Джага-джага• Изменено 30 марта 2024
Сучасне життя не для мене
Прийшла до висновку, що це життя не для мене. Просто як висловлюються не вивожу. Вже настільки від усього втомилась, що не знаю куди подітись.
А як ви справляєтесь?
В мене вже просто сил немає. Кожен ранок, треба летіти на роботу , а в мене на ногах сил триматись не має. На роботу приходиш і звісно дурдому з 9 до 18., 18.30 (але це норм враховуючи пекло з якого я звільнилась) прийшов додому 20.00, 20.30 і переступив поріг і тут водоворіт. 00.00, 00.30 спать і так покругу.
Плюс постійно мені на голову щось валиться якийсь трешак який і не кинеш і нафіг треба. Постійно якісь розбірки, постійна допомога. Постійно ти косу ь щось винен. Так забрало, що немає сил. Не хочу нікого бачити і чути взагалі крім дитини.
Як ви справляєтесь?
А як ви справляєтесь?
Як ви справляєтесь?
Пупуговка• 30 марта 2024
Ответ дляЧупа-чупс
тю, а для себя? я каждый день крашусь, наряжаюсь и гуляю. я себе нравлюсь. и мне нравится себе нравиться, прям кайфую. учусь краситься по Ютьюбу. пинтерест смотрю. нравиться себе - мой главный стимул.
Для себя не хочется
Мне еще со школы нужны люди - стимулы, мотивация, конкуренция. Без этого - все не то
Дама_из_рекламы• 30 марта 2024
Ответ дляДжага-джага
Ну я не справляюсь з 28, коли почались сильні проблеми зі спиною. За стільки років це тільки гірше.
О, спина очень сильно бьёт по качеству жизни
Джага-джага
• 30 марта 2024
Ответ дляПупуговка
И не помогло? Мне 5600 назначили
Взагалі нічого. Коли почала пити зест, інший лікар призначила, почало ставати легше.
Пупуговка• 30 марта 2024
Ответ дляДжага-джага
Я пока принимаю декристол, через месяц сдам анализ, посмотрю становится лучше или нет
Джага-джага
• 30 марта 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
Кому як не мені це знати.
Джага-джага
• 30 марта 2024
Ответ дляПупуговка
А самопочуття як?
Вилами по воде• 30 марта 2024
Ответ дляПупуговка
И у меня низкий витамин Д, ферритин, высокий ТТГ… неужели в этом причина 🫣
Звісно. Як же ви можете функціонувати нормально, коли вам базових мікроелементів не вистачає для життєдіяльності??
Вилами по воде• 30 марта 2024
Ответ дляДжага-джага
Віт Д і феритин в мене теж низькі. Де те сонце взяти? В робочі я його не бачу, хіба в вихідні і то не завжди бо постійно як білка в колесі.
Щоб віт Д був в нормі, в наших широтах треба півроку гуляти сонцем по годині щоденно. Тоді вам вистачить на ті півроку які сонця немає.
Але простіше підняти спочатку рівень вітамінами і потім підтримувати його.
Из Кукуева я• 30 марта 2024
Ответ дляПупуговка
Мне нужно на работу выходить. Но после 5 лет работы со свободным графиком, на удаленке, с частичной занятостью это нереально сложно сделать
Я даже на собеседования ходила, меня практически везде берут, а я отказываюсь, нахожу причины. Так всегда. Когда нужна была работа, искала 3 месяца и из 50 собеседований, брали в 3-х местах. А когда не нужна, то из 10 собеседований берут 8 компаний
Так работайте и дальше на удалёнке.