Бабуся Бетман• 27 марта 2024

Як поводити себе зі свекрухою в цій ситуації?

Зовсім не спілкуватися у нас навряд чи вийде. Тому що маю двох маленьких дітей. (5 місяців і 1,5 роки) І вона хоче їх бачити, і я її розумію. Не складаються у нас зі свекрухою відносини, завжди якісь непорозуміння виникають, а потім і суперечки. Щоб не псувати собі та їй нерви, я вирішила не спілкуватися з нею, віддалитися від неї. Пройшло вже 4 місяця, як ми не спілкуємось. І я розумію, що не буде так завжди. Бо вона бабуся і хоче бачити онуків. Постійно чоловіку розповідає, як скучила за ними і мені її стає шкода. Розумію, що потрібно буде запросити її в гості до нас. Але якщо чесно, не хочу її бачити. Бо мені набридло, що все їй не так, і часто вона починає сварку на пустому місці. Якщо запросити її до нас і так:«Доброго дня» та «Допобачення», уникати з нею спілкування на якісь теми.. То вона образиться 100%. А з іншої сторони-вона приїхала до онуків та сина, то хай син її і розважає та з нею спілкується. Не знаю, як правильно себе з нею поводити. Як гадаєте?
Салт• 27 марта 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Крім суду. Як би ви вирішили цю ситуацію?
В якості свекрухи чи в якості невістки?

автор Бабуся Бетман • 27 марта 2024
Ответ дляСалт
В якості свекрухи чи в якості невістки?
В якості наприклад невістки, маючи двох маленьких дітей. Чоловіка, який вважає що його мама повинна бачити маленьких онуків в присутності мене(тобто матері.)
Салт• 27 марта 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Я б говорила чоловіку, що його мама дуже хороша людина, але наодинці Вам тяжко спілкуватися. А зараз ще дитина маленька, в Вас всі емоції загострені. Що Вам легше буде, якщо це буде в його присутності, або якщо він поїде до мами зі старшим внуком, бо і сам має маму навідувати і спілкуватися. І для дитини буде корисно іноді побути самому, щоб уся увага йому, а не ділитися між братом. А підросте молодший, якійсь інший формат винайдете.
Освічую темряву• 27 марта 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Если б у меня была такая невестка, я б давно болт забила на неё. И сдались мне те вкуки. Сама бы не горела желанием встречаться
А пройде років 10-20, коли станете немічною, то ой як за невістку з внуками згадаєте. Думає, що син буде Вас обхажувати?

Ми з другою невісткою допомагаємо свекрусі. У синів не виходить.
А псувала би вона відносини з нами 20 років тому, то сиділа би сама.
Добрый Йиннот• 27 марта 2024
Ответ дляСалт
Думаю, що якщо до суду дійде, ніхто від цієї війни не виграє. В тому числі, і діти.

В Вас дуже тяжкий особистий досвід зі свекрухою?
Діти виграють в родині, де батьки не рюмсають, а захищають кордони.
А в родині, де бабця сміє ображати матір, діти точно не матимуть здорового світосприйняття.
Салт• 27 марта 2024
Ответ дляДобрый Йиннот
В Вас точно щось дуже особисте )
Буває і ’бабця’ ображає матір, буває і невістка ображає свекруху, а буває і ’сама надумала, сама образилася’.

А ’здорове світосприйняття’ це теж дуже суб´єктивна річ. Може аукнутися у наступному поколінні такими ж захищеними кордонами від матері. Чорно-біле сприйняття світу цьому дуже допомагає.
Виннипуховна• 27 марта 2024
Ответ дляСалт
В Вас точно щось дуже особисте )

Якщо в бабусі і мами напружені відносини то це будуть бачити діти і відповідно в цьому всьому варитись. Отже для них це не корисно. Краще утворити сталу систему де є стабільна незасмучена мама, батько та діти ніж +бабуся та скандали.
Ждун с Нибиру• 27 марта 2024
Ответ дляДобрый Йиннот
Діти - власність батьків.
Якщо сторонні люди хочуть з ними спілкуватись, вони мають заробити це право. Наприклад, хоча б чемним спілкуванням.
Не ви маєте шукати компроміси, щоб задовольнити свекрів.
Навпаки: свекруха має змінювати поведінку, щоб мати доступ до онуків.
Да у многих внуки просто предмет шантажа.Неиуважения требуют,а поклонения.