27 марта в 02:16

Пью наодинці, і я - алкоголік!?

Чоловік давно спить, а я пью віскі з пепсі. Дуже подобається смак. До речі, мені не сумно(адже у мене є ви). Почала пити на протязі останніх двох років, не буду брехати - мені це подобається. Якщо ви теж любите випити(і вас це турбує) давайте створимо клуб анонімних алкоголіків, та будемо підтримувати одна одну. Пишіть, чому п´єте наодинці, "розумних порад" не даватиму(сама дура)))), просто підтримаю. Ну що? Погнали.
показать весь текст
Пекельнi Борошна 27 марта в 18:46
Ответ дляПугачиха
15 років... Капець. Вам не нудно жити?
Ми регулярно подорожували,ми добудовували під себе будинок,в мене цікаве хобі,яке приносить стабільний прибуток.
Ми утримуємо любимо породу собак.

Мій приклад надихнув ще кількох людей на тверезість,давно створили сім*ї.
А так що б я мала?
Теж мені радість : теревеняти бухою по телефону (.
Остогидла б людям