Шопингмонстр• 26 марта 2024
Що за вірус такий зараз ходить?
Почалося в неділю з температури 37,5 і сухого кашлю. Сьогодні вже 38.5,кашель майже без зупинки, нежить, сил немає зовсім, їсти не можу. Так накашляла, що вже живіт болить. Я лікую нежить, збиваю температуру, але відчуття, що тільки гірше. Лікар сказала, що це вірус, а мені чогось лячно, щоб не було ускладнень.
Тоскующая• 26 марта 2024
Ви має е на увазі, чи від нього вмирають? Ні)) всі одужують. Заспокойтеся і лікуйтесь
Шопингмонстр
• 26 марта 2024
Ответ дляGvenna
Тест на грип можна зробити.
Так на грип це не схоже. У нього стрімкий початок і температура одразу 39.
Барбітта• 26 марта 2024
Ответ дляШопингмонстр
У меня были такие симптомы грипп сказала врач по анализу б
Да, такое что-то ходит, причем судя по всему по всему миру одновременно. Мне писало несколько подруг из разных стран - все с такими же симптомами как и у Вас и у моей семьи. Температура 38,5 держалась почти 10 дней. Сильный кашель (бронхит) и насморк. У меня уже 3 недели прошло от начала болезни - на 90% лучше, но все-равно слизь в горло течет и покашливаю иногда
ЯблокоРаздора• 26 марта 2024
температура 38.8 была один день, потом один 38 и все, остался небольшой влажный кашель и насморк,в общем дня четыре было плохо
Ane4ka-9cee• 26 марта 2024
В мене дитина зараз хворіє, кашель противний сухий. Температура була до 39,5. В поліклініці аншлаг, стільки дітей я давно не бачила. Обідно, канікули, а син хворіє
Нетутешня• 26 марта 2024
Ответ дляШопингмонстр
спазми- кашель можна зняти ношпою. (але лікування те,що назначив лікар. ношпа-паралельно)Видужуйте!
Света С Приветом• 26 марта 2024
Ответ дляШопингмонстр
У сина був не стрімкий початок. В перший день 37,4, на наступний день 38,5. Грип А
Шопингмонстр
• 26 марта 2024
Ответ дляAne4ka-9cee
От у мене теж дитина захворіла першою. Вона у п´ятницю і до сьогодні ще є температура.
Ответ дляAne4ka-9cee
Капєц, одужуйте, у нас більша частина групи відсутня, ще й вітрянка до застудних проблем, багато діток хворіє.
Дуже дуже вумна• 26 марта 2024
У нас у 3-х різних людей нежить без температури, вже 3-й день тільки посилюється, додався біль у попереку, в кого ще є біль у попереку?
Залізна тьотя• 26 марта 2024
Всегда умиляют такие вопросы.
Всегда ходит много разных вирусов. Ничего экстраординарного вы не описываете.
ХуАнита• 26 марта 2024
Ответ дляIshoy
Да , у нас перекачало многих.
Начинается чаще с деток(4-5 лет), потом и вся семья.
Кашель жесткий и темпам почти не контролировалась.
Сейчас канікули, надеемся чуть попустит.
Германия.
Андрей - менеджер• 26 марта 2024
Точно такі самі симптоми були , прописували противірусні , допомогало дуже слабко і повільно, в ітозі завернуло тоді прописали Тайгерон за два дні було усе добре !
ХуАнита• 26 марта 2024
Ответ дляGvenna
Сьогодні дитячий лікар писав цікавий допис, теж без високої температури.
Їх багато вірусів тих грипів.
Залізна тьотя• 26 марта 2024
Ответ дляХуАнита
Да , у нас перекачало многих.
Германия.
В Германии , по-моему, всё вообще максимально злое, и вирусы, и бактерии.
Ребенок у меня дважды болел очень жёстко, хотя в Украине за 6 лет не болел особо, по чуть-чуть.
Я сама тоже чем только не болела, даже пневмонией в январе, впервые в жизни.
Наверное, это из-за такой открытой миграционной политики.
Опля Картопля• 26 марта 2024
Цей раз мені допоміг дуже ацц як для відходження мокротиння і фервекс, як для знаття запалення. Бо вде прям на вухо пішло і не виходило.
Ширли-Мырли• 26 марта 2024
У вас скоріше за все грип. Зробіть тест Сіто на грип. В мене доня.сусіди. куми..всі лежать з гри пом.темп до 39. Тошнить. Відраза від їжі. Кашель неймовірний.нежить.ніякі краплі не допомагають. Сил нема взагалі. Дочка геть з ліжка не встає. Грип покпзав з 3 тестів лише цей. Грип В. В усіх грип В
Ширли-Мырли• 26 марта 2024
ХуАнита• 26 марта 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Может.
Но именно этот грипп 2 месяца.
Раньше не бьіло.
Но именно этот грипп 2 месяца.
Раньше не бьіло.
Залізна тьотя• 26 марта 2024
Ответ дляХуАнита
Может.
Но именно этот грипп 2 месяца.
Раньше не бьіло.
Но именно этот грипп 2 месяца.
Раньше не бьіло.
Мы с ноября отойти не можем.
Уже и витаминов куча, и пробиотиков, и в лес хвойный ездим.
2 недели болеешь, 2 недели отходим, 2 недели здоровы и по новой.
Оченьценная• 26 марта 2024
І що дасть подібна тема? Вчора теж запитували про вірус. Кого це може налякати? А ще й понос може бути. Ніколи не хворіли?