Національна поліція України замовила 10 тис металевих наручників на загальну суму 15,5 млн грн.
Іспанський сором.
Чехи Україні рпг збирають, волонтери на дрони, крила, машини, а тут мабуть старі наручники стерлися, ухилянтів нема у що заковувати...
Іспанський сором.
Результат:
вже голосів:
24 (77.42%)
Все треба для допомоги фронту
4 (12.9%)
І так зійде
3 (9.68%)
Байдуже куди діваються гроші
bespe4na_mavpa• 31 марта 2024
А пирамидки уже обсудили? Сколько наши сделали сейчас и сколько ржали над руснявыми из-за них? Причем ржали именно над тем, что пирамидками кто-то нехило так денег себе намыл...
Natal_ka91• 31 марта 2024
Питання навіть не в коштах, хоча це теж дуже важливо, а куди стільки треба? До чого готуються?
Стрекоза любви• 31 марта 2024
Ответ дляNatal_ka91
Будуть відслідковувати теми на замовлення на Порадниці і швиденько приїжджатимуть з новими наручниками, пакувати будуть.
На ключові пости призначають зрадників і проросійських громадян.
На чолі української армії росіянин сирський,з батьками які мешкають на росії.І бігають по маршам победобесія з георгіївськими стрічками.
Повно фото в Інтернеті.Їх навіть не видаляють.
РНБО віддали зраднику - куму ермака,фсбешнику Литвиненко.Який на початку війни прикарманив купу зброї і 12 000 000 долярів і втік з України.
Штовхають у прірву Україну.
Natal_ka91• 31 марта 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Вільний народ))
Parasolechcka• 31 марта 2024
Мене більшe цікавить, де та стіна з рашкою, яку яценюк починав будувати... і де ті всі херої 2014 року... от вони б зараз заговорили, скільки б ми дізнались...
bespe4na_mavpa• 31 марта 2024
Ответ дляParasolechcka
Там же где будут эти херои через 10 лет - в шоколаде
Ответ дляNatal_ka91
Поки волонтери купують авто для армії,зброю і оплачують лікування та протезування кінцівок воїнів.
Навіщо так тупо продовжувати красти гроші?
Хто зараз заробляє на крові?
Ответ дляРеверанс
Хто зараз заробляє на крові?
Не мелочитесь, всего 15 млн потрачено на 10 000 наручников. Вы ж хотите деокупации или будете скотчем чмобиков мотать
Чашечка кофе• 31 марта 2024
Ответ дляРеверанс
Штовхають у прірву Україну.
З 5 квітня 2014 року по 13 серпня 2019 року — заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.
Тобто, його перебування в РНБО при Турчинові вас влаштовувало чи просто команди фас не було? І можна джерело про 12 мільйонів доларів?
Ответ длячаревна
Боже как смешно, особенно про ухилянтов.
Особенно если провести параллель, что вы здесь петиции героям просите подписать
Ще смішно?
Ще не насміялися?
Вітаю Вас.
Прикро, що Ви про чужий героїзм з тільки з петицій і дізнаєтесь.
І то,тому,що шмигаль 80 % подань блокує
Ще не насміялися?
Вітаю Вас.
І то,тому,що шмигаль 80 % подань блокує
Ответ дляРеверанс
Ще смішно?
Ще не насміялися?
Вітаю Вас.
І то,тому,що шмигаль 80 % подань блокує
Ще не насміялися?
Вітаю Вас.
І то,тому,що шмигаль 80 % подань блокує
Правильно делает, потому что герои все кто с окопов не выходит. А не избранные, чьи друзья, знакомые эти петиции создают
Ответ дляЧашечка кофе
Команду Фас зараз слухняно виконуєте Ви.
Не транслюйте своє життя на моє.
Чашечка кофе• 31 марта 2024
Ответ дляРеверанс
Не транслюйте своє життя на моє.
Дайте відповідь на конкретне питання. Литвиненко в якості заступника Турчинова вас влаштовував чи ви навіть не знали про його існування?
Ответ дляРеверанс
Не знаєте де старі наручники поділися?
Потерлися?
Создайте петицию, пусть полиция своими шнурками связывает.
А если по теме, странно было бы если б полиция к примеру закупили чешки гимнастические.
У нас народ странный, покупают плохо, не покупают тоже
Ответ длячаревна
Звичайно для Вас правильно.
Четвірка Горовця виконала купу надзвичайно важливих завдань .
Після їх загибелі пройшов рік.Не нагороджені досі нічим.