна реакція і поведінка.
Деловитая 25 марта в 19:51
Дуже дивна реакція та поведінка тут тільки у Вас, мамо! Накипіло! Я маю це написати.
Що ви чекаєте від невістки? Те що, вона привезе вам онука і впаде до ваших ніг? Я чомусь думаю, що якщо вона так зробить, то ви шановна, вилізете їй на голову. І вона це розуміє. Ви зробили все, Ви і Ваші дітки, щоб невістка з вами не спілкувалася. І доречі, ніякої страшної ситуації для сварки та образ не було, вона просто віддала ті речі, що їй не потрібні. Тут немає нічого такого. Але у вас не вистачає мозку подумати, що винна ви, а не невістка в цій ситуації. Ще й дітей накрутили. «Дуже розумно та мудро.» З вашої сторони. Не буде вона з вами спілкуватися-100%. Побачите онука в років так 4-5, терпіть та чекайте. Самі винні. Треба було слідкувати за своїми діями та словами по відношенню до невістки. І мене добиває, як бабусю. «Я чекала, щоб мене в гості покликала невістка, щоб показала, що мене там чекають.» В одній із тем ви так писали. Чому вас повинні звати? Може ще листівку з запрошенням потрібно було відправити та музику замовити для вас? Хочете поїхати? Запитайте коли їм зручно, та їдьте, а не чекайте, що вас туди покличуть. Підніміть дупу та їдьте до дітей. Вас там не чекають і зрозуміло чому…Але як доросла та мудра жінка, я б не чекала поки мене запросять на виписку чи просто в гості. Я б їхала. Сама. Бо мені це потрібно. Не невісткі чи сину, а мені, бо я хочу бачити дітей та онуків. Чому ви не запитали у невістки, яка знаходиться постійно сама з дитиною в чужому місті, чи не потрібна їй допомога? Самі б приїхали та допомогли. А так, чужу дитину няньчите. А онуку та невісткі допомога не потрібна? Я б подзвонила, запитала чи потрібна допомога? Приїхала б. Хочаб на дві-три годинки. Щоб вона відпочила. Але ви думаєте, тільки за свою дупу. І вам не потрібний той онук. Вам його бачити потрібно тільки для галочки. Бо бабуся хоче. Засуньте своє «ХОЧУ» в одне тепер місце. Це не іграшка, а жива дитина. Тепер чекайте, щоб онук підріс і захотів з вами спілкуватися. І хай ваші діти почнуть також нормально ставитися до невістки. А не піддаватися вашим маніпуляціям. Судячи по темам, невістка нічого вашим дітям та й вам не зробила поганого. Вони також могли б самі приїхати, без ВАС, в гості і допомогти невісткі з дитиною. Але кому невістка та її дитина там всралися? Хто за неї переживає? То тільки ваша любов до онука на словах…
Луноходик_Ик 25 марта в 19:52
А треба спілкуватися і вітати? Не хоче і все.
А дивна тут свекруха
автор АдеКВАтная 25 марта в 19:53
Ответ дляЛуноходик_Ик
А треба спілкуватися і вітати? Не хоче і все.
А дивна тут свекруха
Звичайно повинна. Це ж родичі. Ви своїх також не вітаєте?
21 1
Луноходик_Ик 25 марта в 19:53
Ответ дляДеловитая
Дуже дивна реакція та поведінка тут тільки у Вас, мамо! Накипіло! Я маю це написати.
Що ви чекаєте від невістки? Те що, вона привезе вам онука і впаде до ваших ніг? Я чомусь думаю, що якщо вона так зробить, то ви шановна, вилізете їй на голову. І вона це розуміє. Ви зробили все, Ви і Ваші дітки, щоб невістка з вами не спілкувалася. І доречі, ніякої страшної ситуації для сварки та образ не було, вона просто віддала ті речі, що їй не потрібні. Тут немає нічого такого. Але у вас не вистачає мозку подумати, що винна ви, а не невістка в цій ситуації. Ще й дітей накрутили. «Дуже розумно та мудро.» З вашої сторони. Не буде вона з вами спілкуватися-100%. Побачите онука в років так 4-5, терпіть та чекайте. Самі винні. Треба було слідкувати за своїми діями та словами по відношенню до невістки. І мене добиває, як бабусю. «Я чекала, щоб мене в гості покликала невістка, щоб показала, що мене там чекають.» В одній із тем ви так писали. Чому вас повинні звати? Може ще листівку з запрошенням потрібно було відправити та музику замовити для вас? Хочете поїхати? Запитайте коли їм зручно, та їдьте, а не чекайте, що вас туди покличуть. Підніміть дупу та їдьте до дітей. Вас там не чекають і зрозуміло чому…Але як доросла та мудра жінка, я б не чекала поки мене запросять на виписку чи просто в гості. Я б їхала. Сама. Бо мені це потрібно. Не невісткі чи сину, а мені, бо я хочу бачити дітей та онуків. Чому ви не запитали у невістки, яка знаходиться постійно сама з дитиною в чужому місті, чи не потрібна їй допомога? Самі б приїхали та допомогли. А так, чужу дитину няньчите. А онуку та невісткі допомога не потрібна? Я б подзвонила, запитала чи потрібна допомога? Приїхала б. Хочаб на дві-три годинки. Щоб вона відпочила. Але ви думаєте, тільки за свою дупу. І вам не потрібний той онук. Вам його бачити потрібно тільки для галочки. Бо бабуся хоче. Засуньте своє «ХОЧУ» в одне тепер місце. Це не іграшка, а жива дитина. Тепер чекайте, щоб онук підріс і захотів з вами спілкуватися. І хай ваші діти почнуть також нормально ставитися до невістки. А не піддаватися вашим маніпуляціям. Судячи по темам, невістка нічого вашим дітям та й вам не зробила поганого. Вони також могли б самі приїхати, без ВАС, в гості і допомогти невісткі з дитиною. Але кому невістка та її дитина там всралися? Хто за неї переживає? То тільки ваша любов до онука на словах…
Ого,вас торкнуло😆
4 7 1
Тролю як можу 25 марта в 19:54
Замуж надо выходить за сироту....
2 12
Якось так і живу 25 марта в 19:54
так ваша ж донька її перша заблокувала ))) ми все пам´ятаємо
Фима Собак 25 марта в 19:54
Ответ дляАдеКВАтная
Звичайно повинна. Це ж родичі. Ви своїх також не вітаєте?
Ви їй не родичі!
Луноходик_Ик 25 марта в 19:54
Ответ дляАдеКВАтная
Звичайно повинна. Це ж родичі. Ви своїх також не вітаєте?
Що значить - повинна? Рабство відмінили ще в1864 році. І які вони їй родичі? Третя вода на кисилі
Манка Я 25 марта в 19:55
Вы совсем не думаете о невестке- только пару тем вечером

А по теме вы же писали что ваша дочка цже высказываться против невестки а сын ни то ни се- ну и зачем вы сдались такие? Родичи....
Деловитая 25 марта в 19:57
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ого,вас торкнуло😆
Я напевно, була в кожній із тем, але нічого не відповідала автору! Набридло мені це читати. Висловила свою думку)
бифидобактерияЖоржик 25 марта в 19:57
Ответ дляАдеКВАтная
Звичайно повинна. Це ж родичі. Ви своїх також не вітаєте?
Так Син ваш хай і вітає брата і сестру. В чому проблема? Я ніколи не вітаю родичів чоловіка, від сім´ї вітає чоловік їх. А я своїх.
Леди_в_ночи 25 марта в 19:58
Судячи з тем які ви строчите, то у вас одна справа і турбота, строчити тут теми про невістку.
Вас не замахало тролити?
автор АдеКВАтная 25 марта в 19:59
Ответ дляФима Собак
Ви їй не родичі!
А хто?
ТайТаке 25 марта в 19:59
Ответ дляАдеКВАтная
Звичайно повинна. Це ж родичі. Ви своїх також не вітаєте?
Женщіна, ви уже захарілі не тільки вашу невістку .
Отямтеся. Йдіть покайтеся.
Кароч, заколебала
2 15
интайм_не_предлагать 25 марта в 19:59
Невістка просто розставила кордони...
Фима Собак 25 марта в 20:00
Ответ дляАдеКВАтная
А хто?
Чужі люди звісно!
2 2
ТайТаке 25 марта в 20:00
Ответ дляАдеКВАтная
А хто?
Чйорт козі дядько
2 2
автор АдеКВАтная 25 марта в 20:01
Ответ дляДеловитая
Дуже дивна реакція та поведінка тут тільки у Вас, мамо! Накипіло! Я маю це написати.
Що ви чекаєте від невістки? Те що, вона привезе вам онука і впаде до ваших ніг? Я чомусь думаю, що якщо вона так зробить, то ви шановна, вилізете їй на голову. І вона це розуміє. Ви зробили все, Ви і Ваші дітки, щоб невістка з вами не спілкувалася. І доречі, ніякої страшної ситуації для сварки та образ не було, вона просто віддала ті речі, що їй не потрібні. Тут немає нічого такого. Але у вас не вистачає мозку подумати, що винна ви, а не невістка в цій ситуації. Ще й дітей накрутили. «Дуже розумно та мудро.» З вашої сторони. Не буде вона з вами спілкуватися-100%. Побачите онука в років так 4-5, терпіть та чекайте. Самі винні. Треба було слідкувати за своїми діями та словами по відношенню до невістки. І мене добиває, як бабусю. «Я чекала, щоб мене в гості покликала невістка, щоб показала, що мене там чекають.» В одній із тем ви так писали. Чому вас повинні звати? Може ще листівку з запрошенням потрібно було відправити та музику замовити для вас? Хочете поїхати? Запитайте коли їм зручно, та їдьте, а не чекайте, що вас туди покличуть. Підніміть дупу та їдьте до дітей. Вас там не чекають і зрозуміло чому…Але як доросла та мудра жінка, я б не чекала поки мене запросять на виписку чи просто в гості. Я б їхала. Сама. Бо мені це потрібно. Не невісткі чи сину, а мені, бо я хочу бачити дітей та онуків. Чому ви не запитали у невістки, яка знаходиться постійно сама з дитиною в чужому місті, чи не потрібна їй допомога? Самі б приїхали та допомогли. А так, чужу дитину няньчите. А онуку та невісткі допомога не потрібна? Я б подзвонила, запитала чи потрібна допомога? Приїхала б. Хочаб на дві-три годинки. Щоб вона відпочила. Але ви думаєте, тільки за свою дупу. І вам не потрібний той онук. Вам його бачити потрібно тільки для галочки. Бо бабуся хоче. Засуньте своє «ХОЧУ» в одне тепер місце. Це не іграшка, а жива дитина. Тепер чекайте, щоб онук підріс і захотів з вами спілкуватися. І хай ваші діти почнуть також нормально ставитися до невістки. А не піддаватися вашим маніпуляціям. Судячи по темам, невістка нічого вашим дітям та й вам не зробила поганого. Вони також могли б самі приїхати, без ВАС, в гості і допомогти невісткі з дитиною. Але кому невістка та її дитина там всралися? Хто за неї переживає? То тільки ваша любов до онука на словах…
А як мені туди їхати? Якщо мене не хочуть там бачити?
ТайТаке 25 марта в 20:02
Ответ дляАдеКВАтная
А хто?
Если по вопросу темы , тг да. Весь ваш выводок ей враги.
Вы их так воспитали. Исключение старший.
Наверное в папку
7 2
Деловитая 25 марта в 20:03
Ответ дляАдеКВАтная
А як мені туди їхати? Якщо мене не хочуть там бачити?
Ну тоді чекайте поки вас запросять. Можливо онук колись запросить на весілля. Якщо згадає про вас. Автор, так чому не подзвонили та не спросили у невістки, чи потрібна допомога чи ні?
автор АдеКВАтная 25 марта в 20:05
Ответ дляДеловитая
Ну тоді чекайте поки вас запросять. Можливо онук колись запросить на весілля. Якщо згадає про вас. Автор, так чому не подзвонили та не спросили у невістки, чи потрібна допомога чи ні?
У мене є гордість. Не можу я так. Набрати та запитати.
3 8
Зяблик протестант 25 марта в 20:08
Ответ дляАдеКВАтная
У мене є гордість. Не можу я так. Набрати та запитати.
Тоді сидіть мовчки
Котомафия 25 марта в 20:09
Вы пробовали попросить прощения у невестки? Или смелости хватило только обосрать её в реале и тут на форуме?
Доктор Хаос 25 марта в 20:09
Ответ дляАдеКВАтная
У мене є гордість. Не можу я так. Набрати та запитати.

Як добре, що моя свекруха, така ж як ви, живе далеко.
Залиште в спокої невістку і її сім´ю.
ТайТаке 25 марта в 20:10
Ответ дляАдеКВАтная
У мене є гордість. Не можу я так. Набрати та запитати.
Шо хочу сказать.
Эта тема в топ не выйдет.
Т.е останется неоплаченной.
Деловитая 25 марта в 20:10
Ответ дляАдеКВАтная
У мене є гордість. Не можу я так. Набрати та запитати.
А так…
У вас є гордість, а у невістки вашої немає гордості? Вона повинна бігти до вас і просити у вас прощення, за уявні ваші образи на неї? Ще й прихопити з собою онука маленького, який вас не знає навіть, бо БАБУШКА ж ХОЧЕ. Відкрию вам одну таємницю, онуку ви зараз ну взагалі не потрібні. Йому зараз тільки мати потрібна. А пізніше, ви також йому не будете потрібні, бо ви з малечку не змогли збудувати відносини з онуком.
ТайТаке 25 марта в 20:11
Ответ дляКотомафия
Вы пробовали попросить прощения у невестки? Или смелости хватило только обосрать её в реале и тут на форуме?
Сын передал пожелание просить проще5ия. Невестка сказала что она для них умерла. Ее нет.
Но авторица упорно в это не верит.
1 4
Бабуся мороз 25 марта в 20:12
Не хоче,то не треба.
автор АдеКВАтная 25 марта в 20:12
Ответ дляКотомафия
Вы пробовали попросить прощения у невестки? Или смелости хватило только обосрать её в реале и тут на форуме?
Колись написала їй смс в Вайбері, що «Пробач мене.» Але вона нічого не відповіла.
Бабуся мороз 25 марта в 20:12
Ответ дляАдеКВАтная
Колись написала їй смс в Вайбері, що «Пробач мене.» Але вона нічого не відповіла.
Ну й все.