«У мережі поширюють скандальне відео з кабінету, начальника Рівненського територіального центру комплектування. Розпочато службову перевірку
Кадри були зняті під час таємного відеоспостереження у службовому приміщенні.
“Надалі належна оцінка буде надана як змісту змонтованого відеоряду, часового проміжку, так і факту встановлення таємного відеоспостереження у службовому приміщенні”, – зазначили у ТЦК.
Крім того, там додали, що ініціювали звернення до відповідних правоохоронних органів щодо сприяння у розслідуванні та всебічному з’ясуванні всіх обставин події.»
От у людей робота в задоволення )
Відео вже не буду додавати, вибачайте
От у людей робота в задоволення )
Відео вже не буду додавати, вибачайте
RaminaSonne• 28 марта 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
Така дружина гарна в нього а він якихось лахудр тягає(
З краси воду не пить.
До краси, як і до потворства, звикають.
А зневага до себе - це дуже потужний антисекс для мужиків. Жіночка хоч і красива, а явно себе не любить, і це не сьогодні трапилося.
От уявіть, засняли вас за пєтінгами із кількома молодими колегами. А ваш чоловік-куколд, хай і гарненький на личко, заявляє: ’Та нічо. Зате вона - найпрекрасніша дружина. А спеціаліст який! І взагалі усі ви запроданці і нехороші люди!’ Ви б точно його захотіли після цього?
До краси, як і до потворства, звикають.
RaminaSonne• 28 марта 2024
Ответ дляОльга-f5e3
В ФБ военком написал слезливую поэму жене о том, какая она мудрая и как он ценит и любит её
О господи...
Чим далі тим жосчє крінж...
Іноді краще жувати, ця мила родина не в курсі, мабуть
Чим далі тим жосчє крінж...
Татьяна-bfd8• 28 марта 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Рогатая Валентина никак не уймется
Это все было бы актуально, если бы он их чпокал где то на лавке или лесу в свободное от работы время. А так эта скотина протирает штаны и лапает баб на рабочем месте. Ему зп платит государство . Валюха тупа как пробка
Ответ дляRaminaSonne
’Ця людина для мене найкраща’
Ну це ж добре, коли усім добре)
Чудовий чоловік і батько, найкращий.
Тепер черга шльондр відписатися.
Цікаво, як вони охарактеризують?
’Чудовий коханець, класно робить куні, рекомендую’?
Ну це ж добре, коли усім добре)
Чудовий чоловік і батько, найкращий.
Тепер черга шльондр відписатися.
Цікаво, як вони охарактеризують?
’Ну піде він на війну - виграєте цим?’
А так можно было? Аргумент - стопудовый.
Наталья557• 28 марта 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Рогатая Валентина никак не уймется
А что она еще может написать? Нужно любой ценой оправдать мужа, что бы его должность сохранилась за ним, ведь свято место пусто не бывает. Где он еще может ’заработать’ столько денег для семьи как не там.
Ответ дляSoufit
Якщо сантехнік, то стопроц))
А якщо чистельщик басейну?)
Женщина за сорок• 28 марта 2024
Ответ дляRiesling
Так позориться надо еще уметь
Особенно тронуло окончание поста - ’ iнформовaнi знають реальний перебiг подiй i чому так потрiбно було’
Ответ дляRaminaSonne
А взагалі - які баби дури, це просто... нема слів... Вже б мовчала, ніж так за плінтус забиватися, @@@пу за нього розриваючи... І красива жінка, мабуть, не бомжиха, що без нього тільки в петлю... От як так можна? ’Змонтоване’, блін(
Якби можна було б, працювала б з ним.
Нізззя. Колектив проти.
Ольга-f5e3• 28 марта 2024
Ответ дляТатьяна-bfd8
Да, лицо Валюхи не обезображено интеллектом
RaminaSonne• 28 марта 2024
Ответ дляdebor_a
Якби можна було б, працювала б з ним.
Нізззя. Колектив проти.
Ага.
Бажаючих із ним попрацювати багато)
Записуйся на прийом.
Бажаючих із ним попрацювати багато)
Записуйся на прийом.
Татьяна-bfd8• 28 марта 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Если она еще и тупа как пробка, то понятно почему он чпокает коллег
МаргаритаЛьвовна• 28 марта 2024
Ответ дляRaminaSonne
З краси воду не пить.
До краси, як і до потворства, звикають.
разве у куколдов зневага до себе?
я всегда думала, что это персонаж доминирующий, типа организатор всего движа для собственного удовольствия
RaminaSonne• 28 марта 2024
Ответ дляТатьяна-bfd8
Тобто людині навіть на думку не спадає, що в будь-якій цивілізованій країні така поведінка на робочому місці - це миттєвий автоматичний виліт з цього місця як пробка. А в неї ще вистачає розуму такими поняттями оперувати, як ’прекрасний спеціаліст’ тощо.
Тобто людина взагалі від реальності відбита наглухо.
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
я разве писала, что одобряю его действия или что версия про монтаж правдоподобна?)
нет, я имела в виду, что хотели широкого общественного осуждения - и это удалось.
не знаю, стоят ли камеры у всех. но раз вы говорите...
а тогда что значит это предложение:
’оцінка буде надана .... факту встановлення таємного відеоспостереження у службовому приміщенні’?
а тогда что значит это предложение:
Може, помста покинутої коханки?
Татьяна-bfd8• 28 марта 2024
Ответ дляRaminaSonne
Вот вот. Это звучит абсурдно
RaminaSonne• 28 марта 2024
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
разве у куколдов зневага до себе?
Та нє, то не домінірующій. Це той, на очах якого чпокають його жінку.
Татьяна-bfd8• 28 марта 2024
Ответ дляdebor_a
Може, помста покинутої коханки?
Подкупила двух шалав, чтобы соблазнила самца?
МаргаритаЛьвовна• 28 марта 2024
Ответ дляRaminaSonne
так да. но ведь только ненормальная - травмированная и неуверенная в себе - женщина подчинится такому извращенному желанию мужа-наблюдатора.
Татьяна-bfd8• 28 марта 2024
Ответ дляdebor_a
Пріхожанє московського патріархату мстять.
Нет, то поляки с зерном
Ответ дляdebor_a
Странный монолог: видеомонтаж в перемешку - а кто из нас никогда не изменял?
Все до купи )
А як вам -
«нам, ще до ментальної зрілості за принципом брат за брата далеко!»
То напевно в них високо духовні практики, ментальність підвищують)
А як вам -
Татьяна-bfd8• 28 марта 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
Все до купи )
А як вам -
И с таким словесным поносом и бардаком в изложении мысли она обучает людей (
Татьяна-bfd8• 28 марта 2024
Ответ дляdebor_a
А до речі, чому саме вона навчає?
Мне страшно представить
Татьяна-bfd8• 29 марта 2024
Ответ дляdebor_a
Ну судя по декларации ЗП получает неплохо так для Ровно. А тем более в сравнении с предыдущими годами. Хорошо муженёк пристроил)
Поэтому то и рвет жопу за него