28 марта в 16:09

Якщо ALEX2 тест показує по алергенах негативні,але симптоми присутні,що може озн

Здала тест у Сінево,по результатам негативні менше 0,3., лише 0,1на молекулу плісняви Aspergillus fumigatos;0,1 на молекулу моркви Dau c1;0,15 на молекулу кунжуту Ses i 1; 0,17 на устрицю Ost e.
До цього тесту брали кров на алергени суміш пліснявих грибів, лугових трав, деяких пилкових дерев, епітелію кішки та собаки, пилових кліщів, теж негативні.
Але присутні симптоми які схожі на алергію. Це свербіж шкіри тіла, іноді нестерпний;до ліктів на руках і від колін і вище на ногах якісь біленькі дрібні поміщики, якщо здавати то шкіра реагує так що утворює папули; на шкірі у різних місцях трапляються як червоні родимки,і від свербіжу бувають петехії або у місці розчуху як від кропивниці;влітку від контакту з травою свербіж рук та ніг;з осені додалосч періодичне поколювання і лоскотання у горлі,іноді на ніч відкашлюєш пару разів; іноді свербіж під очима та свербіж губ; останнім часом буває почервоніння вушних раковини та щік з відчуттями печіння, поколювання; буває іноді чхання після якого прозорі виділення і відчуття легкого закладення,але минає швидко. Все почалося рік тому,коли випинкла кропивниця. Можливо у когось була така ж ситуація що алергени негативні,але симптоми які схожі на алергію є. Що ви робили? Може на щось звернути увагу?Чи можливо нічого не робили з чим. Моя нервова система вже не вивозить,бо неможливо нормально як і раніше
So_so 28 марта в 16:12
И аллерголог согласен, что это аллергия?
So_so 28 марта в 16:15
И антигистаминные препараты это всё снимают?
автор Сусідка зверху 28 марта в 16:25
Ответ дляSo_so
И аллерголог согласен, что это аллергия?
В алерголога я була коли перший раз брали звичайні алергени. Лікар сказав пити поки Ніксар. Після Алекс тесту я ще не була у лікаря,бо поки доїхати немає можливості, чекаю.
автор Сусідка зверху 28 марта в 16:26
Ответ дляSo_so
И антигистаминные препараты это всё снимают?
У основному по симптоматиці так,але буває що свербіж шкіри не завжди. Іноді використовую ще псило бальзам або феністил
ПлакалаВАвто 28 марта в 17:24
Первое это паразитоз!!!!!!!! Второе чувствительность к гистамину. Надо сдавать дао , экб, ай Джи Е.
Но кал на глисты давно сдавали? Методом парасеп.
автор Сусідка зверху 28 марта в 17:32
Ответ дляПлакалаВАвто
Первое это паразитоз!!!!!!!! Второе чувствительность к гистамину. Надо сдавать дао , экб, ай Джи Е.
Но кал на глисты давно сдавали? Методом парасеп.
Кал на глистів дуже давно,не пам´ятаю навіть коли. Це на звичайних якщо що. Кров брали після кропивниці рік тому на аскаридоз, лямбліо, опісторхоз то нічого не знайшли. Можливо не інформативно кров а треба кал. А ай джи е це що?
ПлакалаВАвто 28 марта в 17:40
Ответ дляСусідка зверху
Кал на глистів дуже давно,не пам´ятаю навіть коли. Це на звичайних якщо що. Кров брали після кропивниці рік тому на аскаридоз, лямбліо, опісторхоз то нічого не знайшли. Можливо не інформативно кров а треба кал. А ай джи е це що?
Сдайте кал. Найдите отделение паразитологии и там сдавайте либо кал в формалин ( 10 дней) , либо парасеп.
У вас есть аутоиммунное заболевание возможно. Тучные клетки может шарашить и от воспаления в кишечнике. Например ферментопатии от которой идут пищевые непереносимости. И многих других проблемах. То есть это может быть не классическая аллергия, а симптом другого заболевания.
автор Сусідка зверху 28 марта в 18:09
Ответ дляПлакалаВАвто
Сдайте кал. Найдите отделение паразитологии и там сдавайте либо кал в формалин ( 10 дней) , либо парасеп.
У вас есть аутоиммунное заболевание возможно. Тучные клетки может шарашить и от воспаления в кишечнике. Например ферментопатии от которой идут пищевые непереносимости. И многих других проблемах. То есть это может быть не классическая аллергия, а симптом другого заболевания.
У Алекс тесті імуноглобулін Е 91
автор Сусідка зверху 28 марта в 21:17
Ответ дляПлакалаВАвто
Сдайте кал. Найдите отделение паразитологии и там сдавайте либо кал в формалин ( 10 дней) , либо парасеп.
У вас есть аутоиммунное заболевание возможно. Тучные клетки может шарашить и от воспаления в кишечнике. Например ферментопатии от которой идут пищевые непереносимости. И многих других проблемах. То есть это может быть не классическая аллергия, а симптом другого заболевания.
На руках і ногах ось таке місцями
ПлакалаВАвто 28 марта в 21:28
Ответ дляСусідка зверху
На руках і ногах ось таке місцями
К сожалению я не врач , я не могу Вам сказать что это именно, я описала анализы которые сдавала сыну при похожей проблеме. Плюс пищевые непереносимости, антинуклеарные антитела, иммунограмму.
Сыпь на теле точками прошла после лечения паразитов , а дерматит прошел после исключения непереносимых продуктов ( то есть в нашем случае это была не аллергия , а ферментопатия и уже в следствии нее развилась чувствительность к гистамину)
ПлакалаВАвто 28 марта в 21:32
Вот фрагмент нашего анализа на непереносимости. Там 252 продукта. Лаборатория аллерголог. Летом и зимой скидка есть. Убрали красное и оранжевое.
автор Сусідка зверху 28 марта в 21:57
Ответ дляПлакалаВАвто
Вот фрагмент нашего анализа на непереносимости. Там 252 продукта. Лаборатория аллерголог. Летом и зимой скидка есть. Убрали красное и оранжевое.
Це ви здавали FOX тест? В якій лабораторії ви здавали? Яка ціна при знижці?
ПлакалаВАвто 28 марта в 23:42
Ответ дляСусідка зверху
Це ви здавали FOX тест? В якій лабораторії ви здавали? Яка ціна при знижці?
Лаборатория аллерголог. Со скидкой 4,730 вроде. Анализ на igG4. Пищевая непереносимость.
ПлакалаВАвто 28 марта в 23:43
автор Сусідка зверху 29 марта в 12:23
Ответ дляПлакалаВАвто
Сдайте кал. Найдите отделение паразитологии и там сдавайте либо кал в формалин ( 10 дней) , либо парасеп.
У вас есть аутоиммунное заболевание возможно. Тучные клетки может шарашить и от воспаления в кишечнике. Например ферментопатии от которой идут пищевые непереносимости. И многих других проблемах. То есть это может быть не классическая аллергия, а симптом другого заболевания.
Відділення паразитології немає у нас,у ближчих містах теж. Можливо можна в платній лабораторії, якщо звісно вони роблять його,а не ставлять результати навмання
ПлакалаВАвто 29 марта в 14:47
Ответ дляСусідка зверху
Відділення паразитології немає у нас,у ближчих містах теж. Можливо можна в платній лабораторії, якщо звісно вони роблять його,а не ставлять результати навмання
Можно почтой переслать. В Одессе точно делают. В Харькове.
автор Сусідка зверху 29 марта в 15:19
Ответ дляПлакалаВАвто
Можно почтой переслать. В Одессе точно делают. В Харькове.
По часу це може вже матеріал не підійти. Швидше в платній лабораторії. Але питання чи дійсно вони перевірять чи поставлять результат навмання
ПлакалаВАвто 29 марта в 17:27
Ответ дляСусідка зверху
По часу це може вже матеріал не підійти. Швидше в платній лабораторії. Але питання чи дійсно вони перевірять чи поставлять результат навмання
Это все платно. Там консервант.