Аноним_• 29 марта 2024

Я, колишній і квіти

Ситуація: колишній, що давно заблокований і яким відверто гидую, надсилає періодично квіти.
Раніше дякувала, але набридло вже робити вигляд чемної пані.
Ситуація ускладнюється наявнстю дорослих дітей, через яких передаються ті грьобані квіти.
Я не хочу більше його розблоковувати і дякувати ні особисто, ні через дітей, мені огидно і він це сприймає як мою згоду на подальше спілкування.
Що порадите?
Міряю від одиниці• 29 марта 2024
Ответ дляОднозначно
Чому указывать. Просто попросити. Можна подумати, що дорослі діти не в курсі, які стосунки між батьками.
Зачем вмешивать детей во взрослые разборки? Чтобы что? Переложить ответственность за свои поступки на детей, которые и так переживают развод? Да, дети понимают, какие отношения между родителями, так зачем ещё и усугублять?
Только незрелая мать может вмешать детей в это все или посоветовать вмешать с невинным видом ’а шо тут такова’

Булку Дай• 29 марта 2024
Тю, детям ´спасибо, красивые´. А бывшему нифига не писать, зачем.
Однозначно• 29 марта 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Зрілі діти самі приймуть рішення викинути букет і не дратувати матір
Нога на ногу• 29 марта 2024
зачем вы его благодарите? ставьте цветы в вазу и все. Если вам противны сами цветы, то выкидывайте их, можете демонстративно при взрослых детях. У вас же есть какая-то причина, вот озвучьте им ее. Пусть знают почему вы не хотите эти букеты
Виниловая пластинка• 29 марта 2024
Ответ дляОднозначно
Батько залучає дітей до стосунків, діти знають, що мамі це не приємно. Взяли квіти, викинули, проблеми нема
Ваші поради такі дурні!
Там все розмивчато• 29 марта 2024
Ответ дляАноним_
Ой блін, з вас експертка як з мого колишнього - чоловік.
Він сам пішов від нас до своєї по*бушки багато років тому, і дітям ніколи не допомагав, тепер цирк влаштовує.
Він підтримував стосунки з дітьми? Як давно розлучені? скільки років дітям?
Таке враження, що він хоче показати дітям, що він робить все, щоб сім´ю відновити..., а ви погана, все руйнуєте, ’як і раніше’.
Задайте йому питання, з якою метою він це робить, краще б ці кошти зібрав і передав дітям на їх потреби.
Там все розмивчато• 29 марта 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Вы хоч читайте уважніше, то ж татко вмішує дітей.
Помеха справа• 29 марта 2024
Ответ дляАноним_
Позвоніть один раз , і скажіть, що вам огидні ті букети, і що б більше їх не передавав.
автор Аноним_ • 29 марта 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Діти вже повнолітні, ми розійшлися як було їм три рочки.
Стосунків з ними майже не підтримував, може раз на рік бачилися, мені й то частіше писав ніж їм.
Питати його нічого не хочу, воно як папуга: я знаю, я винний, але я не такий поганий, я лише ОДИН раз помилився. Тобто він помилкою вважає не те, що на дітей забив, а те що пішов.
Я не знаю що обговорювати з ідіотом. Спілкуватися точно більше не буду, це беззмістовно.

автор Аноним_ • 29 марта 2024
Ответ дляПомеха справа
Я вже колись казала, щоб припинив той цирк і краще дітям копійку надіслав. Він дітям скаржився яка я погана, а була ж така колись гарна..
автор Аноним_ • 29 марта 2024
Ось зараз пишу і розумію, що направду мені вже мабуть начхати що він там подумає і що дітям скаже.
Вони дорослі і самі все бачать - і яка погана мама, що з ними все життя провела, і який файний татусь, що навіть не поцікався ніколи чи діти живі/здорові.
Просто візьму ті квіти і навіть якщо син спитає чи передати щось батькові - скажу ні.
Однозначно• 29 марта 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Ваші поради такі дурні!
Ваші взагалі неіснуючі
Непогодка• 29 марта 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Так навіщо і автору це робити? Вона може тільки своєю поведінкою керувати, а не колишнього
Чупокабра• 29 марта 2024
Ответ дляАноним_
Мене більше хвилює не де подіти квіти, най собі стоять.
А чи в очах дітей я зобов´язана якось реагувати на подарунок, дякувати особисто чи через дітей? Чи дійсно обійняти того хто приніс квіти і все, зробити вигляд що на тому все?
Ви можете подякувати дитині, що принесла, і все. Колишньому не обов´язково відповідати
ХтоЯкщоНеЯ• 29 марта 2024
Хай дарує. Більшість жінок сидить не те що без квітів, а грошей, і взагалі одинокі з дітьми і без. Поки дарує радійте.