Тепличная• 31 марта 2024
Бифрен продают без рецепта? Это хорошее успокоительное?
Надо моей маме, повышенная нервозность и бессонница. К врачу пока не хочет.
По отзывам в интернете - эффект плацебо, мне помог, мне не помог. В основном так.
МамОмужа• 31 марта 2024
Спробуйте магній з вітаміном В6. Результату не чекайте у перший же день. Організм має ’насититись’
Міні-бікіні• 31 марта 2024
це плацебо.
мені здається, набагато краще діє курс уколів вітамінів групи Б - лікар краще знає які саме. називаються вони якось складно.
Ласунка• 31 марта 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Ерунда,+овощное состояние
Гроші на вітер.
Ноотрофен сильніший.
Але ці ліки викликають неконтрольоване агресію.
Краще півонія або хміль. Чай з меліси
Ноотрофен сильніший.
Краще півонія або хміль. Чай з меліси
Дівчина Бобула• 31 марта 2024
Ответ дляЛасунка
Гроші на вітер.
Ноотрофен сильніший.
Краще півонія або хміль. Чай з меліси
Ноотрофен сильніший.
Краще півонія або хміль. Чай з меліси
А бодрит тот ноо?а хотя,тот же фенибут
Ласунка• 31 марта 2024
Ответ дляДівчина Бобула
А бодрит тот ноо?а хотя,тот же фенибут
Перші дні викликає відчуття спокою.
Це той самий біфрен/ фенібут. Лише немодний.
До речі. В Польщі фенібут- є бадом.
Не розумію, чому в Україні- за рецептом
До речі. В Польщі фенібут- є бадом.
Не розумію, чому в Україні- за рецептом
Триндю-бриндю• 31 марта 2024
Идите к неврологу или психиатру, назначат нормальное средство, а всё что без рецепта - фуфломицины. Магний пейте, от него точно толк есть.
Укр_жіночка• 31 марта 2024
Ответ дляЛасунка
Гроші на вітер.
Ноотрофен сильніший.
Краще півонія або хміль. Чай з меліси
Ноотрофен сильніший.
Краще півонія або хміль. Чай з меліси
Брехня, ничего они не вызывают.Если и да, то это явно индивидуальная реакция. А действующее вещество по ходу везде в одной дозе у них всех.
Ласунка• 31 марта 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Сперечатися не стану.
Але і не викликає відчуття спокою та глибокого сну.
Мелатонін - і то краще
Тихомандражная• 31 марта 2024
Принимаю давно, ранее долго не могла уснуть, потом поверхностный сон с полчаса - пробуждение - опять не могла уснуть несколько часов. А если засыпала, то ночные кошмары, совершенно безумные. С бифрен сплю нормально.
ВсеЧетко• 31 марта 2024
Ответ дляВідповів всім
Начнем с того, что Бифрен - это не успокоительное
Мне он подходит
А що це?
Молчавочка• 31 марта 2024
Ответ дляВсеЧетко
Він сильний?
Легше мабуть нообута, але не валерьянка. Допомагає і стан нормальний після
Без рецепта
ВсеЧетко• 31 марта 2024
Ответ дляМолчавочка
Без рецепта
Зрозуміло.
ВсеЧетко• 31 марта 2024
Ответ дляМолчавочка
Без рецепта
А що краще при тривожному стані на фоні хвороби, фенібут, нообут айси, біфрен чи адаптол?
Там все розмивчато• 31 марта 2024
Ответ дляВсеЧетко
Так фенібут, біфрен, нообут це одне і те ж.
ВсеЧетко• 31 марта 2024
Ответ дляТам все розмивчато
В мене від біфрену заторможення. Від фенібута нормально. Я думала біфрен сильніший.бо психолог говорила що якщо пити не по схемі біфрен можуть бути провали памяті.
Там все розмивчато• 31 марта 2024
Ответ дляВсеЧетко
В них діюча речовина однакова: фенібут. Дивіться дозування. Думаю ще психосоматика може спрацювати: ваша впевненість що від біфрена вам погано, хоча насправді не від нього.
ВсеЧетко• 31 марта 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Я теж так думаю. Налякала психолог провалом пам’яті
Молчавочка• 01 апреля 2024
Ответ дляВсеЧетко
Не знаю
Я не лікар
Укр_жіночка• 01 апреля 2024
Ответ дляВсеЧетко
Чушь, в них одно и тоже действующее вещество, при том ещё и в одинаковой дозе.