Счастье_же_вот_оно• 31 марта 2024

Прошу не засуджувати, будь ласка….

Всім привіт. Я тут новенька. Зареєструвалась, бо потребую поради і думки з боку. Заплуталася, втомилася… Почну спочатку…Мені 28 років, заміжня, маю доньку (2,4 р). Все свідоме життя я розуміла, що дуже хочу родину, хочу закохатися раз і на все життя, стати мамою і жити спокійно в любові і повазі. Завжди розуміла, що пріоритетом в житті для мене буде родина, не бізнес, чи гроші. Проте, я не з лінивих, не з тих жінок, які прагнуть сісти чоловікові на шию і все життя не працювати, а сидіти вдома і деградувати. Я мала мрію з юності - займатися волоссям. Ця мрія еволюціонувала від перукаря і до майстра по нарощуванню. Але до цього я прийшла лише в 27 років. В юності, як це частіше за все бувало у дітей мого покоління, батьки запихнули мене в універ на ін яз, бо я маю розум до мов. Мене дійсно по сей день захоплюють іноземні мови, я володію 5тьма, але повʼязувати це з роботою не хочу - це просто не моє (мала досвід). Так я закінчила 4 курси бюджету(для батьків) і, коли не попала на 5й, з радістю кинула це діло і пішла в самостійне доросле життя в неповних 20 років. Але волоссям зайнятись не вийшло, бо мусила заробляти і якось жити. Словом, ніхто зі мною не панькався, я розумна, працьовита і багато від життя не просила. І от в 23 роки зустрічаю я свого майбутнього чоловіка. Скажу одразу, я приваблива (була), уваги чоловіків в мене було завжди багато і я ніколи не почувала себе самотньою, проте на той момент життя, була зайнята виключно роботою і цілеспрямовано чоловіка не шукала. Я займалася спортом, мала струнку привабливу фігуру, заробляла і, відповідно, мала гроші щоб доглядати за собою - словом, виглядала на всі 100. Такою мене і зустрів мій чоловік. Ми більше року просто спілкувалися, іноді зустрічалися, романтичних стосунків не було - я була зайнята роботою, він теж, та і він увагою дівчат обділений не був, за ним завжди бігало дуже багато дівчат. До того ж він був професійним спортсменом і мав специфічну роботу, через яку постійно біля нього крутилося купа жінок - він був начальником охорони в елітному нічному клубі Харкова, а паралельно працював у тодішнього мера Генадія Адольфовича. І от у 20му році ми починаємо близько спілкуватися і в якийсь момент у мене спалахнула закоханість. Неймовірна, яскрава, шалена. Проте все ще, ні сексу ні офіціних стосунків в нас не було, просто в якийсь момент щось клацнуло в серці і я відчула - це моя доля. Пам’ятаю навіть, як сказала тоді подружці: «Побачиш, Сашка, я за нього вийду заміж, я відчуваю». Він на той момент поїхав на пів року в Англію на контракт по спорту і ми почали розвивати наше спілкування на відстані. Ми постійно жартували - я йому «Збирай гроші на весільну сукню», а він мені «От побачиш, приїду і одружусь». Майже так і сталося. Він приїхав в Україну в лютому 20го року і вже в новорічну ніч зробив мені пропозицію. Усі два місяці до нового року ми були нерозлучні. Я мліла від почуттів, а він впевнено переконував мене, що попереду нас чекає родина. І от в січні я йду в відпустку і ми на 2 тижні їдемо в інше місце і не вилазимо з ліжка. Бажання мати ВЖЕ дитну було обговорене, так це дуже швидко, так досить інфантильно, але що він, що я досить впевнено стояли на ногах і вирішили, що ми кохаємо один одного, а значить впораємося. В мене з дитинства були проблеми з циклом. Місячні не почалися самостійно, мені іх стимулювали у 16 років і з того дня по сьогодні я ніколи не знаю, коли вони мають початися 😅 так і жила. Паралельно, окрім нерегулярного циклу, мала полікістоз і ще кілька супутніх порушень, про які я знала, а також знала, що самостійно завагітніти скоріше за все не вийде, треба буде готуватися і стимулювати вагітність гормонально. Проте диво, звісно, сталося і завагітніла я з першого циклу вже в кінці січня 21го року. Я була щаслива як ніколи в житті. Чоловік відреагував впевнено: «В нас все буде чудово, кохана». Здавалося, ось воно життя, про яке я мріяла з дитинства…. Але я помилялася. Розпис був запланований на червень. В лютому чоловік знову їде закордон. Взагалі план був виїхати разом до Англії, але все пішло не так, як планувалося. Через 3 місяці чоловік раптово повернувся. Він став різко дуже дивно себе поводити. І тут я дізнаюсь, що в він попав в серйозні проблеми повʼязані з грошима. Пояснювати детально не буду, але скажу так, його підставили на роботі в клубі і ситуація повернулася таким чином, що в один день зникли всі, кого раніше він вважав друзями і щоб вилізти з усього, що сталося, прийшлося віддати усі заощадження що були відкладені. А, ще трошки раніше почалися проблеми, які були повʼязані з роботою у Кернеса, який напередодні (у грудні 20го) помер. Чоловік став дратівливим, постійно зникав аргументуючи це всіма цими проблемами. Я підтримувала його і терпляче чекала коли це все закінчиться. Періодично мене відвідували думки, що може якісь з цих ночей, коли він зникав, він був з жінками… але я від себе ці думки відганяла - приводу сумніватись він мені не давав, а починати сімейне життя з недовіри, перевірок і слідкування я не хотіла.
Баба на горошині• 31 марта 2024
Перше що потрібно, розгрузити себе. Дитину вже можна оформити в садок, сезон вірусів йде на спад, зараз прекрасно це можна зробити. У вас буде на себе як мінімум пів дня. Місяць другий відпочинете і шукайте роботу, вона ж вам приносила задоволення і дохід. Виривайтесь з цієї буденності, бо з розуму зійдете, депресивний стан у вас вже є.

автор Счастье_же_вот_оно • 31 марта 2024
Ответ дляМамзелькіна
Я прочитала від першої до останньої букви.
Бо бачила такі ситуації в житті знайомих. Там закінчилося дуже погано... але початок - як под копірку

Дівчину замордували. Спочатку чоловік влаштував ’райське життя’, потім війна внесла корективи... жодної точки опори і, скоріше за все, повний безлад по здоров´ю.
Зараз на межі, яку, сподіваюся, не переступить

Авторко, наймайте няню або шукайте садочок і йдіть до лікаря. Психолог обов´язково. Розумію, грошей немає, але у Франківську є ГО, які мають програми психосоціальної підтримки.
Сходіть до невролога, скажуть, головний біль турбує і несконцентрованість. Думаю, дадуть тести на листах...Бека і т.д. Для такого стану невролог зобов´язана дати. І думаю, вони у вас будуть жахливі. І порадить, куди далі, де буде безкоштовний психолог.
Є гарячі лінії. Якщо очно ніяк, дзвоніть туди.
І дуже добре що написали принаймні тут. Хоч якось виговоритися теж потрібно
Єдине, на майбутнє пишіть менше особистих деталей (міста переїзду і т.д.). Вас легше ідентифікувати, і можуть пнути не лише віртуально, але й у реальному житті
Дякую Вам
Аленький носочек• 31 марта 2024
Ответ дляЯзвочка
А как же Автор с 5 языками и супер-парикмахерскими способностями? Неужели не в состоянии на няньку заработать?
Не може, людина, яка має безлад у голові мало продуктивна. Спочатку потрібно налагодити режим для тараканів у голові, а тоді вже наводити порядок навколо себе
Ответ дляНаша взяла
Все проходят привыкание.Я так понимаю на няню на полный день муж не зарабатывает
Мои пошли в сад в 2,5;2;1,4.
Я не можу лишити дитину на сторонню людину. Не в сенсі, що я вважаю це неправильним, а просто мені психологічо важко, я боюся, що з дитиною щось може статися і все.
Наша взяла• 31 марта 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Дякую Вам за коментар. В мене батьки дуже зайняті своїми проблемами, роботами і своїм життям, до того ж мають молодшу дочку. Тому і такого варіанту не маю
Вас никто не выгонял,сами помчались обратно к своему изменщику.И да,это нормально родителям иметь свою жизнь)
КартаБезКомиссий• 31 марта 2024
Ответ дляЯзвочка
Представляю, как вы заработали и на няньку и на прислугу
Аленький носочек• 31 марта 2024
Ответ дляСанька-4b93
То есть, отдельно от ’хренового’ мужа она свою жизнь не планирует?
Так и не поняла, в чем автора поддерживать надо ?
1. Муж - говно, разводись? Ну ок
2. Муж - говно, терпи? Тоже ок.
Напевно, ні. Я вже питала, як автор збирається вирішувати питання. Бо ми тут поспівчуваємо і розійдемось. Про розлучення взагалі мова не йде, я так зрозуміла
маска Ілона• 31 марта 2024
Ответ дляЯзвочка
Володію 5 мовами
Автор, можете подтвердить сертификатами, какие языки знаете, кроме украинского и русского? )
Это имеет какое-то отношение к теме?
Это все, что вы можете сказать автору?
Язвочка• 31 марта 2024
Ответ дляАленький носочек
Так Автор этого не понимает и не поймёт.

Ответ дляП´яна вишня
Мне вот интересно. Автор, вы сначала всё это написали, сохранили в файл, а только потом создали тему и скопировали по частям весь свой текст? Потому что если бы вы писали его сразу в тему, у вас бы части прерывались, а между ними выскакивали комментарии советчиц.
Это ж как подготовились в надежде выйти в топ
Який топ, господи, люди, про що Ви. Я цілеспрямовано зареєструвалась, щоб просто ЕЛЕМЕНТАРНО виговоритися, почути якусь пораду, людяне слово.. я розуміла, що хочу описати повністю свою ситуацію і стан, щиро поділитися з людьми, які мене не знають в обличчя, все… тому написала в телефоні і вставила. А так, бачу подарувала багатьом можливість самоствердитися.
Ответ дляmarishka1001
Вы устали. Нужно срочно менять в обстановку чтобы не было срывов. Ничего не потеряно,ни все так страшно как кажется. Поверьте. Все можно исправить в плане фигуры, внешности...и с детскими капризами . Но все постепенно. Начните с главного- разгружайте себя с каждым днём,чтобы начать жить и для себя любимой. Отдайте ребенка в детский сад,несмотря на капризы и другие нюансы. Не жалейте ребенка- пожалейте себя! У вас появится время для себя и вы начнёте подтягивать пробелы все. Жить для себя. Станете счастливее и ребенок это почувствует тоже. Насчёт мужа,то не ставьте приоритет на нем сейчас ( что он делает,изменяет или нет если я стала сейчас не привлекательной). Вы потеряли уверенность в себе и ее надо срочно вернуть. Займитесь собой срочно. И привлекательностб вернётся и уверенность и работа даст чувство уверенности и перезагрузки. Иначе никто вместо вас этого не сделает. А там и к мужу по другому станете относится. Сначало о себе подумайте. Срочно в детский сад дитя!
Дякую щиро. Я в черзі на садочок. Саме такий мала план…
Звездолётчица• 31 марта 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Автор, якщо Ви не троль, то Вам пора усвідомити, що Ви не унікальна, а така ж точно, як всі інші жінки (хоч це і боляче знати ). Чи думаєте, що всім іншим на своїх дітей плювати і тільки Ви одна переживаєте?
Усвідомлюєте те, що Ви така ж, як всі. А якщо всі справляться, то і Ви зможете. А далі піде легше
Я_и_моя_собака• 31 марта 2024
Не очень понимаю что вы ожидаете тут прочесть, н напишу - обратитесь к психологу. Если все это правда, то помочь себе сможете только вы с помощью специалиста. Иначе дальше будет только хуже.
Звездолётчица• 31 марта 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
і перестаньте драматизувати свої страждання, життя - воно в принципі не просте. Соплі підібрали і жити, бажано щасливо і повним життям. А не піськостражданнями
Ответ дляЯзвочка
Вам 27. Это возраст, когда не на родителей нужно рассчитывать, а на себя. У Вас было время получить образование, развиваться и твёрдо стоять на ногах.
Скоріше за все Ви не читали, бо ж тут роман для виходу в топ, то я поясню. Я з університету сама стою на ногах і не живу з батьками. Дякую
Коханозадовільна• 31 марта 2024
Не дочитала до кінця
Скажу так - всі ці ситуації відбуваються в вашому житті через СТРАХ
Страх не мати ідеальної родини тільки генерує ситуації розчарування
Чим більше і болісніше чогось хочеш - тим більше розчаруєшся
Пристрасть = страждання = страх (в них навіть корінь слова спільний)
Вам треба відпустити все і всіх, знайти спокій в собі, а не в родині
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я с ребёнком в похожей ситуации, малышке годик. Я мечтаю ходить в спортзал, одной ходить в душ, кушать сидя за столом спокойно пережевывая, а не глотая, элементарные вещи.
Начала себя доставать из болота, заставляю привести себя в порядок и сделать хоть что-то одно для себя. Сегодня я сидела пила кофе, ребенку включила идиотские мультики на 10 минут, вчера я поехала гулять по ночному городу с коляской, вернулись в 23. И по фиг что режим сбила в этот день, но для меня это был прям глоток воздуха.
Напишите список, что вам приносит удовольствие или чего хочется. Шаг за шагом выполняйте, пусть не все сразу но вы начнёте выходить по чуть чуть из этой рутины
Дякую 🤍
Мальовнича даль• 31 марта 2024
Кто-то дочитал этот сериал до конца? Я дошла только до знания пяти языков, и сразу поняла, что автор говорит правду, осуждать ее ни в коем случае нельзя и она буквально вот только зарегистрировалась, чтобы поделиться с ними своей заковыристой биографией.
Мальовнича даль• 31 марта 2024
Ответ дляфрау Гітта
Я..
Всё было хорошо, автор владеет пятью иностранными языками, но хочет наращивать волосы. Мужа очень любит, хоть он шляется по телкам и изменяет ей на право и на лево. Но она считает, что с ней что-то не так, она сидит в четырёх стенах с дочкой (3 года), муж много работает, и как кажется автору, перестал изменять. Автор просит поддержки и совета.
Дай бог вам здоровья и постоянных акций в ближайшем АТБ!

Ответ дляНаша взяла
А де я сказала, зо це не нормально? І де я скаржилася на батьків, чи говорила, що вони зобов’язані мені допомагати? Якби я так думала, то повісила б дитину на них, як це робить безліч жінок, і займалася б своїм прекрасним життям і чоловіком, якого я на собі «женила».
Tivoli• 31 марта 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Очнитесь. Вы не стоите на ногах
Вы даже не лежите
А валяетесь в истерике

Но вы не хотите это признать, как и то, что вы обычная, как все мы
Вареничніца• 31 марта 2024
У Франківську є садочки державні, є приватні, віддавайте дитину в садок і на роботу. Вам треба змінити обстановку. Ви добряче себе накрутили. Мій чоловік теж не займався дитиною, ну силою ж не заставиш, так і жили. Розлучились через інше. Я позичила гроші і відкрила невеликий магазинчик в ТЦ, моє життя змінилося, я бачила людей, спілкувалася з людьми, якісь ДН, походи в кафе і т.д.
Язвочка• 31 марта 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Представляете, заработала. И без 5 языков)
Українська зірочка• 31 марта 2024
Ответ дляКозачка
Хтось це все читав? Можна короткий переказ?
Да запросто вышла замуж за известного ловеласа, сразу забеременела, оказалось он гулял с другими, теперь сидит в 4-х стенах с ребёнком и страдает.
Ответ дляЗвездолётчица
Де, покажіть де я сказала, що я унікальна, чи сказала, що я така прекрасна і, господи, чим я це заслужила. Я звичайна жінка, з звичайним життям і, єдине чого я хотіла - почути пораду. Все.
Tivoli• 31 марта 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
****Якби я так думала, то повісила б дитину на них, як це робить безліч жінок****
Автор, ваша главная проблема в том, что вы считаете себя лучше и уникальнее всех остальных женщин
1) С чего вы взяли, что родители повесили бы на себя ребенка по вашему хотению?
2) С чем вы взяли, что многие женщины (не таких офигительных как вы), так делают?
3) И с чего вы взяли, что ваша жизнь сразу стала бы прекрасной?
Язвочка• 31 марта 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Никто, кроме Вас, не знает ситуации. Вам, и только Вам, брать на себя ответственность и принимать решения. Ни мама с папой, ни чужие люди на форуме за Вас это не сделают. Взрослейте уже.
Язвочка• 31 марта 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Где сами на ногах?
Мальовнича даль• 31 марта 2024
Ответ дляSo_so
Та щось дуже дивне. Знает 5 языков, вся из себя красавица, планировала развиваться до мастера наращивания волос, а не деградировать, но вышла замуж. Муж красивый спортсмен, потом оказалось, что гуляет. В итоге она уже не красавица, истеричка, в декрете, мужа любит и нужна наша поддержка.
Подождите, еще муж после блядок приходит домой и начинает пылесосить. Что еще больше выводит автора из себя и усиливает деградацию и проблемы с внешностью. Я правильно уточнила?
Санька-4b93• 31 марта 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
У меня нет запасных детей (ц)