Зайченя• 26 марта 2024
Межбрівна складка. Ботокс не допоміг
У спокійному стані маю таку складку від природи. Нервує мене і псує зовнішній вигляд разом з навислою повікою.Повіку можна блефоропластикою прибрати. А які процедури можна зробити на складку? Ботокс мене не бере. Колола два рази в різних клініках. Перший раз пояснювала лікарю чи прибере ботокс складку, сказала таак...і ніфіга, як було так і лишилося. Через рік зробила, теж теж без змін...
Зайченя
• 26 марта 2024
Ответ дляSo_so
Так это не залом, это кожа опустилась, как же ботокс её исправит?
Краще би був залом( його можна виправити, але такий тип обличчя в мене, і з віком воно опускається. Навіть не знаю які існують процедури ще, пластична операція напевно))
Сама купляю квіти• 26 марта 2024
Пальцами разглаживать, когда наносите крем. Контролировать мимику. Ну. Фейсбилдинг в помощь. Расслаблять надо
Форточка• 26 марта 2024
Ответ дляЗайченя
У меня тоже такое дело
Косметолог сказала - это кожа)
Мне 46, а Вам сколько?
Косметолог сказала - это кожа)
Мне 46, а Вам сколько?
Зайченя
• 26 марта 2024
Ответ дляФорточка
У меня тоже такое дело
Косметолог сказала - это кожа)
Мне 46, а Вам сколько?
Косметолог сказала - это кожа)
Мне 46, а Вам сколько?
Мені тільки 33...
Тішуся неперетішуся• 26 марта 2024
если б вы не пообводили на фото красным фломастером, я б вообще ничего не заметила. мож вам к психологу?
Зайченя
• 26 марта 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Можливо є в цьому щось. Коли сама себе не сприймаю)
Ответ дляЗайченя
Ну вообще у нас всех морды рельефные. ’Гладкое яичко’ это либо очень очень юное лицо, либо от косметолога не выходить, а все время курсировать от ботокса к смасу, от смаса к радиесу и по кругу...
Намазюкана нішою• 26 марта 2024
Ответ дляЗайченя
Немає там нічого такого, щоб так перейматися. Все там нормально. Ви себе дуже накрутили
Бараболька• 26 марта 2024
якщо глибока, не допоможе, тільки в комплексі, в мене дуже глибока, після двох років ботоксу - колола раз на рік, та двох процедур бланшингу стала менша, але все оно ще видно дуже
Зайченя
• 26 марта 2024
При правильному ракурсі на фото не видно, але в житті (( як її виправити поки не розумію які треба робити процедури. А тейпи помогають?
Червона ікорка• 26 марта 2024
Ответ дляЗайченя
Чоло також кололи? В мене схоже, то косметолог завжди колись в над бровами, і над міжбрівкою біля волосся
Червона ікорка• 26 марта 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Так, літом наконроліруєш багато.
Зайченя
• 26 марта 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Над бровами тоді не кололи, а саме колов в межбірку і чоло. Тепер сумніваюся що піду знову на ботокс(
Уси Пуси• 26 марта 2024
Ответ дляЗайченя
нет там у Вас ничего
Зайченя
• 26 марта 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Нужно комплексно ботокс, потом бланшинг
Комплексно ботокс це повністю все обличчя, вірно?
ЭкстрасенсиХаЯ• 26 марта 2024
Ответ дляЗайченя
Комплексно, это ботокс. А когда он сработал, то что осталось заполнить бланшингом. Если еще осталось, через время еще бланшингом. Так и избавитесь от заломов
Nastasya678• 27 марта 2024
У вас ще все прилічно. У мене схожа ситуація, тільки гірше в разів 5. Теж не прибирає ботокс і навіть міміку не блокує в тій зоні. При цьому лоб береться добре. Можливо проблема лікарів, можливо анатомія така... Мені радили там лікарів дівчата, спробую як вийде останній ботокс у них...
Комплексу дуже через це, і філер пробувала - результат був нульовий.
Доречі приєднуюсь до компліментів, у вас гарні очі!