Деловитая• 29 марта 2024

Як знайти цю порадницю?

Вчора я тут створювала тему ,але під ананімом,і мені відповідала одна порадниця теж під ананімом.Як мені її знайти?Це можливо?
Чу Ча• 29 марта 2024
Назву теми не скажете, звісно?

Отжигающая• 29 марта 2024
Заскриньте ответ со своей темы (сюда). Может, она сама объявится).
Николай-b526• 29 марта 2024
может еще раз попробовать также???)
ЗаведУющая• 29 марта 2024
АнАнім
Отжигающая• 29 марта 2024
Ответ дляЗаведУющая
АнАнім
Хоть не ОнАним.
автор Деловитая • 29 марта 2024
Ответ дляЧу Ча
Назву теми не скажете, звісно?
Назва теми Юристи є ?Допоможіть.
Нік Лялька в колисці.Я розумію що вона розуміється в моїй проблемі.Хотіла поспілкуватися в особистих.
Янгол в камуфляжі• 29 марта 2024
Ответ дляДеловитая
Назва теми Юристи є ?Допоможіть.
То напишіть без аноніму, вона тоді зможе написати вам в особисті

Распутница• 29 марта 2024
Ответ дляДеловитая
Назва теми Юристи є ?Допоможіть.
Напишите ей с ответом в той теме, у нее будет гореть Колокольчик на доске
Кастрюлька• 29 марта 2024
Напишіть без аноніму у вчорашній темі під її коментом . Запросіть до себе в особисту переписку. Може відгукнеться. Або напише в тій темі .
Оябунчик• 29 марта 2024
Ответ дляДеловитая
Назва теми Юристи є ?Допоможіть.
А в теме ей написали? НАпишите ему ’ищу человека из темы... и какой’ меня так искали однажды (вопрос был мелкий) но я нашлась
автор Деловитая • 29 марта 2024
Ответ дляЗаведУющая
АнАнім
Я і не помітила як телефон написав
автор Деловитая • 29 марта 2024
Ответ дляКастрюлька
Зараз спробую.Але надії мало.Я її писала слова подяки,але вона мені вже не відповіла(((
КоКоКоКоКоКо...• 29 марта 2024
вам нада консультація реального адвоката чи юриста по реєстрації оцих фермерських підприємств
ви така інтєрєсна ’ а чого мені в податковій не сказали’. Вам в податковій не сказали, бо:
а) податкова не зобовязана вас консультувать по формі здійснення вами підприємницької чи фермерської діяльності
б)податковій плювати
в) а от коли перевірку вони проведуть, то оштрафують.
і цнапу, і податковій і всім іншим органам плювать шо ви там собі реєструєте, вони вам зареєструють по закону шо хочете, якщо ви дотримуєтесь процедури реєстрації.
ніхто з державних органів не зобовязаний вас консультувати, вам потім вони тільки штрафи при перевірці повиписують.

Далі. Дуже дитяча позиція-а от я їм скажу шо ми всі займаємось, але оформили на мене, бо в мене є 1 гектар. Ну це такий цирк, що словами не передать. Ви в школі чи шо? Юридична діяльність фоп чи тов чи фг йде чітко по документам, а не ’я їм скажу шо ми разом, але оформили тільки на мене’
Аристократка-тунеядка• 29 марта 2024
Ответ дляДеловитая
Назва теми Юристи є ?Допоможіть.
Напишіть про що комент.
Бо я, наприклад, не звертаю увагу на те, який нік мені дали під анонімом
Кастрюлька• 29 марта 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
б)податковій плювати

Та ті державні органи взагалі працювати не зобов´язані, як і знати що входить в коло їх обов´язків чай тільки ганяти і відвідувачів обгавкувати і штрафи малювати -ото позиція.