Неначасі• 30 марта 2024
Тема розважальна, нічого серйозного 17
Потрібно відгадати українського коміка
Цей комік фанат футболу вболіває за один з італійських футбольних клубів
Земляк іншої комедійної актриси якої на жаль вже немає в живих
йому більше 30 але менше 40 років
Його батьківщина займає якщо не перше то одне з перших місць по виробництву в Україні того що дуже полюбляють діти
йому більше 30 але менше 40 років
ЧорноброваЯ• 30 марта 2024
Мене остання фраза бентежить’ по виробництву в Україні того що дуже полюбляють діти’ Що це?
Неначасі
• 30 марта 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Ну дорослі теж його люблять ,але діти особливо.Морозиво