Встидаюся запитать• 31 марта 2024
Хто наважувався на дитину при поганому фінансовому становищі
Чоловік дуже хоче дитину.
Зараз на війні, зп 21 тис.
Мені 36 років, я працюю, отримую приблизно як він.
Мені вистачає грошей в притик.
Я розумію, що час іде, теж хочу дитину, але, в декреті я не зможу працювати, за що ми будем жити,не зрозуміло.
В мене батьків не має, допомогти немає кому.
В нього батьки в Росії,він з ними не спілкується взагалі
Ви б спробували вагітніти?
Зараз на війні, зп 21 тис.
Мені вистачає грошей в притик.
Ви б спробували вагітніти?
Результат:
вже голосів:
60 (41.67%)
Пробувала
52 (36.11%)
Ні
18 (12.5%)
Відкладала б гроші і потім ваг
14 (9.72%)
Почекала б поки буде краще фін
Ло Шарик• 31 марта 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Так у автора не будет её дохода, а свои 21000 муж тратит на себя
Я понимаю, но девушка пишет, что у неё доход намного меньше чем у автора...
Встидаюся запитать
• 31 марта 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Тобто ви првернетеся в квартиру чоловіка, народите, а на що будете жити?
В мене це ж питання,на яке не має відповіді, тому я і не пробую вагітніти
Встидаюся запитать
• 31 марта 2024
Ответ дляSo_so
Не в восторге от того, что это пишу, но какой ребенок на съемной комнате, без денег, без сбережений, муж на войне(
Ви правильно пишете.
Наполеон Бонапарт• 31 марта 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
От мене це питання ,на яке не має відповіді і зупиняє.
Але я розумію, що поки війна, ситуація не зміниться, а потім уже і я не зможу.
І від цієї безвихідності стає дуже сумно
Я б знайшла іншого чоловіка, відповідального, й від нього вже можна і народити
Незнакомлюся• 31 марта 2024
Ответ дляSo_so
Но потом может быть поздно
А так ребенок и например в Германии на пособии пока муж станет на ноги
Встидаюся запитать
• 31 марта 2024
Ответ дляНеновая почта
А вы уверены что вас не попрут с той комнаты? Соседство с грудничком даже не знаю кому может понравиться. А где ваша квартира?
На квартиру не заробила.
Я не планую жити на зйомці,якщо вирішу вагітніти
120-120-120 (не худею)• 31 марта 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Так, не на передовій, але і не зовсім в тилу.
От якийсь замкнутий круг виходить
Его должны обеспечить там полностью.какой бензин?!пусть за вам все пересылает.военный на полном содержании должен быть у страны.мало того что рискует ещё и бензин за свои покупать?как так?что то не то тут..
Белочкой зови• 31 марта 2024
Ответ дляEva030330
Едим два раза в день (не потому что экономим, ещё со студенчества так привыкли)
Утром яичница, ужин гарнир с мясом, суп (по классике)
Фрукты, овощи присутствуют, но исключительно по сезонно.
Морепродукты не едим.
Хм, мы так же едим, даже часто я вообще один раз в день ем, порции очень скромные, но меньше 10 никак сейчас неполучается́
Встидаюся запитать
• 31 марта 2024
Ответ дляEva030330
Но это учитывайте, что некоторые продукты вообще не любим (морепродукты, всякие там колбасы)
И плюс не ходим по кафешкам.
Я їм дуже багато фруктів і м´яса(
По кафе і дорогу їжу теж не їм
Наполеон Бонапарт• 31 марта 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Но потом может быть поздно
Если встанет
Встидаюся запитать
• 31 марта 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Авторе, перш за все, я б від такого чоловіка не народжувала. В будь - якому віці
А чому?
Неновая почта• 31 марта 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
На квартиру не заробила.
Ну а до замужества вы ж где то жили, не бомж же? Или ваше жилье пострадало в результате войны?
Встидаюся запитать
• 31 марта 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
У вас странный муж.как это так?вы в комнате чужой как студентка,он все на себя тратит.что это за семья?по теме откладывать на первое время,что то подарят,вещи в секонде детские копейки.а потом садик и вы работать.единственное плохо что у вас нет родителей,это конечно трудно будет.а вы свекра и свекровь не знаете?может они помогут?
Чоловік з ними не спілкується.
Я їх бачила тільки на фото.
Йому не вистачаэ, бо багато треба на все грошей,якщо хочеш вижити.
Тільки аренда полурозваленої хати 10 тис коштує де вони живуть
Я їх бачила тільки на фото.
Наполеон Бонапарт• 31 марта 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
А чому?
Бо він безвідповідальний, про вас не піклується, про дитину також не планує. Все в нього якось ’на авось’
Ответ дляНезнакомлюся
Но потом может быть поздно
Наверное, меряю по себе. Не могу представить себя с новорожденным без денег где-то в лагере. Своего жилья у автора вообще нет. Не знаю. Такие это обязательства, риск.
Понимаю, что возраст поджимает.
Встидаюся запитать
• 31 марта 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Та він й до війни не дуже вирішував, як у вас немає заощаджень
Невеликі були.
Але витратили, як його забрали на війну, все дуже дороге
Наполеон Бонапарт• 31 марта 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Чоловік з ними не спілкується.
Я їх бачила тільки на фото.
Авторе, зніміть локшину з вух
Встидаюся запитать
• 31 марта 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Відповідального в чому?
Чому ви вважаєте що мій чоловік не відповідальний?
Чупокабра• 31 марта 2024
Народжувати, якщо Ви хотече дитину. Мені 37, я зараз наважуюсь, але на другу дитину. Першою вагітніла у 2014, теж ситуація була така собі.
Ви можете на час декрету переїхати в квартиру чоловіка і економити на зйомі. Почати відкладати хоч трохи грошей зараз. + декретні + виплати. Економити. На маленьку дитину не так багато потрібно, якщо на ГВ. У мене уходило 3-4 підгузка на добу, 0 грн на їжу до 6ти місяців. Одягу не так багато і завчасно можна на тому ж джоржі і картерсі завчасно замовити з гарними знижками. І повірте, дитина гарний стимул для розвитку.
Але і чоловік має розуміти, що зі своєї зп матиме присилати Вам хоча б 10 тис. На місяць. Якщо він на це згодний і почне вже зразу (щоб Ви їх відкладали), то пробувала б.
Белочкой зови• 31 марта 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Ну почему не сможете? Мне почти 41 и мы подумывали о третьем, второго я в 36 родила как раз, а потому у вас в запасе ещё пару лет есть.
Но муж ваш странный, может не стоит от такого рожать?
120-120-120 (не худею)• 31 марта 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Чоловік з ними не спілкується.
Я їх бачила тільки на фото.
Какая аренда у военных?!😳девочки вы что?такое бывает?он не общается.а про вас они знают?может хорошие люди?и тоже ждут внуков?спишитесь позвоните
Санька-4b93• 31 марта 2024
Ответ дляEva030330
Смотрите съем жилья с коммунальными 6000 грн +-
Еда 4000 грн
Проезд нет необходимости
Одежда тоже редко, потому что нет необходимости.
Понятно что ещё есть медицина и прочие услуги.
Но я ещё до войны приучена жить аскетично, поэтому нам нормально.
Еда 4000 грн
Проезд нет необходимости
Еда на 4 тысячи это для 3х с ребенком?
Ло Шарик• 31 марта 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
От якийсь замкнутий круг виходить
Если Вы родите, муж будет меньше тратить, это понятно... Объяснит своим, что его доход - это всё, что есть в семье. Очень многие рожают до 25, а в таком возрасте доход частенько бывает такой себе... Среди знакомых нет никого у кого бы дети умерли с голоду. Тем более, если будет ЗП мужа только, то можно оформить выплаты малообеспеченных, субсидию, получать питание на ребёнка в поликлинике, спросить в совбезе про памперсы. Там же сейчас есть банк одежды. В соц.слцжбе пайки выдают и питание и памперсы малообеспеченным. Всё выйдет, не переживайте! Тем более, муж в ЗСУ!
В курсі діла• 31 марта 2024
Якщо чоловік хоче дитину то має розумітм, що має утриувати її та Вас у декреті, просто хотіти замало . Запитайте, чи готовий він віддававати зп Вам , а не витрачати на себе і бензин з наступного місяця, щоб могли вже збирати на вагітність, пологи і все що треба.
Встидаюся запитать
• 31 марта 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Повинно бути одне,а по факту інше на жаль.
Наприклад бронежелети видали такий, що проблеми зі спиною почались і досі не вилікували,купляли полегшений,одяг який видали, порвався за пів року, треба новий і т д
Не заправляєте авто,йдете пішки, не скаже ж він один,що в нього грошей немає, всі ж скидаються
Добре що хоч по їжі проблем не має, забезпечують
ТаЕщеОптимистка• 31 марта 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Лучше может не стать еще 10 лет. А молодость уходит. Женщине нужен ребенок. Хоть один.
а освіта дитині не потрібна?
хрін з ним з одягом, дитячого і безкоштовно валом.
а от де взяти на диплом?...
це так, по базова потреба. я вже не кажу про житло.
а от де взяти на диплом?...
Не худа ні разу• 31 марта 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Вы вообще читаете то, что автор пишет????
И - да! В прифронтовых городах с военных берут за аренду несчастной развалины бешеные деньги. Это такое абсолютно везде.
Встидаюся запитать
• 31 марта 2024
Ответ дляНеновая почта
До заміжжя,я жила в двоюрідної бабусі, вона померла, житло унаслідували її діти, потім на зйомці весь час
Встидаюся запитать
• 31 марта 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А як він може фінансово піклуватись?
От чесно, можливо я його виправдовую зараз,але я правда не розумію.