Укр_жіночка• 26 марта 2024
Болит под левой подмышкой. Не могу вздохнуть. Какое лекарство принять?
Проснулась утром с сильной тревогой, сердце колотилось. Позже заболело как под левой подмышкой и не могу полностью вздохнуть. Что выпить ? Успокоительное или сердечное или типа спазмалгона. Неприятное состояние.
Укр_жіночка
• 26 марта 2024
Ответ дляКонотопська відьма
вы не допускаете, что у вас инфаркт ?
Не думаю, я ж хожу, но состояние не приятное.
Да Щас же• 26 марта 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Спробуйте спазмолгон, може зніме спазм
Укр_жіночка
• 26 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Який АТ (тиск) і пульс?
При зміні положення біль посилюється чи ні?
130/95. Не усиливается боль
Марічка• 26 марта 2024
Корвалола накапайте. Або нітрогліцерин ще. Або подзвоніть в швидку, може щось порадять.
Додекаэдр• 26 марта 2024
Ответ дляУкр_жіночка
130/95. Не усиливается боль
Дещо підвищене діастолічне значення АТ (95 мм рт. ст.), може відчуватися дискомфорт або стискаючий біль в ділянці серця.
Укр_жіночка
• 26 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Выпить что то от сердца?
bespe4na_mavpa• 26 марта 2024
Скорее всего это невроз, на фоне тревожности мышцы сжимаются, зажимают нервы
Додекаэдр• 26 марта 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Выпить что то от сердца?
Причина підвищення діастолічного (нижнього) значення АТ може бути пов´язана з тахікардією, на нервовому грунті, емоційним напруженням.
У Вас який пульс тепер?
Чи є тривожність, емоційне напруження?
Навіть не знаю, що порадити. У мене просто щодня підвищується АТ (і систолічне і діастолічне значення), тобто гіпертонія.
У Вас який пульс тепер?
Чи є тривожність, емоційне напруження?
Укр_жіночка
• 26 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
У Вас який пульс тепер?
Чи є тривожність, емоційне напруження?
У Вас який пульс тепер?
Чи є тривожність, емоційне напруження?
В принципе это для меня нормальное давление. При 150/100(110) болит голова . Тревожность есть(
Додекаэдр• 26 марта 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Якщо є тривожність, прийміть заспокійливий препарат.
Препарат антигіпертензивний щодня приймаєте?
Тахікардія є?
При тривожності, коли людина перенервує, може бути важко дихати і стискання в ділянці серця.
Ви пишите, що заболіло під лівою пахвою? При натисканні на ділянку, де відчуваєте біль, біль посилюється?
Тахікардія є?
Укр_жіночка
• 26 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Тахікардія є?
Спасибо большое. Уже легче