Встидаюся запитать• 31 марта 2024
Хто наважувався на дитину при поганому фінансовому становищі
Чоловік дуже хоче дитину.
Зараз на війні, зп 21 тис.
Мені 36 років, я працюю, отримую приблизно як він.
Мені вистачає грошей в притик.
Я розумію, що час іде, теж хочу дитину, але, в декреті я не зможу працювати, за що ми будем жити,не зрозуміло.
В мене батьків не має, допомогти немає кому.
В нього батьки в Росії,він з ними не спілкується взагалі
Ви б спробували вагітніти?
Зараз на війні, зп 21 тис.
Мені вистачає грошей в притик.
Ви б спробували вагітніти?
Результат:
вже голосів:
60 (41.67%)
Пробувала
52 (36.11%)
Ні
18 (12.5%)
Відкладала б гроші і потім ваг
14 (9.72%)
Почекала б поки буде краще фін
Белочкой зови• 31 марта 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Відповідального в чому?
Чому ви вважаєте що мій чоловік не відповідальний?
А в чем проявляется его ответственность? Он о вас не заботится, куда ему ещё ребенка рожать?
Хитрый Лис• 31 марта 2024
Я старшую рожала, когда были финансовые трудности. Если бы я знала, что мне потом ее надо будет самой вывозить в плане финансов - я бы сто раз подумала ’стоит ли рожать’
В вашем случае, меня смущает муж на войне.
Вы подумайте очень хорошо, сможете ли вы ребенка поднять одни
Встидаюся запитать
• 31 марта 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Авторе, зніміть локшину з вух
Яку саме, поясніть
120-120-120 (не худею)• 31 марта 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Повинно бути одне,а по факту інше на жаль.
Наприклад бронежелети видали такий, що проблеми зі спиною почались і досі не вилікували,купляли полегшений,одяг який видали, порвався за пів року, треба новий і т д
Не заправляєте авто,йдете пішки, не скаже ж він один,що в нього грошей немає, всі ж скидаються
Добре що хоч по їжі проблем не має, забезпечують
Ужас.пусть тикает оттуда.это же не норма это издевательство,используют внаглую
Пекельнi Борошна• 31 марта 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Я хочу дітей, чоловік теж
Але мене зупиняє фінансове положення.
А чоловік каже, коли скажеш, тоді й будем пробувати
Про гроші каже,якось воно буде(
А я боюсь
Але мене зупиняє фінансове положення.
Про гроші каже,якось воно буде(
А я боюсь
так он же на войне, как вы сможете пробовать, когда захотите? Или он все таки не на фронте, а просто мобилизирован и где-то в тылу?
Неновая почта• 31 марта 2024
Ответ дляЛо Шарик
Если Вы родите, муж будет меньше тратить, это понятно... Объяснит своим, что его доход - это всё, что есть в семье. Очень многие рожают до 25, а в таком возрасте доход частенько бывает такой себе... Среди знакомых нет никого у кого бы дети умерли с голоду. Тем более, если будет ЗП мужа только, то можно оформить выплаты малообеспеченных, субсидию, получать питание на ребёнка в поликлинике, спросить в совбезе про памперсы. Там же сейчас есть банк одежды. В соц.слцжбе пайки выдают и питание и памперсы малообеспеченным. Всё выйдет, не переживайте! Тем более, муж в ЗСУ!
Ну не пишите бред! Какая малообеспеченость даже если только муж будет получать 21000? Малообеспеченность привязана к прожиточному минимуму, не поленитесь загуглить сколько это, скажу сразу, что гораздо меньше 7000 на человека
Санька-4b93• 31 марта 2024
Ответ дляЛо Шарик
Я ещё больше Вами стала восхищаться! Три человека прокормить целый месяц за 4000 грн.! Это по 129 грн. в день на троих, по 43 грн. в день на человека, это 14 грн. на один приём пищи. Хлеб только?
Не вижу проводов для восхищения в жизни с ребенком впроголодь. Где в этом рационе мясо нормальное, творог, и яблоки, хотя бы, каждый день?
Встидаюся запитать
• 31 марта 2024
Ответ дляЧупокабра
Народжувати, якщо Ви хотече дитину. Мені 37, я зараз наважуюсь, але на другу дитину. Першою вагітніла у 2014, теж ситуація була така собі.
Ви можете на час декрету переїхати в квартиру чоловіка і економити на зйомі. Почати відкладати хоч трохи грошей зараз. + декретні + виплати. Економити. На маленьку дитину не так багато потрібно, якщо на ГВ. У мене уходило 3-4 підгузка на добу, 0 грн на їжу до 6ти місяців. Одягу не так багато і завчасно можна на тому ж джоржі і картерсі завчасно замовити з гарними знижками. І повірте, дитина гарний стимул для розвитку.
Але і чоловік має розуміти, що зі своєї зп матиме присилати Вам хоча б 10 тис. На місяць. Якщо він на це згодний і почне вже зразу (щоб Ви їх відкладали), то пробувала б.
Дякую за думку, у вас розумні поради
Ответ дляБелочкой зови
Хм, мы так же едим, даже часто я вообще один раз в день ем, порции очень скромные, но меньше 10 никак сейчас неполучается́
Смотря какой у вас рацион. Мы с мужем очень однообразные
То не любим, это не любим.
Даже если были бы богатыми, так бы и питались.
То не любим, это не любим.
120-120-120 (не худею)• 31 марта 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
а освіта дитині не потрібна?
хрін з ним з одягом, дитячого і безкоштовно валом.
а от де взяти на диплом?...
це так, по базова потреба. я вже не кажу про житло.
а от де взяти на диплом?...
Диплом?!своим умом писать диплом и учиться умом ,а не за гроши тянуть.ещё не доставало за диплом платить,это не обязанность родителей.
Встидаюся запитать
• 31 марта 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Какая аренда у военных?!😳девочки вы что?такое бывает?он не общается.а про вас они знают?может хорошие люди?и тоже ждут внуков?спишитесь позвоните
Не всі живуть в казармах чи їм надають житло.
Вони в Росії,в мене немає їх контактів.
Та якби і були,я б не змогла подзвонити чужим людям і сказати ’здрасте, ось така я, не хочете мені допомогти?’
Вони в Росії,в мене немає їх контактів.
ХаДиДиШь• 31 марта 2024
Я б не народжувала. По-перше, фінансові умови, по-друге житлове становище, по-третє, не факт, що з чоловіком все буде добре, вибачте, по-четверте, обстріли, прильоти і всяке таке, де ви ані собі безпеку не можете гарантувати, ані дитині. Мені 34, твердо вирішила не вагітніти, оскільки в такому самому становищі. Якщо буде потрібна дитина, я думаю, можна буде всиновити немовля. Я так і зроблю, якщо буде пізно. Але в мене ще великі проблеми по гінекології, все життя на препаратах…
Ло Шарик• 31 марта 2024
Ответ дляНеновая почта
Санька-4b93• 31 марта 2024
Ответ дляЧупокабра
А если не на ГВ? То это, как бы, 4 тысячи в месяц сразу.
Встидаюся запитать
• 31 марта 2024
Ответ дляБелочкой зови
Фінансово ні, морально так
Белочкой зови• 31 марта 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
а освіта дитині не потрібна?
а от де взяти на диплом?...
Ну образование то как раз бесплатное, с одеждой и едой сложнее
Встидаюся запитать
• 31 марта 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Як втікти?
Я б тільки за була б)))
Куратор дебошей• 31 марта 2024
Очікувана дитина може бути стимулом для власних амбіцій - розвитку))
Санька-4b93• 31 марта 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Обычная, оплата за жилье и за коммунальные услуги, там где они расположены
ТаЕщеОптимистка• 31 марта 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
я кажу не про купити написаний диплом, а про офіційну вартість навчання у виші. від самого захудалого (хоча я вважаю це втрачені роки, бо непопулярні виші і роботу потім не дають) до середнього - тут вищий % працевлаштуватися. за супер круті виші навіть не беремо до уваги, не лакшері сегмент соціума.
Белочкой зови• 31 марта 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
А як він може фінансово піклуватись?
От чесно, можливо я його виправдовую зараз,але я правда не розумію.
Обычно, деньги вам отдавать, а не на себя тратить
Встидаюся запитать
• 31 марта 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
В нього є відпустка, я вже 2 рази приїздила,як міняли місце дислокації,знімали отель.
Аристократка-тунеядка• 31 марта 2024
Автор, наскільки сильно ви хочете дитину? Як писала Елізабет Гілберт, дитина - це як тату на лобі, ти повинна бути впевнена на всі
. Ви повинні чітко розуміти, що це досить недешеве задоволення, саме собою воно якось не буде, та й чоловік на війні. Хай він буде під Божим захистом. Але такої нестабільності, як зараз ще ніколи раніше не було. Це повинно бути дуже виважене рішення.
ТаЕщеОптимистка• 31 марта 2024
Ответ дляБелочкой зови
школа - так, безкоштовна. і то, з нюансами.
я про виш.
Санька-4b93• 31 марта 2024
Ответ дляЛо Шарик
А кто будет бегать по поликлиника и сообесам, стесняюсь спросить?
120-120-120 (не худею)• 31 марта 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Вы вообще читаете то, что автор пишет????
И - да! В прифронтовых городах с военных берут за аренду несчастной развалины бешеные деньги. Это такое абсолютно везде.
Военные сами себе оплачивают жилье?!их призвали мобилизовали на войну,они рискуют жизнью и должны снимать себе ещё жилье?!вы все в шорах что ли..это же ненормально.получать 21 тыщу снимать за 10 жилье,покупать обмундирование и рисковать за тарелку супа ?
Встидаюся запитать
• 31 марта 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Так,дійсно,ви правду пишете.
Але чоловік ні за що не погодиться на всиновлення, я вже про це думала(
Белочкой зови• 31 марта 2024
Ответ дляEva030330
То не любим, это не любим.
Такой как вы описали