ШанельКуКу• Изменено 31 марта 2024
Нестерпна біль
Дуже болить спина від постійного носіння дитини. 7.5 кг, в мені 50, 160 зріст. Хто як рятувався від болі, ниє ´, болить спина, аж пече під вечір всю ніч.
Дитина сидіти не хоче в свої пів року весь день носю. Допоможіть порадою
Мадам Тю-лю-лю• 31 марта 2024
Перестати носити. Якщо не годуєте, випити знеболювальне. Сходити до масажиста чи остеопата
ШанельКуКу
• 31 марта 2024
Ответ дляФиктивная
Вдягайте підтримуючий пояс. Делегувати догляд за дитиною є на кого?
Ні іноді на годину це не рятує
Перемелица• 31 марта 2024
Я так доносилась до того що сідаліщний нерв защемило, така біль аж в очах темніло.
постою_послушаю• 31 марта 2024
Слинг, конечно. Тот, что с намоткой, и освоить по ютубу правильные техники намотки для разгрузки спины
ШанельКуКу
• 31 марта 2024
Ответ дляПеремелица
І що далі робите?
ШанельКуКу
• 31 марта 2024
Ответ дляПеремелица
І що далі робите?
Перемелица• 31 марта 2024
Ответ дляШанельКуКу
І що далі робите?
Уколи були, масажі, зарядка. Ще рік хватало. І перестала тягати дитину
ШанельКуКу
• 31 марта 2024
Ответ дляПеремелица
Сподіваюся я вчасно взялась хай краще лежить
Ленивица-красавица• 31 марта 2024
А зачем носить?
Положить на пол на коврик, в коляску, в кресло качалку. На спину пояс если надо взять на руки
Копуша• 31 марта 2024
автор, мене також прикрутило коли малій було 4 місяці, навкарачки повзала декілька днів, потім попустило, але я почала займатись спиною, вправи на дошці Євмінова, і малу перестала тягати. Можете придбати ігровий центр, або стрибунці щоб дитині було чим займатись поруч з вами
постою_послушаю• 31 марта 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Для чого дитину носити ?
Ребёнок изучает мир, ему всё интересно, тупо лежать втыкать в потолок ребёнок в полгода уже не будет.
Жинси на дитину• 31 марта 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Дитина прекрасно досліджує світ на підлозі
ШанельКуКу
• 31 марта 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Нашу або на руки або водити кричить
Жинси на дитину• 31 марта 2024
Ответ дляШанельКуКу
Нашу або на руки або водити кричить
Все від час залежить, не дитина вирішує
Доктор Варвар• 31 марта 2024
Ответ дляпостою_послушаю
У мене ще гірше спина боліла від нього. Якась дурня, якщо чесно.