Бентливуман• 30 марта 2024
Вперше спробувала анальний секс. Давайте піднімем тему в топ, щоб більше жінок
Піднімемо тему в топ, щоб більше жінок зрозуміло, що вони втрачають. Знаєте, розумію, що часто не можна, але це просто як наркотик тепер. А коли часто не можна, то коли настає цей очікуваний АС - це ще більша насолода. Ходжу свічуся як сонечко тепер) головне не зловживати) Дівчата чому я раніше не спробувала… Боже яка це насолода. Раніше пробувала пальчиками розминати - подобалось. Але як тільки член увійшов - ось тут я і пізнала для чого я живу в світі)
Тема не є тролингом якщо що) це лише моя особиста порада).
З 18 років зустрічалась з хлопцем, розішлися в мої 23. І лише в 23 зустрівши правильного чоловіка , я зрозуміла справжнє щастя)) Чоловікові 46 ( пишу про це, бо молоді наврядчи хочуть АС).
Ні, в шлюб не планую з ним, він лише для АС.
Знаю що тут більш старші жінки, які не пробувала, тому і пишу вам)))
Чекаю однодумців у темі)
Намазюкана нішою• 30 марта 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Люблю АС, первый раз в 18 попробовала, с тех пор практикую, когда месячные им спасаюсь)
От чего спасаетесь? Вы не можете 3-5 дней без секса прожить?
Бешене сарі• 30 марта 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
порноактрисы годами активно занимаются и ничё
Откуда вы знаете чё или ниче ?
Что потом у них со здоровьем неизвестно будет
Молода і нерозважлива• 30 марта 2024
Ответ дляБешене сарі
Откуда вы знаете чё или ниче ?
слежу за творчеством
дожену і ощасливлю• 30 марта 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Неа, не могу и в эти дни особенно хочется
Бешене сарі• 30 марта 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
слежу за творчеством
До скольки лет снимаются ?
Что будет в 40 ,50 лет ?
Звоночек• 30 марта 2024
Ответ дляБешене сарі
Откуда вы знаете чё или ниче ?
Ну Панін також живий. Ноги в сраку засовували. Мабуть такі люди є орієнтири для когось.
Метелики на душі• 30 марта 2024
пишет 46 летний мелкописечник, которому в вагине ’слишком широко’, мы взлослые тети, на такую хрень не ведемся, ищи себе пидарк@
Чумачечая_• 30 марта 2024
Чернобыль еще долго будет аукаться многим поколениям. «Женщины» с простатой, «женщины» с клитором в горле. Чего только не встретишь на просторах интернета
Стрекоза любви• 30 марта 2024
Ахха:) Трохи насмішили. Спробувати звичайно варто, якщо є бажання. Але це не настільки круто, як ви написали😝
Не зацілована• 30 марта 2024
Ответ дляЗвоночек
Ну живой то да, но геморрой и проллапс прямой кишки обеспечен.
Личко Невеличке• 30 марта 2024
Пізнала,для чого живу на світі.....
Супер,теперь можно ни к чему не стремиться
Мовчу, але хочу• 30 марта 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
То вам партнер недосвідчений трапитися. До АС треба підготовитись. Принаймні хоч клізму зробить, потім пробочку зі змазкою, і коли ви вже збуджені приступати до ас. Це приємно , коли чоловік жаданний і збуджує.
Лично я никогда не готовилась к АС. Первый и второй опыт АС вообще были против моего желания. Они мне не понравились. Последующие тоже не очень понравились. Но был мужчина, с которым АС мне нравился
Вам телефонограмма• 30 марта 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
От чего спасаетесь? И куда деваются месячные при этом?
бибизяна• 30 марта 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
’Але як тільки член увійшов - ось тут я і пізнала для чого я живу в світі)’
Шедевр
Для разрыва сраки .
Как скучно я живу 😳
Клин_Кляйн• 30 марта 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Спасаюсь -это как? Вы без секса умрёте?
дожену і ощасливлю• 30 марта 2024
Ответ дляВам телефонограмма
В смысле куда девается, никуда
Вам телефонограмма• 30 марта 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Сфинктер раздолбается и будет зиять + выпадение прямой кишки - наслаждайтесь!
Клин_Кляйн• 30 марта 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Я у нее так и спросила:’Уровень развития-дальше животных инстинктов не развивается?’
Вам телефонограмма• 30 марта 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Точно ничё?
Бочка порохУ• 30 марта 2024
Авториця вкид зробила і мовчить . Іди ти лісом до проктолога. Надіюсь тут розумних дівчат більше,які розуміють що не треба вірити кожній тролисі . Треба тут рубрику лікарські поради ,і в топ. Щоб більше людей звертали увагу на цінність здоров´я і берегли його.
Любимка-анонимка• 30 марта 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
тролль
Хочу на Балі• 30 марта 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Що значить нічо? Ви бачили порноакторок 45+ шо в них там з сфінктерами? Продовжують зніматися одиниці в таких сценах,тобто ті,в кого не висить гірлянда геморойна
Вам телефонограмма• 30 марта 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
В смысле куда девается, никуда
Дырки впритык