ВільнаНазавжди• Изменено 28 марта 2024

Чиї діти їздили з Європи у візові країни?

Ірландія , Англія , Канада, їм без проблем відкривали візи чи були нюанси?
как тебе такое илон маск• 28 марта 2024
С
автор ВільнаНазавжди • 28 марта 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
С
Це табори , екскурсії від мерії чи навчальних закладів
Бабулька• 28 марта 2024
Дивлячись яка мета поїздки якщо Англія
автор ВільнаНазавжди • 28 марта 2024
Ответ дляБабулька
Дивлячись яка мета поїздки якщо Англія
Екскурсія, мовний табір
Бабулька• 28 марта 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Екскурсія, мовний табір
Дитина буде сама чи зі школою на екскурсії ? З ким дитина буде ? Мовний табір за грощі я думаю проблем не аюповинно бути. Але треба показувати спонсорство це ваша зарплатня чи можете вы оплатити цю поїздку. Всё повинно бути прозоре. Ваша робота та грощі
автор ВільнаНазавжди • 28 марта 2024
Ответ дляБабулька
Це групові поїздки,які часто організовуються на канікулах. Минулого року не реєструвалася, цього - хотілося б спробувати , але задумалася щодо візи
Бабулька• 28 марта 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Якщо ви працюєте офіційно та можете оплатити поїздку то проблем не буде. Але це все треба показувати якщо я не помиляюсь. Так як ви виступаєте спонсором для дитини
автор ВільнаНазавжди • 28 марта 2024
Ответ дляБабулька
Основну частину оплачує мерія, батьки - лише певну частину, відповідно до сімейного коефіцієнту
Астоновитесь!• 28 марта 2024
Дитині на відкриття канадської візи більше документів треба було, і ще якісь листи додатково надсилали пояснюючі. Ще у нотаріуса писав дозвіл батько дитини а я, мама, зобов´язувалась взяти на себе трати у Канаді на дитину, якось так. І це все перекладали та теж завіряли нотаріально.
автор ВільнаНазавжди • 28 марта 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Ви самі це все подавали чи навчальний заклад ?
Астоновитесь!• 28 марта 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Писала Вам відповідь, не читавши коментарів. Я їхала з сином з України, через Польщу. Не в мовний табір. А візи по програмі cuaet.
Бабулька• 28 марта 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Це всім дітям так будуть сплачувати? Я не знаю як це буде розглядати home office якщо в батьків не має повної сумми, а хтось сплачує .. вы можете напевно ознайомитись з умовами на офіційному сайті ,.або в міграційних группах підскажуть. це я мала на увазі Великобританію. За інші країни не в курсі. Якщо раніше так давали і показували що тільки певну сумму і дітям без проблем дали то і зараз дадуть.
автор ВільнаНазавжди • 29 марта 2024
Ответ дляБабулька
Так, всім так оплачують. Взагалі все оплачує мерія, а батьки свою частину сплачують вже після поїздки
Бабулька• 29 марта 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Це в Україні сплачує повністю? Виходить вона повністю сплачує поїздку і буде це показувати. Це великі гроші якщо з України їхати.. А якщо в візі відмова мерія губить грощі і вы не повертаєте грощі? Бо віза не безкоштовна. і чому потім після поїздки сплачувати ? Це зі школи дитина їде? Якщо якась компанія в Україні яка Це організовує то я б бобоялася ввязуватися в таке. Бо потім вам нарахують. Я думаю вы в курсі що Англія не дешева країна. Самі тут живемо вже 3 роки..
автор ВільнаНазавжди • 29 марта 2024
Ответ дляБабулька
Ні, ми не в Україні. Організовує мерія, далі батькам виставляють щомісячний рахунок з усіма послугами .
Бабулька• 29 марта 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
А ну тоді не має чого хвилюватися. Хай дитина їде. Без проблем відкриють