Кили и Манджаро• 26 марта 2024
Незрозуміла головна біль і температура. Нічого не помагає
Третій день болить голова. Спочатку колюча біль в одному місці, випила німесил, трохи помогло і уже не колодок. Ці всі дні незрозуміла біль голови, особливо в тому місці, де в перший день кололо. Плюс появилась температура і невелика сонливість і слабість. Пила Ібупрофен у великій дозі, бо інших немає. Також пила сильні антивірусні, але нічого не допомагає. Що це може боліти так в голові?
Уси Пуси• 26 марта 2024
Ідіть до лікаря! Німесіл шкідливий для жкт і яке відношення до голови має німесіл. Цитрамон від голови.
Вічний двигун• 26 марта 2024
Мільон вариантів. В мене киста на гіпофізі давала головний біль. Хто ж знає, шо у вас
младокошкина• 26 марта 2024
Если это мигрень, то помогут только препараты от мигрени, никакие нимесилы ее не берут. Но при мигрени нет температуры. Поэтому больше похоже на вирусняк какой-то
K.Yurchenko• 26 марта 2024
Краще звернутися до лікаря. Але якщо вас це заспокоїть, то в мене таке буває, коли голову застужу. Біль локально. Погано знімає анальгетик. І температура невисока. Зазвичай проходить через 3-4 дні. Але так, ці дні мучаюсь(
Кили и Манджаро
• 26 марта 2024
Ответ дляK.Yurchenko
От я теж таке раніше мала. І якраз перед теперішнім випадком я спала при відкритому вікні, і після цього почалося. А що Вам допомає в такій ситуації?
K.Yurchenko• 26 марта 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Так це воно і є, напевно! Нічого особливо не допомагає. Тільки перетерпіти(
K.Yurchenko• 26 марта 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Я це загалом скидую на специфічне розміщення нервів (близько до шкіри, їх легко застудити), або чутливість.
Кили и Манджаро
• 26 марта 2024
Ответ дляУси Пуси
Коли вживаю купу різних таблеток і нічого не допомагає, то немає виходу, бо терпіти таке тяжко
Кили и Манджаро
• 26 марта 2024
Ответ длямладокошкина
А что помогает при мигрени?
Кили и Манджаро
• 26 марта 2024
Ответ дляK.Yurchenko
Я сьогодні уже спала в шапці, і трошки ліпше почувалася. Любий маленький воздух я відчуваю на лиці( Напевно простудила собі нерви по дурості і тепер буду все життя мучатися
K.Yurchenko• 26 марта 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Та яке все життя?!? Ви що?)) Проходить через кілька днів, кажу ж. Як не минеться, підете до лікаря, і випише вам щось допоміжне. Якщо відчуваєте навіть повітря на обличчі, то це воно і є.
Лялька в колисці• 26 марта 2024
Голова ще болить при підвищеному тиску.
А вірус зараз є такий,голова болить,очі печуть,на 2-3 день ,нудить, температура не висока.
младокошкина• 26 марта 2024
Ответ дляКили и Манджаро
А что помогает при мигрени?
В моем случае это амигрен. Но у Вас температура, а при мигрени ее нет.