Шиворот Навыворот• 30 марта 2024
Ваша думка? Вот чи варто купуватт житло
Будинок чи квартиру? Будинок в пригороді необхідно всі комунікації прокладати і ставити вікна і септик, воду! Квартира необхідно робити ремонт бабушатнік!!! Я сама з дітьми 15-12р
Результат:
вже голосів:
52 (85.25%)
Квартира
9 (14.75%)
Дом
Зам. зав. Анонима• 30 марта 2024
Где вариант, ничего не покупать? Странно вкладываться в войну. А если шарахнут маленькой ядерной ракетой и вам придется уезжать, например? Или начнут ковровые бомбардировки?
Не любовница• 30 марта 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Бабушатник?
Что такое бабушатник? Бабушатник - это некий типаж устаревшего интерьера/ремонта в квартирах, для которого свойственны старые вещи, хлам, ковры на стенах и т. д.
Не любовница• 30 марта 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
підтримую
А шо сталося?• 30 марта 2024
Город ? Дом одной тянуть не стоит. Это слишком сложно, да еще в наше время. Лучше уж тогда ремонт в квартире.
Жена миллионера• 30 марта 2024
Пригород с детьми- нет. Я бы смотрела не на удобства, а на инфраструктуру. Для меня важно: хорошая школа рядом, хорошие кружки (или хоть какие-то кружки), хорошая транспортная развязка, т.к старший у Вас достаточно взрослый и будет в скором времени ездить с друзьями, в универ и т.д., а том числе и поздно. а квартира или дом-это уже второстепенный вопрос. Дом дороже обеспечивать и материально, и сложнее физически.
Швидка Настя• 30 марта 2024
Ответ дляЖена миллионера
Это всё правильно. Но исключительно в мирной стране.
Пушап Мі мі• 30 марта 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Це у вас в масквє скоро буде, убєгать нєкуда
Тракторні війська• 30 марта 2024
Ответ дляА шо сталося?
Я одна
Двір 15 соток , будинок 100 кВ
Нічого сложного
Діти їздять на навчання в Київ , я на роботу
До метро 20 хвилин
Ніколи не жила в бджолиних сотах
Двір 15 соток , будинок 100 кВ
Нічого сложного
До метро 20 хвилин
Ніколи не жила в бджолиних сотах
Тракторні війська• 30 марта 2024
Ответ дляparele
В Вашем случае - квартира. В доме, как ни крути, нужны мужские руки. Или много денег.
Ні
КонФФетОшка• 30 марта 2024
Ответ дляТракторні війська
Я одна
Двір 15 соток , будинок 100 кВ
Нічого сложного
До метро 20 хвилин
Ніколи не жила в бджолиних сотах
Двір 15 соток , будинок 100 кВ
Нічого сложного
До метро 20 хвилин
Ніколи не жила в бджолиних сотах
і скільки коштує такий будинок? І проїзд Вам трьом (чи скільки дітей) на день?
Тракторні війська• 30 марта 2024
Ответ дляЖена миллионера
Живу в передмісті
Діти виросли тут , свій двір , будинок
Їздять в університети щодня
Я таксамо виросла тут і їздила в універ щодня
А скільки моїх друзів знайомих по 50-60 років живуть в передмісті мають свої будинки
Ніхто з них не @урний
А всі кияни до нас їдуть і заздрять , що велосипеди у моїх дітей в гаражі , а не на балконі висять
А в деяких і вело немає
Ідуть до нас кожні вихідні на наші вело і вперед Буча Ірпінь катаються по два дні , в нас ночують
В Київ ніхто не хоче додому вранці в понеділок
Діти виросли тут , свій двір , будинок
Їздять в університети щодня
Ніхто з них не @урний
А в деяких і вело немає
Тракторні війська• 30 марта 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Я все життя тут живу з народження
А скільки моїх друзів однокласників тут живуть
Працюють в Києві
У всіх свої будинки 🏠
Працюють в Києві
У всіх свої будинки 🏠
Тракторні війська• 30 марта 2024
Ответ дляКонФФетОшка
По 500 грн на тиждень дітям видаю
Тракторні війська• 30 марта 2024
Ответ дляЖена миллионера
Кружкі
От смішно читати
Да їх повно ще й безкоштовно в кожній школі
Є дитячі центри при міськрадах селрадах безкоштовно
Музична школа 500 грн місяць
Можна подумати , як у Києві , в квартирі , то дитина розумніша буде
Абсурд )))
От смішно читати
Музична школа 500 грн місяць
Абсурд )))
А шо сталося?• 30 марта 2024
Ответ дляТракторні війська
Живу в передмісті
Діти виросли тут , свій двір , будинок
Їздять в університети щодня
Ніхто з них не @урний
А в деяких і вело немає
Діти виросли тут , свій двір , будинок
Їздять в університети щодня
Ніхто з них не @урний
А в деяких і вело немає
Я выросла в частном доме, но я абсолютно городской житель и квартирный. Наверно потому что насмотрелась сколько работы нужно делать каждый день в доме. То крыша, то снег, то территория чтоб бурьяном не заросла. И все надо, надо и надо. Не знаю, может когда-то и захочу этой всей возни, но пока я за жизнь без лишних проблем особенно конда у автора по ходу не дом готовый, а коробка от него
Тракторні війська• 30 марта 2024
Ответ дляА шо сталося?
Нічого страшного немає у поливанні квітів
В мене їх розарій
В квартирі ніколи не жила і не маю бажання
В мене їх розарій
КонФФетОшка• 30 марта 2024
Ответ дляТракторні війська
По 500 грн на тиждень дітям видаю
тобто 6 тис грн (Ви +двоє дітей) на місяць тільки на проїзд до Києва, а по Києву? Воно того варте?
Жена миллионера• 30 марта 2024
Ответ дляТракторні війська
Кружкі
От смішно читати
Музична школа 500 грн місяць
Абсурд )))
От смішно читати
Музична школа 500 грн місяць
Абсурд )))
Ну Вам смішно, то смійтесь, а мені важливо. В мене дитина займається танцями. Для моєї дитини це важливо. Діти її хореографа займають кращі місця та найвищі бали на всіх конкурсах. На класичну хореографію ми їздемо за 25 км від дому через те,що поруч немає і це дуже вимотує як дитину. Тау і мене. Тому кожному своє. Якщо ’для себе’ то можна і в ’дитячий центр при міськраді’. Раніше займалась іншим спортом. Якби аби хто її тягнув так,як їх там тягнули, то не факт,що зараз взагалі вона б могла чимось займатись зараз, тому вибір повинен бути розумним, може бути і в пригороді гарні, а до аби кого я б не віддавала, особливо в спорт. Як я вже писала, в першу чергу я б дивилась на інфраструктуру. А якщо Ви ні, то це Ваше право. музичні школи теж є різні. Коли донька займалась вокалом ми теж обирали викладача в державній музичній школі, бо з голосом, як і з тілом, теж потрібно вміти працювати. І я ніде не писала,що діти розумніші десь.
Жена миллионера• 30 марта 2024
Ответ дляТракторні війська
Я одна
Двір 15 соток , будинок 100 кВ
Нічого сложного
До метро 20 хвилин
Ніколи не жила в бджолиних сотах
Двір 15 соток , будинок 100 кВ
Нічого сложного
До метро 20 хвилин
Ніколи не жила в бджолиних сотах
’Діти їздять на навчання в Київ’, то все ж таки їздять? А чому не в пригороді? То все ж таки в місті для дітей більше розвитку? Ви самі собі суперечите )))
Тракторні війська• 30 марта 2024
Ответ дляЖена миллионера
Моя дитина з 11 років працює на київській дитячій залізниці і їздить щонеділі на свою улюблену роботу з передмістя
а всі юні залізничники кияни з його зміни у нас на вихідних в гостях
Тому немає нічого страшного жити в своєму будинку
Не думаю , що ви свою дитину навіть одну відпускаєте на метро їхати
А мої самостійні і їздили самі змалку
Тракторні війська• 30 марта 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Як ви любите рахувати чужі гроші
Тоді рахуйте далі )))
На машину я витрачаю приблизно 20 тисяч щомісяця
На світло газ 5-6 тис щомісяця
Подорож лижі Буковель взимку обовʼязково 18 років підряд , а ще санаторії раз на рік місяць обовʼязково
Також є сімейні традиції - це екскурсії вихідного дня
Що ще добавити вам
Ще театри концерти обовʼязково
А да
Проїзд дітям на роботу на дитячу залізницю Сирець ще +200 щоразу
Що ще
?
Є знайомі кияни , які жодного разу в цирк не водили своїх дітей ані в театри ані на новорічні вистави нікуди )
Тоді рахуйте далі )))
На світло газ 5-6 тис щомісяця
Що ще добавити вам
Ще театри концерти обовʼязково
А да
Що ще
?
Тракторні війська• 30 марта 2024
Ответ дляЖена миллионера
В передмісті вони закінчили школу і я так само тут
Ми не дурніші за вас і за ваших дітей
Ви заздрите ))
Ми не дурніші за вас і за ваших дітей
Ви заздрите ))
Жена миллионера• 30 марта 2024
Ответ дляТракторні війська
А мої самостійні і їздили самі змалку
Я рада за Ваших дітей )) можна і в 6 відправляти, але чи варто? Особливо по Києву )) ну я теж їздила з 11 років в метро, в 15 я вже сама їздила з однієї частини країни в іншу до бабусі і що? Це якось допомогло мені в житті? Точно ні. Краще б краще вчилася в школі
Так,моя не їздить і їздити не будет, це не привід для гордості і не необхідність. А чому в Київ,чому не в передмісті? Виходить, що Ви тільки підтверджуєте мої слова, де я писала, що важливо,щоб була поруч інфраструктура. Немає нічого поганого в будинку, особливо,якщо він в місті. А ось весь розвиток і ’робота’ з 11 років все одно не в селі у вас виявляється,то з чого Ви сміялися?
Тракторні війська• 30 марта 2024
Ответ дляЖена миллионера
У нас в Бучі чудова інфраструктура
Село це ви
От чесно
Того у нас і війна
Не поливайте мені тут своєю жовчу
Це вас не прикрашає аж ніяк
По темі ще раз напишу автору - будинок
І розум освіта ваших дітей не залежить від квартири чи будинку , а коли поруч отакі «Жена мілліонєра» то не слухайте таких, людина бідна духовно
Село це ви
От чесно
Того у нас і війна
Не поливайте мені тут своєю жовчу
Це вас не прикрашає аж ніяк
По темі ще раз напишу автору - будинок
Сама купляю квіти• 30 марта 2024
Автор, а квартира скільки кімнат? Якщо 1, то ні однозначно. По будинку, роботи там у вас вже на 1 етапі повно, якщо гроші є, то можна розглядати. Ну, і тут писали про інфраструктуру, можливість доїхати до школи, це головне
Тракторні війська• 30 марта 2024
Ответ дляЖена миллионера
Боже
Прочитала весь ваш опус
Стидно за вас
А я їздила змалку Київ Донецьк з семи років поїздом сама до бабусі і дідуся і ніяк це на мою успішність не вплинуло в школі
Вам і зараз треба ще в школу
Бабуся дідусь без вас обійдуться, отакої онуці
Яка пише отаке
Прочитала весь ваш опус
Стидно за вас
Вам і зараз треба ще в школу
Яка пише отаке
Жена миллионера• 30 марта 2024
Ответ дляТракторні війська
Ми не дурніші за вас і за ваших дітей
Ви заздрите ))
Ми не дурніші за вас і за ваших дітей
Ви заздрите ))
Я ніде не писала про ’дурниші’ я писала про те,що для мене важливо хороша школа і хороші кружки. Хороша школа і хороші гуртки можуть бути і в передмісті, особливо школа. Якщо це все є,то немає і проблем, але все одно рано чи пізно доведеться їздити з пригорода,що Ви і підтвердили самі. І Ви не порівнюйте передмістя Києва з передмістями їнших міст. В мене бабуся з миколаївських області. Там не те що гуртків, там школа в іншому селі і дітей возить автобус. Проспав, 3 км пішки.