АдеКВАтная• 25 марта 2024

Якщо свекруха-ворог? То і діти свекрухи також?

В мене кожного дня, якісь справи, турботи. Рідко думаю про невістку. Можу ввечері тут написати декілька тем для розміркування. Але згадала, що невістка не привітала ні мого середнього сина, ні дочку з днем народження. Заблокувала дочку також. Взагалі з ними не спілкується. Середній син каже, що з невісткою треба знову спілкуватися. Бо через це, до мене і старший син їздити не буде, і онука бачити не буду. Але ж ми всюди в чс. Нас там ніхто не чекає. Невістка хоч би запросила. Але мене дивує, що вона не спілкується із дітьми моїми. Цікаво, що вони їй поганого зробили? Також ворогами стали? Дуже дивна реакція і поведінка.
Пульт от линолеума• 25 марта 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Далеко їхати. З правого берега на Троєщину
Страшне, як далеко.
Моя свекруха їздить за 400 км в 75 років

бювет_в_обед• 25 марта 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Звичайно повинна. Це ж родичі. Ви своїх також не вітаєте?
Только адекватных.
Те, кто себя ведет так же как и вы, давно заблокированы.
Робот Вертер• 25 марта 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Я б таку ... як Ви з порога віником вимела. Якщо тут ця звезда всих достала, то що казати за ту невістку. Послав же Бог свекруню. Ціле свекрище.
Робот Вертер• 25 марта 2024
Ответ дляАдеКВАтная
А як мені туди їхати? Якщо мене не хочуть там бачити?
І правильно робить. Таку свекруху на поріг не можна пускати. Прямо руській мір в реалі.
автор АдеКВАтная • 25 марта 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Так Син ваш хай і вітає брата і сестру. В чому проблема? Я ніколи не вітаю родичів чоловіка, від сім´ї вітає чоловік їх. А я своїх.
А мій син вітає її батьків та сестру.
бифидобактерияЖоржик• 25 марта 2024
Ответ дляАдеКВАтная
А мій син вітає її батьків та сестру.
То його проблеми
Дело было давно• 25 марта 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Ні, не вітали ніколи.
Як так?! Вони ж родичі )))
Дело было давно• 25 марта 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Ну, це вам так легко. Всюди їздити.
Якщо ви взмозі нянчити малу дитину, то їздити можете. Але не треба. Залишіть людину в спокої. У вас є син - спілкуйтеся з ним
Дело было давно• 25 марта 2024
Ответ дляДеловитая
А поясніть мені, хіба це вибачення дорослої людини? Просто повідомлення в вайбері? Серьйозно? Я думаю, що все те, що сказала автор в адрес невістки, треба особисто вибачатися, очі в очі перед невісткою.
Та це як мені свекруха минулої неділі подзвонила. Сказала: сьогодні прощена неділя, я хочу вибачитися. І не встигла я рота відкрити, як вона почала говорити, що саме я повинна сказати у відповідь)))

ТайТаке• 25 марта 2024
Ответ дляАдеКВАтная
А мій син вітає її батьків та сестру.
Бо вони нормальнi люди
ТайТаке• 25 марта 2024
Ответ дляДело было давно
И чем кончилось ?
автор АдеКВАтная • 25 марта 2024
Ответ дляДело было давно
Так я тільки з ним і спілкуюся. Але ж, спілкування з ним не дає мені того, що я хочу. А саме. Бачити онука.
автор АдеКВАтная • 25 марта 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Страшне, як далеко.
А що це дуже близько?Ну ваша свекруха на пенсії у 75, то може їздити. А в мене з ранку і до вечора робота.
автор АдеКВАтная • 25 марта 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Так він вітає її родину зі святами, а вона нас ні. До сварки, ще вітала. А зараз нуль.
Дело было давно• 26 марта 2024
Ответ дляТайТаке
И чем кончилось ?
Пояснила, щоб в ці ігри грала сама. Я дівчинка доросла, не перший рік заміжня)) Всі показові виступи присікаю одразу.
Пульт от линолеума• 26 марта 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Як раз коли діти були малі, вона не була на пенсії
автор АдеКВАтная • 26 марта 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Про приїзди туди зрозуміло. Але якщо мене туди не запрошує невістка? Як туди їхати, якщо тебе там не чекають?
Пульт от линолеума• 26 марта 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Вже ніяк.
Вже пізно.
Раніше потрібно було думати, що говорити. Хоча ви й тепер не думаєте