Всех в сад• 27 марта 2024
Сайти для пошуку квартир Київ
Дівчата, порадьте будь ласка сайти чи групи в телеграм, де можна знайти дл оренди квартиру без рієлтора та комісії
буду дуже вдячна
празники не помню• 27 марта 2024
На олх вибираєте пункт ’без посередників’. Я так здавала. Але орендарі все одно прийшли з ріелтором, їм лінь шукати самим, от і платять невідомо за що.
Всех в сад
• 27 марта 2024
Ответ дляФорс мажор
В якому місті і яку квартиру шукаєте? Бюджет?
Київ, до 13к
Форс мажор• 27 марта 2024
Ответ дляВсех в сад
Київ, до 13к
1к чи 2к? В нашому будинку будуть здавати десь за тиждень 1к.