Последний вагон• Изменено 25 марта 2024

Кетотифен, хто приймав тривало

Як довго приймали ви чи діти? Відміняли поступово? Через який час був ефект?
Через те що в дитини останній раз та й в принципі час від часу буває кашель з обструкцією назначили кетотифен тривало, на 4+- місяців, потім відміняти поступово , протягом місяця.
Як можна буде оцінити чи діє кетотифен, коли буде ГРВІ то має не бути обструкції , чи як визначити чи діє кетотифен і через який час починає діяти?
Замурмишка• 25 марта 2024
Осторожно с ним, очень влияет на работу сердца.

автор Последний вагон • 25 марта 2024
Ответ дляЗамурмишка
Ого, нічого лікар не казала про це. А як саме впливає? Треба перевірити серце після його прийому чи як?
Глаза_в_3_карата• 25 марта 2024
А сколько ребенку лет? И чем обычно личили до кетотифена?
Попа как у Кардашьян• 25 марта 2024
Моему ребёнку назначали и знакомым тоже. Про сердце впервые слышу. Моему не сильно помогает, при чем очень сонный от него.
Назначали 3 мес, потом 3 мес монтелукаст в период цветения.