Счастье_же_вот_оно• 31 марта 2024

Прошу не засуджувати, будь ласка….

Всім привіт. Я тут новенька. Зареєструвалась, бо потребую поради і думки з боку. Заплуталася, втомилася… Почну спочатку…Мені 28 років, заміжня, маю доньку (2,4 р). Все свідоме життя я розуміла, що дуже хочу родину, хочу закохатися раз і на все життя, стати мамою і жити спокійно в любові і повазі. Завжди розуміла, що пріоритетом в житті для мене буде родина, не бізнес, чи гроші. Проте, я не з лінивих, не з тих жінок, які прагнуть сісти чоловікові на шию і все життя не працювати, а сидіти вдома і деградувати. Я мала мрію з юності - займатися волоссям. Ця мрія еволюціонувала від перукаря і до майстра по нарощуванню. Але до цього я прийшла лише в 27 років. В юності, як це частіше за все бувало у дітей мого покоління, батьки запихнули мене в універ на ін яз, бо я маю розум до мов. Мене дійсно по сей день захоплюють іноземні мови, я володію 5тьма, але повʼязувати це з роботою не хочу - це просто не моє (мала досвід). Так я закінчила 4 курси бюджету(для батьків) і, коли не попала на 5й, з радістю кинула це діло і пішла в самостійне доросле життя в неповних 20 років. Але волоссям зайнятись не вийшло, бо мусила заробляти і якось жити. Словом, ніхто зі мною не панькався, я розумна, працьовита і багато від життя не просила. І от в 23 роки зустрічаю я свого майбутнього чоловіка. Скажу одразу, я приваблива (була), уваги чоловіків в мене було завжди багато і я ніколи не почувала себе самотньою, проте на той момент життя, була зайнята виключно роботою і цілеспрямовано чоловіка не шукала. Я займалася спортом, мала струнку привабливу фігуру, заробляла і, відповідно, мала гроші щоб доглядати за собою - словом, виглядала на всі 100. Такою мене і зустрів мій чоловік. Ми більше року просто спілкувалися, іноді зустрічалися, романтичних стосунків не було - я була зайнята роботою, він теж, та і він увагою дівчат обділений не був, за ним завжди бігало дуже багато дівчат. До того ж він був професійним спортсменом і мав специфічну роботу, через яку постійно біля нього крутилося купа жінок - він був начальником охорони в елітному нічному клубі Харкова, а паралельно працював у тодішнього мера Генадія Адольфовича. І от у 20му році ми починаємо близько спілкуватися і в якийсь момент у мене спалахнула закоханість. Неймовірна, яскрава, шалена. Проте все ще, ні сексу ні офіціних стосунків в нас не було, просто в якийсь момент щось клацнуло в серці і я відчула - це моя доля. Пам’ятаю навіть, як сказала тоді подружці: «Побачиш, Сашка, я за нього вийду заміж, я відчуваю». Він на той момент поїхав на пів року в Англію на контракт по спорту і ми почали розвивати наше спілкування на відстані. Ми постійно жартували - я йому «Збирай гроші на весільну сукню», а він мені «От побачиш, приїду і одружусь». Майже так і сталося. Він приїхав в Україну в лютому 20го року і вже в новорічну ніч зробив мені пропозицію. Усі два місяці до нового року ми були нерозлучні. Я мліла від почуттів, а він впевнено переконував мене, що попереду нас чекає родина. І от в січні я йду в відпустку і ми на 2 тижні їдемо в інше місце і не вилазимо з ліжка. Бажання мати ВЖЕ дитну було обговорене, так це дуже швидко, так досить інфантильно, але що він, що я досить впевнено стояли на ногах і вирішили, що ми кохаємо один одного, а значить впораємося. В мене з дитинства були проблеми з циклом. Місячні не почалися самостійно, мені іх стимулювали у 16 років і з того дня по сьогодні я ніколи не знаю, коли вони мають початися 😅 так і жила. Паралельно, окрім нерегулярного циклу, мала полікістоз і ще кілька супутніх порушень, про які я знала, а також знала, що самостійно завагітніти скоріше за все не вийде, треба буде готуватися і стимулювати вагітність гормонально. Проте диво, звісно, сталося і завагітніла я з першого циклу вже в кінці січня 21го року. Я була щаслива як ніколи в житті. Чоловік відреагував впевнено: «В нас все буде чудово, кохана». Здавалося, ось воно життя, про яке я мріяла з дитинства…. Але я помилялася. Розпис був запланований на червень. В лютому чоловік знову їде закордон. Взагалі план був виїхати разом до Англії, але все пішло не так, як планувалося. Через 3 місяці чоловік раптово повернувся. Він став різко дуже дивно себе поводити. І тут я дізнаюсь, що в він попав в серйозні проблеми повʼязані з грошима. Пояснювати детально не буду, але скажу так, його підставили на роботі в клубі і ситуація повернулася таким чином, що в один день зникли всі, кого раніше він вважав друзями і щоб вилізти з усього, що сталося, прийшлося віддати усі заощадження що були відкладені. А, ще трошки раніше почалися проблеми, які були повʼязані з роботою у Кернеса, який напередодні (у грудні 20го) помер. Чоловік став дратівливим, постійно зникав аргументуючи це всіма цими проблемами. Я підтримувала його і терпляче чекала коли це все закінчиться. Періодично мене відвідували думки, що може якісь з цих ночей, коли він зникав, він був з жінками… але я від себе ці думки відганяла - приводу сумніватись він мені не давав, а починати сімейне життя з недовіри, перевірок і слідкування я не хотіла.
Анонім Секретар• 31 марта 2024
Откуда копировали ? Явно ж не писали

И.О. человека• 31 марта 2024
Это как заказ с али - ожидание-реальность.
Вы выбрали стремного мужика и теперь страдаете.
Все ошибаются, штош
Язвочка• 31 марта 2024
Ответ дляСанька-4b93
Хммм, поддержки в чем? Что муж перестал изменять? Ок, голосуем, кто за?
Йа
Tivoli• 31 марта 2024
может стать писательницей......
Аленький носочек• 31 марта 2024
Ответ дляНаша взяла
Ребенка в сад ,вам на работу
Вона й так не справляється. Думаєте з виходом на роботу стане легше? Допомогти з дитиною нікому
Natalia505• 31 марта 2024
Ответ дляОце так цабе
Анука
Для чого? Фрау Гіта вже зробила це за мене. Як можна так писати, жити і перетворювати своє життя на пекло? Це не до вас питання звісно.
Козачка• 31 марта 2024
Уважно перечитала.
Купа непотрібної інформації і всю суть цієї графоманії можна вмістити в одну фразу: ’ Сама не знаю, чого хочу’.
Анонім Секретар• 31 марта 2024
Спалились на словах - прошу не засуджувати - ведь вы знаете хорошо какие советчицы ) а то прям только зарегистрироваться и знать кто тут сидит)
Тётя Хрюша• 31 марта 2024
Ответ дляКозачка
Хтось це все читав? Можна короткий переказ?
Хто вміє читати, читав.

Пліснявілий сир• 31 марта 2024
Было тяжело, но я прочитала.
Автор, вам 28 лет. Вы совсем молодая женщина, у которой впереди вся жизнь. Не позволяйте вашему мужику вас ломать
Жизнь полна красок, вы здесь для того, чтобы жить и наслаждаться.
Ну ошиблись с мужем - ок. Перешагиваете, занимаетесь собой, дочкой и становитесь счастливой.
Вам ведь всего 28, а из за какого то пи*****а вы хороните свою жизнь и молодость заживо.
Tivoli• 31 марта 2024
Ответ дляфрау Гітта
Я..
Всё было хорошо, автор владеет пятью иностранными языками, но хочет наращивать волосы. Мужа очень любит, хоть он шляется по телкам и изменяет ей на право и на лево. Но она считает, что с ней что-то не так, она сидит в четырёх стенах с дочкой (3 года), муж много работает, и как кажется автору, перестал изменять. Автор просит поддержки и совета.
Что тут советовать, она может послать его на всех языках, которыми владеет
Санька-4b93• 31 марта 2024
Ответ дляTivoli
может стать писательницей......
Ну, такое, интриги нет.
Анонім Секретар• 31 марта 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Хто вміє читати, читав.
Зачем на это тратить время свое ?)
Козачка• 31 марта 2024
Ответ дляTivoli
может стать писательницей......
Нечитабельно ж абсолютно.
І дивно, що авторка знає 5 мов, але не в курсі про існування абзаців.
Язвочка• 31 марта 2024
Ответ дляTivoli
может стать писательницей......
Танунах...Пулитцеровская премия не светит
Natalia505• 31 марта 2024
Ответ дляКозачка
Уважно перечитала.
´Я люблю страждати, мені це потрібно як повітря´...
миссДавеча• 31 марта 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Щиро дякую
Автор, ви типова втомлена мама в декреті, яка мріє просто пройтись по вулиці наодинці зі своїми думками. Якщо є фінансова можливість, водіть дитину на розвиваючі заняття. Поки дитина буде на занятті, ви собі каву спокійно поп´єте в кафе. Якщо немає такої можливості, то віддайте в садочок, але будьте готові, що стане ще гірше, бо дитина почне постійно хворіти.
Язвочка• 31 марта 2024
Ответ дляАленький носочек
Бидося... 10 гектаров огорода, 5 языков,куры, свиньи, с одним ребенком загнется...
фрау Гітта• 31 марта 2024
Ответ дляTivoli
Вы что.. Она ж его любит...

Царевна_несушка• 31 марта 2024
Обожнюю читати. Але коли побачила, що тут трилогія, ще й така нудна, то дочитати не змогла. Мабуть теж почитаю короткий переказ в коментах
ПазлШредінгера• 31 марта 2024
Автор, вам би трошки скромності. Було б легше, а то в очікуванні ідеальності від себе, оточуючих і життя, можна загриміти в дурку. У вас між реальністю і вашою рефлексією просто прірва
Tivoli• 31 марта 2024
***Я фактично загрузла в побуті, какашках, кастрюлях і істериках*******Чоловік працює постійно. ........... Чоловік допомагає, але не з тим, чим би я хотіла. Він приходить і починає мити посуд, пилососити, прати.. ****
Да уж, скорее только в истериках.
Как она погрязла в быте, если муж приходит и начинает мыть посуду, стирать?
Директриссимо• 31 марта 2024
Ответ дляSo_so
Странная история для женщины, которая не планировала деградировать.
Буду настоящей советчицей - нужно выходить на работу и всё изменится к лучшему.
ви прочитали повністю? про що хоч стисло там?
Тётя Хрюша• 31 марта 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Зачем на это тратить время свое ?)
Блін, хто б казав)))) Порадниця, яка тут з теми в тему переходить, а строїть з себе, наче читала Камю, і палиць раптово тикнув на Порадницю.
Не пью, не курю• 31 марта 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Щиро дякую
вы серьезно думаете это кто-то прочитает?
КАПСЛОЧНИЦА• 31 марта 2024
У меня было похоже как у Вас , с 4месяца беременности это чмо мотало мне нервы, падло гори в аду.
И я это долго терпела его гульки и бухло, бабы и не начевки дома, почему то до беременности он себе такого не позволял.
А вдруг сказал имею права.
Когда дочери было 1год , подала на развод и алименты и не жалею.
Говно такое обижать беременную.
Сейчас дочери 18лет и мы его в глаза не видели , хоть живёт рядом.
Злостный должник алиментов.
Пліснявілий сир• 31 марта 2024
Не представляю чтобы я в свои 28 лет позволяла мужику портить себе жизнь хороня свои молодые годы
автор Счастье_же_вот_оно • 31 марта 2024
Ответ дляАленький носочек
Чесно кажучи, я в шоці, що бачу такий коментар, спосеред усього, що прочитала.
Не пью, не курю• 31 марта 2024
Ответ дляЯзвочка
Автор зе бест, но быт затянул. А так, она в шаге от Нобелевской премии и миллиардного бизнеса)
а совет в чем?
Аленький носочек• 31 марта 2024
Ответ дляЯзвочка
Загнеться, бо не справляється вже. Вийде на роботу, часу взагалі ні нащо не вистачатиме