ШанельКуКу• Изменено 31 марта 2024

Нестерпна біль

Дуже болить спина від постійного носіння дитини. 7.5 кг, в мені 50, 160 зріст. Хто як рятувався від болі, ниє ´, болить спина, аж пече під вечір всю ніч.
Дитина сидіти не хоче в свої пів року весь день носю. Допоможіть порадою
Чай не пью, только кофе• 31 марта 2024
Слінг, ергорюкзак

Мадам Тю-лю-лю• 31 марта 2024
Перестати носити. Якщо не годуєте, випити знеболювальне. Сходити до масажиста чи остеопата
Фиктивная• 31 марта 2024
Вдягайте підтримуючий пояс. Делегувати догляд за дитиною є на кого?
автор ШанельКуКу • 31 марта 2024
Ответ дляФиктивная
Ні іноді на годину це не рятує
Перемелица• 31 марта 2024
Я так доносилась до того що сідаліщний нерв защемило, така біль аж в очах темніло.
постою_послушаю• 31 марта 2024
Слинг, конечно. Тот, что с намоткой, и освоить по ютубу правильные техники намотки для разгрузки спины
автор ШанельКуКу • 31 марта 2024
Ответ дляПеремелица
І що далі робите?
автор ШанельКуКу • 31 марта 2024
Ответ дляПеремелица
І що далі робите?
Добро с Кулаками• 31 марта 2024
Остеопат в першу чергу

Перемелица• 31 марта 2024
Ответ дляШанельКуКу
І що далі робите?
Уколи були, масажі, зарядка. Ще рік хватало. І перестала тягати дитину
автор ШанельКуКу • 31 марта 2024
Ответ дляПеремелица
Сподіваюся я вчасно взялась хай краще лежить
Жинси на дитину• 31 марта 2024
Для чого дитину носити ?
Eva030330• 31 марта 2024
Автор, советую в данной ситуации отучать ребенка, как.бы невозможным это не казалось.
Сама прошла через боли в спине из за ребенка.
Я не носила его, но резко подымала после года, а вес был большой и очень жалею..
Столько раз срывала спину(
Ленивица-красавица• 31 марта 2024
А зачем носить?
Положить на пол на коврик, в коляску, в кресло качалку. На спину пояс если надо взять на руки
Не стесняюсь• 31 марта 2024
Мне массаж только помогал
Копуша• 31 марта 2024
автор, мене також прикрутило коли малій було 4 місяці, навкарачки повзала декілька днів, потім попустило, але я почала займатись спиною, вправи на дошці Євмінова, і малу перестала тягати. Можете придбати ігровий центр, або стрибунці щоб дитині було чим займатись поруч з вами
постою_послушаю• 31 марта 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Для чого дитину носити ?
Ребёнок изучает мир, ему всё интересно, тупо лежать втыкать в потолок ребёнок в полгода уже не будет.
Жинси на дитину• 31 марта 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Дитина прекрасно досліджує світ на підлозі
автор ШанельКуКу • 31 марта 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Нашу або на руки або водити кричить

Жинси на дитину• 31 марта 2024
Ответ дляШанельКуКу
Нашу або на руки або водити кричить
Все від час залежить, не дитина вирішує
Доктор Варвар• 31 марта 2024
Ответ дляпостою_послушаю
У мене ще гірше спина боліла від нього. Якась дурня, якщо чесно.
Ворона• 31 марта 2024
Мне помог массаж и не носить. Вообще не понимаю зачем долго носить детей.