бювет_в_обед• 29 марта 2024
Купували би зараз житло під виплату?
Знайомі взяли під Є-оселю. 2к в новобудові. На 20 років. Виплачують 9000 грн в місяць.Місто Київ. Дуже задоволені. Теж задумалась, щоб взяти житло під виплату. Ми орендуємо. І мені здається, що краще віддавати гроші за своє житло. Але боюсь, тому що немає стабільності в країні, невідомо, що буде завтра. Якщо б у вас була можливість, ризикнули взяти житло під виплату?
Пиши-пропало• 29 марта 2024
Ответ дляФенте Фря
Я даже для этого хочу выйти на работу с декрета и аттестоваться, для военнослужащих 3 процента, а потом сдавать аренда будет полностью покрывать проценты
В договоре ипотеки есть пункт о том, что нельзя это жилье задавать в аренду. При выявлении факта нарушения договора, вы потеряете льготную ставку либо должны будете возместить всю стоимость квартиры
Пиши-пропало• 29 марта 2024
Ответ длябювет_в_обед
Помиляєтесь. За 50000$ є гарні пропозиції.
Девушки? Де? Я коли шукала минулого року нічого не знайшла, в мене типу дешева двушка 66000
Фенте Фря• 29 марта 2024
Ответ дляПиши-пропало
Знаете сколько у меня на работе людей которые так сдают жилье, очень много. Трудно доказать что жилье в аренде.
Пиши-пропало• 29 марта 2024
Ответ дляФенте Фря
Нет, не трудно. Просто у меня оыормленна еОселя, у меня этот договор на руках! Представитель банка имеет право прийти и осмотреть квартиру, банк может затребовать оценку квартиры столько раз, сколько посчитает нужным, да в нее даже прописаться нельзя без разрешения банка
Фенте Фря• 29 марта 2024
Ответ дляПиши-пропало
Прописаться я знаю что нельзя, но у нас многие эти квартиры сдают. И больше скажу в любом ипотечном договоре есть строка что нельзя сдавать без разрешения банка. Я сейчас сдаю дом за 25 т, кредит 15 т.
Пиши-пропало• 29 марта 2024
Ответ дляФенте Фря
Та будь ласка. Особисто я би не ризикувала так пальговими відсотками по кредиту. Тут довідку вчасно не подав і вже переводять на підвищену ставку, уявляю, що буде,як дізнаються про порушення угоди. А взагалі я за те, аби закони і порядки дотримувалися людьми. І це державна програма, яка має на меті забезпечити житлом тих, хто дійсно його потребує, а не задля комерції. І як ви збираєтеся брати єОселю, якщо у вас у власності є дім?
Педиатор_я• 29 марта 2024
Ответ дляБавовнятко
А вы в Украине находитесь? Если вы бы остались в Донецке, вам пришлось бы тоже платить?
В Украине. По поводу второго вопроса - не знаю.