тянитолкайка• 29 марта 2024

Я дуже втомилась від усього, від роботи, від життя, просто понити...

Сиреневенькая• 29 марта 2024
Жизнь боль.

Цибулька зла• 29 марта 2024
Все равно деваться некуда, надо жить жизнь.
Так что поныли, собрались и живем дальше❤️
Анонім Секретар• 29 марта 2024
ну а шо делать
Мафиозная• 29 марта 2024
Якось тримайтеся. Важко це все.
Riesling• 29 марта 2024
Уньіние - грех, особенно, когда есть полно других весельіх грехов
Великий сатирик• 29 марта 2024
завтра вихідні - відпочинете
і погода гарна, погуляєте
Молчунья• 29 марта 2024
Я так говорила і часто нила, тепер захворіла, стало гірше. Тому не треба нить.. у вас все добре.
Капитошечка• 29 марта 2024
Якось люди ускладнили собі життя до неможливості. Вічна гонитва за грошима, благами, за комфортом, за мріями, за цілями.
Замість просто жити, гуляти, зупинитись і дивитись
Кусачая Я• 29 марта 2024
Ну, ладно от работы, но как можно устать от жизни?

Точная копия плова• 29 марта 2024
Витамины, зарядка. Вы у себя одна, вот себя и берегите.
Мальовнича даль• 29 марта 2024
Ответ дляКапитошечка
Це так. В мене є знайома киянка, яка дуже вдало вийшла заміж і от коли вона мені телефонує то завжди заганяє мене в депресію, типу хоче мотивувати щоб я добивалася більшого, а не сиділа на ту зарплатню яку отримую, хоча не розуміє різниці між смт і мегаполісом, якщо кажеш їй це то в неї відповідь переїжджай, шукай можливості. Інколи задумуюсь над цим, а інколи розумію, що суспільство заганяє тебе за успіхом, грошима,престижністю, а життя проходить, як то кажуть народжений повзати літати не зможе.
автор тянитолкайка • 29 марта 2024
Ответ дляКусачая Я
одне те саме кожен день, нічого цікавого немає... робота - дім (домашні спави), і так по кругу, друзів немає, грошей теж, ще й війна
автор тянитолкайка • 29 марта 2024
Ответ дляМальовнича даль
я б не спілкувалась
Вилами по Воде• 29 марта 2024
Ответ длятянитолкайка
Вы не одна такая ((я с Вами (
Капитошечка• 29 марта 2024
Ответ длятянитолкайка
Я теж часом думаю, що я в свої 36 втомилася жити.
Мене діти мотивують вставати і робити.
Не було б дітей, то я не знаю нащо я б жила
Я тут с краю постою• 29 марта 2024
Я втомилася від війни, капец як я хочу мирно жити, як всі інші країни...
автор тянитолкайка • 29 марта 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
а депутати тільки крадуть і усе
автор тянитолкайка • 29 марта 2024
Ответ дляКапитошечка
Мене діти мотивують вставати і робити.
я дуже щаслива, що не маю хоча би дітей
нічого гарного їх не чекає у цьому житті
Твоя подружайка• 29 марта 2024
Аналогично

Кусачая Я• 29 марта 2024
Ответ длятянитолкайка
Більшість зараз так і живе. Я вже не памʼятаю коли нормально спала. Цілу ніч слідкую в ТГ каналах що куди летить. Грошей теж не вистачає. Але не хочу сумувати. Старші люди кажуть, що життя несправедливо коротке. Тому треба шукати радість в кожному дні.
Капитошечка• 29 марта 2024
Ответ длятянитолкайка
я дуже щаслива, що не маю хоча би дітей
Це точно.
Отак приводиш душу в цей світ і змушуєш жити це життя з його складнощами, проблемами, печалями
автор тянитолкайка • 29 марта 2024
Ответ дляКусачая Я
не має ні сил, ні бажання нічого шукати
Доктор Варвар• 29 марта 2024
Ответ дляКусачая Я
Смотря какая жизнь. Очень даже может
Сиренькая• 29 марта 2024
Вам би АД, до лікаря не зверталися?
Кусачая Я• 29 марта 2024
Ответ длятянитолкайка
не має ні сил, ні бажання нічого шукати
Так у Вас може депресія?
А скільки Вам років? Робота подобається? Смачна їжа? Є взагалі щось, що приносить задоволення?
автор тянитолкайка • 29 марта 2024
Ответ дляКусачая Я
Так у Вас може депресія?
може, 30, робота категорично не подобається і ні одна не подобалась ніколи, немає
автор тянитолкайка • 29 марта 2024
Ответ дляСиренькая
Вам би АД, до лікаря не зверталися?
я ненавиджу лікарів
Вподобайден• 29 марта 2024
Ответ длятянитолкайка
Змініть роботу, поїдьте у відпустку