28 марта в 22:21

Признаки скорой смерти больного человека

У кого был опыт ухода за больным родственником ? Какие признаки того, что он скоро умрет? У меня такая родственница и что-то в последнее время она изменилась, переживаю.
показать весь текст
Залізний кіготь 28 марта в 23:47
Пятна червоні на ногах , ікота, тихий голос
автор Заместитель Анонима 28 марта в 23:48
Ответ дляЗалізний кіготь
Пятна червоні на ногах , ікота, тихий голос
Ікота в неї часто. Я ще звернула увагу, чому це так.
Залізний кіготь 28 марта в 23:49
Ответ дляЗаместитель Анонима
Мне ещё говорили, что они начинают ’видеть’ своих умерших родственников.
Мама моя питала чи я також чую когось в кімнаті? Була медиком і вмирала при здоровому глузді ще аналізи коментувала. Коли спитала чи чую ….. то був шок доя мене. І телевізор не включала більше
Залізний кіготь 28 марта в 23:50
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ікота в неї часто. Я ще звернула увагу, чому це так.
Останні два дні дуже сів голос прям як би звук зробили тихіше
Залізний кіготь 28 марта в 23:50
Краще і не хочу згадувати так шкода мені що я нічим не змогла допомогти
Ацетилсалициловая кислота 28 марта в 23:55
сложно сказать .... родительница полгода плохо выглядела, но в тот последний день, ничего особенного не предвещало, просто пришли на следующий день - а она сконала, оказывается, ну все вздохнули, да пофиг
автор Заместитель Анонима 28 марта в 23:57
Ответ дляЗалізний кіготь
Краще і не хочу згадувати так шкода мені що я нічим не змогла допомогти
Та це найбільш страшне , що таке враження, ніби організм відмовляється боротися. Стараємося, боремося ми, а в неї ніби скінчилися ресурси. Сподіваюся , що я не права і вона ще відновиться.
YaЯна 29 марта в 00:00
Бабуся помирала від старості. Ніяких важких хвороб не було. Постійно спала. Знизився апетит. За тиждень до смерті страшезний понос
Дайте подуться 29 марта в 00:09
У тата після коронавірусу віднялися ноги, поклали в інсультне відділення, потім діагностували спондиліт (інфекція хребців). Там, в інсультному, половина хворих були такі наче ’не від світу цього’, не знаю, як склалася їхня доля, але не думаю, що всі померли. Тато ж прожив ще місяць, як потім виявилося, лікували його неправильно, виснажений організм не зміг боротись з інфекцією. Ми і подумати не могли, що він помре, після лікарні ще тиждень був такий самий загальмований, як його сусіди по палаті, потім відійшов, став таким, як завжди, жартував, розмовляв з племінниками (вони щодня зідзвонювались), щось собі планував на весну, хіба що апетиту особливо не мав і постійно хотів спати - але він і здоровим міг задрімати вдень, та й після лікарні ледь живого привезли. За пару днів до смерті нарешті почав нормально їсти, ми зраділи, звичайно. Потім у нього під вечір розболілася нога, якої майже не відчував, і почала нормально працювати, а зранку він вже не прокинувся.(
Бабусі перед смертю просто постійно спали і поступово відмовились від їжі і пиття. Дідусь взагалі раптово помер від повторного інфаркту, ніяких ознак близької смерті не було, хіба що за пару місяців до того я сфотографувала їх з бабусею і дуже мене та фотка дратувала, бо вийшли вони на ній якісь як ’підсвітлені’, я ще подумала: ’як небожителі якісь’. Бабуся пережила його ненадовго. ((((
автор Заместитель Анонима 29 марта в 00:11
Ответ дляДайте подуться
У тата після коронавірусу віднялися ноги, поклали в інсультне відділення, потім діагностували спондиліт (інфекція хребців). Там, в інсультному, половина хворих були такі наче ’не від світу цього’, не знаю, як склалася їхня доля, але не думаю, що всі померли. Тато ж прожив ще місяць, як потім виявилося, лікували його неправильно, виснажений організм не зміг боротись з інфекцією. Ми і подумати не могли, що він помре, після лікарні ще тиждень був такий самий загальмований, як його сусіди по палаті, потім відійшов, став таким, як завжди, жартував, розмовляв з племінниками (вони щодня зідзвонювались), щось собі планував на весну, хіба що апетиту особливо не мав і постійно хотів спати - але він і здоровим міг задрімати вдень, та й після лікарні ледь живого привезли. За пару днів до смерті нарешті почав нормально їсти, ми зраділи, звичайно. Потім у нього під вечір розболілася нога, якої майже не відчував, і почала нормально працювати, а зранку він вже не прокинувся.(
Бабусі перед смертю просто постійно спали і поступово відмовились від їжі і пиття. Дідусь взагалі раптово помер від повторного інфаркту, ніяких ознак близької смерті не було, хіба що за пару місяців до того я сфотографувала їх з бабусею і дуже мене та фотка дратувала, бо вийшли вони на ній якісь як ’підсвітлені’, я ще подумала: ’як небожителі якісь’. Бабуся пережила його ненадовго. ((((
Саме так. Таке ж враження від неї зараз,що не від світу цього.
Залізний кіготь 29 марта в 00:12
Ответ дляЗаместитель Анонима
Та це найбільш страшне , що таке враження, ніби організм відмовляється боротися. Стараємося, боремося ми, а в неї ніби скінчилися ресурси. Сподіваюся , що я не права і вона ще відновиться.
Так таке як зворотній відлік і ніщо не може зупинити
Дайте подуться 29 марта в 00:18
Ответ дляЗаместитель Анонима
У нашої це вже другий. Перший був мікро і помітили його постфактум на МРТ. А другий бахнув вже сильно..
У знайомого бабуся три чи чотири пережила, останній вже у віці за 80, швидка приїхала і розвернулася, родичі самі прочитали в інтернеті, що треба колоти, і таки її витягнули. Ще років 8 прожила, хіба що чисто глухою стала.
автор Заместитель Анонима 29 марта в 00:19
Ответ дляДайте подуться
У знайомого бабуся три чи чотири пережила, останній вже у віці за 80, швидка приїхала і розвернулася, родичі самі прочитали в інтернеті, що треба колоти, і таки її витягнули. Ще років 8 прожила, хіба що чисто глухою стала.
Вражає! Міцна бабуся була і родичі молодці, що не розгубилися!
vikohka 29 марта в 00:38
Ответ дляДомовенок Кузя
Так а ви спробуйте посідити в ліжку з ногами на ліжку. Таке собі. Зі спущеними на підлогу всім зручніше.
мнe нeт.