26 марта в 20:31

Київ-Суми. Чим краще їхати?

Потягом чи маршруткою? Бо потяг йде через Ворожбу, Конотоп, Білопілля і якось стрьомно. До автомобільної дороги на Київ наче нічого не долітає. Може хтось останні пару тижнів їхав потягом і може поділитися враженнями
Pole 26 марта в 20:34
Боже, вам в такий час в Суми треба?((
lecaa 26 марта в 20:39
маршруткой спокойно едьте.
lecaa 26 марта в 20:39
Ответ дляPole
Боже, вам в такий час в Суми треба?((
так что, а если нужно?! там весь город живой.
pragaElena 26 марта в 20:40
В Конотопі не спокійно?
VivaForever 26 марта в 20:40
говорят маршрутки не едут сейчас через Белополье, объезжают. но это не точно
VivaForever 26 марта в 20:41
Ответ дляpragaElena
В Конотопі не спокійно?
туда только ракеты прилетали, не обстреливается как Белополье и Ворожба
pragaElena 26 марта в 20:43
Ответ дляVivaForever
туда только ракеты прилетали, не обстреливается как Белополье и Ворожба
Зрозуміла, я в Сумах навчалась в університеті, багато моїх одногрупників з Конотопа і Білопілля
lecaa 26 марта в 20:44
Ответ дляVivaForever
говорят маршрутки не едут сейчас через Белополье, объезжают. но это не точно
на Киев они и не ехали через Белополье
VivaForever 26 марта в 20:54
Ответ дляlecaa
на Киев они и не ехали через Белополье
да, я про местные
VivaForever 26 марта в 20:55
Ответ дляpragaElena
Зрозуміла, я в Сумах навчалась в університеті, багато моїх одногрупників з Конотопа і Білопілля
и я ) любимый политех)
9 комнат 26 марта в 21:18
Дочка ездила на танцевальный конкурс поездом из Сум в Киев и назад. Все нормально.