30 марта в 22:14

Воспаление тройничного нерва, посоветуйте врача в Киеве

Год назад мучилась пол года, что только не делала, вроде успокоился. И вот на фоне стресса снова воспалился. Ещё и желчный удалила, особо ничего пить нельзя. Сходила к своему врачу, он вообще странный стал. Говорил или неогабин пить (в прошлый раз уже галлюцинации были от него) или ботокс уколоть по ходу нерва и это поможет..
Посоветуйте врача, который помог вам купировать боль и снять воспаление
Обнемашечка 30 марта в 22:30
Ой, автор, лікаря не пораджу, але дуже співчуваю Вам(((( пережила подібне після обширного видалення (4 зуби і кіста)..... який це адський біль(((( враження, ніби щелепу трощать наживо... я 2 тижні була на налбуфіні, поки зняли загострення. Зараз тттт , ніби все спокійно, тільки час від часу на холоді починає нити нижньощелепна гілка. Попереду імплантація, а я як згадаю, що пережила, і волосся дибки на голові((((
автор Неместная Я 30 марта в 22:33
Ответ дляОбнемашечка
Ой, автор, лікаря не пораджу, але дуже співчуваю Вам(((( пережила подібне після обширного видалення (4 зуби і кіста)..... який це адський біль(((( враження, ніби щелепу трощать наживо... я 2 тижні була на налбуфіні, поки зняли загострення. Зараз тттт , ніби все спокійно, тільки час від часу на холоді починає нити нижньощелепна гілка. Попереду імплантація, а я як згадаю, що пережила, і волосся дибки на голові((((
Так, я уже три дні просто реву, як знаю через що тоді пройшла. І головне незнаю що робити.