ОйЙой• 30 марта 2024
Сьогодні вперше прочитала історію кохання Анни Ніколь-Сміт і діда
Діду було майже 90 , а їй 26. Ви вірите в таку любов? Головне, що дід нафтовий магнат і пообіцяв їй залишити майно і мільярди, а коли помер, то виявилося, що дід заповів майно і гроші другій людині. Бугагааа. А ви б вийшли за такого діда???
Липка-прилипка• 31 марта 2024
Ответ дляЛапка
Из Полтавы, дура
Опозорила всю Полтаву, Вікторія, жена командира роти.
Лапка• 31 марта 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
и не говорите
Сиренькая• 31 марта 2024
Ответ дляОйЙой
Удалено администрацией...
Так вы тоже под анонимом тоже такая умная и смелая
Куда_бежать• 31 марта 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Он умер через год, понятно же, что там о любви и речи не было.
Но и у неё жизнь очень короткая, умереть в 39 лет, 2 детей осталось
Почему двое
Одна, дочь
волосатое стекло• 31 марта 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Удалено администрацией...
Знаєте, не знаю що там за чоловік у автора і чи є він взагалі. Но давайте все ж таки не будемо принижувати жінок військових.
Мало того що деякі чоловіки досі намагаються до них як до другого сорту ставитися, а тут і жінки ще від себе додають.
Ці жінки воюють, багато хто з них безпосередньо на передовій, лікують, евакуюють поранених. Частина них нажаль вже загинула, деякі в полоні. А наші жіночки досі намагаються виставити геть усіх якимись повіями
Виннипуховна• 31 марта 2024
Ответ дляОйЙой
90 лет, колясочник, дед-пердед. Смогли б с таким в обнимку спать за гроши? Я то понимаю, что секса может и не было, но...
Ваши фантазии бы в хорошее русло. Дед инвалид парализованный, он много ей дал, матери одиночке, работающей стриптизершей.
Хотя она пример, что деньги не дают счастья и болота, в которых она жила, затянули окончательно. Ребенок, выросший в этой клоаке, стал наркоманом, и сама погибла очень рано