Реверанс• 31 марта 2024

Національна поліція України замовила 10 тис металевих наручників

Національна поліція України замовила 10 тис металевих наручників на загальну суму 15,5 млн грн.

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2024-03-28-00324...

Іспанський сором.
Чехи Україні рпг збирають, волонтери на дрони, крила, машини, а тут мабуть старі наручники стерлися, ухилянтів нема у що заковувати...
Результат:
вже голосів: 31
24 (77.42%) Все треба для допомоги фронту
4 (12.9%) І так зійде
3 (9.68%) Байдуже куди діваються гроші
bespe4na_mavpa• 31 марта 2024
А пирамидки уже обсудили? Сколько наши сделали сейчас и сколько ржали над руснявыми из-за них? Причем ржали именно над тем, что пирамидками кто-то нехило так денег себе намыл...

МаТраСы• 31 марта 2024
бояться заворушень..
Pole• 31 марта 2024
Ответ дляМаТраСы
бояться заворушень..
💯
illaria-k• 31 марта 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
какие пирамидки?
Natal_ka91• 31 марта 2024
Питання навіть не в коштах, хоча це теж дуже важливо, а куди стільки треба? До чого готуються?
МаТраСы• 31 марта 2024
як добре,що тема без анонімів. задовбали вже боти )) типа кідстаф ще живий))
Стрекоза любви• 31 марта 2024
Ответ дляNatal_ka91
Будуть відслідковувати теми на замовлення на Порадниці і швиденько приїжджатимуть з новими наручниками, пакувати будуть.
автор Реверанс • 31 марта 2024
На ключові пости призначають зрадників і проросійських громадян.
На чолі української армії росіянин сирський,з батьками які мешкають на росії.І бігають по маршам победобесія з георгіївськими стрічками.
Повно фото в Інтернеті.Їх навіть не видаляють.
РНБО віддали зраднику - куму ермака,фсбешнику Литвиненко.Який на початку війни прикарманив купу зброї і 12 000 000 долярів і втік з України.
Штовхають у прірву Україну.
bespe4na_mavpa• 31 марта 2024
Ответ дляillaria-k
какие пирамидки?
Зубы дракона

Natal_ka91• 31 марта 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Вільний народ))
Parasolechcka• 31 марта 2024
Мене більшe цікавить, де та стіна з рашкою, яку яценюк починав будувати... і де ті всі херої 2014 року... от вони б зараз заговорили, скільки б ми дізнались...
bespe4na_mavpa• 31 марта 2024
Ответ дляParasolechcka
Там же где будут эти херои через 10 лет - в шоколаде
автор Реверанс • 31 марта 2024
Ответ дляNatal_ka91
Поки волонтери купують авто для армії,зброю і оплачують лікування та протезування кінцівок воїнів.
Навіщо так тупо продовжувати красти гроші?
Хто зараз заробляє на крові?
чаревна• 31 марта 2024
Боже как смешно, особенно про ухилянтов.
Особенно если провести параллель, что вы здесь петиции героям просите подписать
автор Реверанс • 31 марта 2024
Ответ дляNatal_ka91
Вільний народ))
Був.
Пів Майдану вже під прапорами лежать.
За вільну Україну віддавши найдорожче.
Чомучка• 31 марта 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Зубы дракона
А хіба вони зайві?
чаревна• 31 марта 2024
Ответ дляРеверанс
Хто зараз заробляє на крові?
Не мелочитесь, всего 15 млн потрачено на 10 000 наручников. Вы ж хотите деокупации или будете скотчем чмобиков мотать
Мимо_шла• 31 марта 2024
Ответ длячаревна
А у нас чмобиков полиция разве в плен берёт?)
Чашечка кофе• 31 марта 2024
Ответ дляРеверанс
Штовхають у прірву Україну.
З 5 квітня 2014 року по 13 серпня 2019 року — заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Тобто, його перебування в РНБО при Турчинові вас влаштовувало чи просто команди фас не було? І можна джерело про 12 мільйонів доларів?

чаревна• 31 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
В случае чего, полиция тоже заходит на территории, как и остальные службы.
Хотя и в Украине дураков хватает, кому они понадобятся
Мимо_шла• 31 марта 2024
Ответ длячаревна
Сколько видела видео про взятых в плен,то реально солдаты ЗСУ мотают скотчем и глаза,и руки
автор Реверанс • 31 марта 2024
Ответ длячаревна
Ще смішно?
Ще не насміялися?
Вітаю Вас.
Прикро, що Ви про чужий героїзм з тільки з петицій і дізнаєтесь.
І то,тому,що шмигаль 80 % подань блокує
чаревна• 31 марта 2024
Ответ дляРеверанс
Ще смішно?
Ще не насміялися?
Вітаю Вас.
І то,тому,що шмигаль 80 % подань блокує
Правильно делает, потому что герои все кто с окопов не выходит. А не избранные, чьи друзья, знакомые эти петиции создают
автор Реверанс • 31 марта 2024
Ответ дляЧашечка кофе

Команду Фас зараз слухняно виконуєте Ви.
Не транслюйте своє життя на моє.
автор Реверанс • 31 марта 2024
Ответ длячаревна
Не знаєте де старі наручники поділися?
Потерлися?
Чашечка кофе• 31 марта 2024
Ответ дляРеверанс
Не транслюйте своє життя на моє.
Дайте відповідь на конкретне питання. Литвиненко в якості заступника Турчинова вас влаштовував чи ви навіть не знали про його існування?
Falcon82• 31 марта 2024
Ответ дляРеверанс
Не знаєте де старі наручники поділися?
Потерлися?
Нові автозаки купили, то і наручники нові треба. Ну що ви як дитина)
чаревна• 31 марта 2024
Ответ дляРеверанс
Не знаєте де старі наручники поділися?
Потерлися?
Создайте петицию, пусть полиция своими шнурками связывает.
А если по теме, странно было бы если б полиция к примеру закупили чешки гимнастические.
У нас народ странный, покупают плохо, не покупают тоже
автор Реверанс • 31 марта 2024
Ответ длячаревна
Звичайно для Вас правильно.
Четвірка Горовця виконала купу надзвичайно важливих завдань .
Після їх загибелі пройшов рік.Не нагороджені досі нічим.
illaria-k• 31 марта 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Зубы дракона
противотанковые? что с ними не так.. Это нужное.