Липка-прилипка• 30 марта 2024

Хто недавно оперувався в Інституті ендокринології м. Київ?

Цікавить ціна питання. Щоб зорієнтуватися, скільки потрібно коштів. Виявили поганий вузол, зробили біопсію, виявилось що злоякісна, потрібне повне видалення щитовидної залози. Була вже в інституті у лікаря, по плану операція, але може хтось підкаже-+ скільки грошей треба. Дякую.
Любви вам!• 30 марта 2024
Послухаю
Миловидна леді• 30 марта 2024
Можу порадити лікаря Болгова,була там 6 років тому.Він не наглий,грошей давав кожен скільки міг,хто більше хто менше
Заставляличка• 30 марта 2024
Ви про Вишгородська?
Дивно, що вам лікар нічого не сказав.
Десь 1000 грн аналізи, якщо там здавати.
Ну і сама операція 5000 грн
Гістологія 2000 грн
Все інше - на розсуд пацієнта. Мені ніхто нічого не говорив. Маєте змогу в бажання - можете віддячити хірурга. Ні, так ні.
Ставлення там добре. Все так по домашньому.
автор Липка-прилипка • 30 марта 2024
Ответ дляЗаставляличка
Ви про Вишгородська?
Дивно, що вам лікар нічого не сказав.
Ну і сама операція 5000 грн
Гістологія 2000 грн
Так , про Вишгородського. Лікар сказав, що маю в касу оплатити з аналізами разом до 10 тис . А сама операція я його питала , то він сказав що по можливості, але я не розумію скільки це . Консультувалась у приватній лікарні у нашому місті , то мені сказали 50 тис така операція. Тому й питаю.
Тумба-юмба• 30 марта 2024
Видаляли щитовидку на Рейтарській в Сташука піся нового року. То обійшлося близько 8 тис офіційно в касу і 15 лікарям/медсестрам.